Star Wars Jedi: Battle Scars je nepříliš strhující příběh Merrin a useknuté ruky

Román pro dospělé, který vypráví příběh zasazený do období mezi událostmi her Star Wars Jedi: Fallen Order a Star Wars Jedi: Survivor, je zajímavou sondou do duše známých postav. Ale nic víc.

Nový film Jordana Peelea zná oficiální a pěkně odvážné datum premiéry

Jordan Peele už pro nás chystá čtvrtý celovečerní film, kterého se dočkáme na konci roku 2024. To je však poměrně riskantní krok, protože právě v této době bude v kinech premiérovat také Avatar 3.

Dostane Alita: Bojový Anděl pokračování? Vypadá to nadějně

Fanoušci povedeného filmu Alita: Bojový Anděl už dlouhou vyhlížejí pokračování, které ovšem stále ještě nedostalo zelenou. Ale podle slov producenta Jona Landaua se zdá, že by se to mohlo změnit.

Star Wars Jedi: Battle Scars představí nečekaného spojence

Chystaná kniha, jejíž děj je zasazen do období mezi událostmi her Star Wars Jedi: Fallen Order a Star Wars Jedi: Survivor, je o něco blíž díky představení obálky a prvních detailů o příběhu.

Avatar 2 je konečně kompletně dokončený. Týmu pogratuloval i Guillermo del Toro

Zdá se to neuvěřitelné, ale teprve nedávno byl konečně kompletně dokončený nadcházející druhý díl Avatara, který vstoupí do kin už za několik týdnů. Radost z toho měl i režisér Guillermo del Toro.

Star Wars Jedi: Survivor doprovodí román a artbook

Značka Star Wars Jedi naplno expanduje mimo oblast videoher. Dokazuje to čerstvé oznámení druhého artbooku a hlavně románu Battle Scars, který nabídne originální příběh s Calem Kestisem v hlavní roli.

Prequel na Hunger Games se pochlubil prvním klipem, ze kterého zamrazí. Doslova

Lionsgate fanouškům ukázal první klip z nadcházejícího prequelu na Hunger Games, který nese název The Ballad of Songbirds and Snakes. Zaměří se na minulost jedné z hlavních postav z původní série.

Stream novinky Epizoda S1E14

Je libo striptýz, nebo spíše pohádky?

Tento týden máme v streamnovinkách značně různorodé tituly. Od dokumentů o válce, přes burlesku, až po české pohádkové fantasy. Výběr byl tento týden vážně těžký.

Duchársky horor Insidious sa vráti v piatom dieli

Insidious 5 je vo výrobnom procese a dočkáme sa návratu hercov z prvého filmu. Päťka sa totiž zameria na pokračovanie príbehu rodiny Lambertovcov.

Samurai Jack dostane videoherní adaptaci od tvůrců Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Jackova seriálová cesta skončila po dlouhé pauze před třemi lety. To však nebrání tomu, aby vznikla videoherní adaptace, kde se Jack musí probojovat skrze čas.

Revoluce v dystopickém světě podle britské autorky Vic James

V našich knižních novinkách bychom měli myslet i na mladší čtenáře. Kniha, kterou Vám nyní představíme, patří mezi díla určená pro mládež, ale to neznamená, že si ji nedokážou užít dospělí čtenáři.

Samuraj Jack se vrací v akční plošinovce

Animovaný seriál z roku 2001 se představí v nové podobě, skrz akční plošinovku Samurai Jack: Battle Through Time pro PC, PS4, Xbox One a Switch.

Queen Cleopatra

2023

Foundation

The Stand

2020

The Empty Man

2020