Zobrazit vše ve dne 12. 11. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E69

Lesbické romance v animácích

Když spadnete do své oblíbené videohry, je čas na dobrodružství! To tedy za předpokladu, že máte vše vyříkáno s rodiči. A pokud byste neměli dost všech rebootů, taky si v dnešním díle něco najdete.

Osudy ruského sirotka vycvičeného KGB ke špionáži v Americe

Nově vydaný komiks Čertův rypák / Tulipánek nám servíruje těžký atmosférický příběh z poválečného období, který díky své kresbě a příběhu patří k tomu nejcennějšímu, co v evropském komiksu vzniklo.

Duchársky horor Insidious sa vráti v piatom dieli

Insidious 5 je vo výrobnom procese a dočkáme sa návratu hercov z prvého filmu. Päťka sa totiž zameria na pokračovanie príbehu rodiny Lambertovcov.

Ghibliho první CGI film Earwig and the Witch má premiéru 30. prosince

Ghibli, který se již dávno nedrží pouze 2D animace se rozhodl, že vytvoří kompletně 3D snímek. Film je adaptací autorky Howlůva putujícího zámku.

Elfové vs. Trpaslící! Na čí stranu se Tahouni postaví?

Rodrig byl nalezen! Ale tím to pro naší skupinu neskončilo. Naopak. Ten větší problém teprve začíná. Jak sehnat zbraně? A komu je nakonec předat? Uvidíme již dnes na streamu od 18:00!

Mortal Kombat film odložen kvůli koronaviru

Scorpion a Sub-Zero nebudou v kinech bojovat v lednu/januári nadcházejícího roku, ale později. Připravovaný film Mortal Kombat byl odložen. Důvodem je koronavirus.

Fantastické zvieratá majú náhradu za Johnnyho Deppa

Nepríjemný odchod Johnnyho Deppa z role Gellerta Grindelwalda fanúšikov príliš nepotešil. Vieme však, kto ho nahradí...

Temný thriller The Giant míří na VOD

Americké studio Vertical Entertainment již zítra uvede na VOD platformách temný snímek The Giant, jedná se o první celovečerní snímek režiséra Davida Raboye.