Ediční plán Comics Centra pro druhé pololetí roku 2021

Oblíbené nakladatelství Comics Centrum dokončilo představení komiksů pro rok 2021. Ve druhé polovině roku 2021 na fanoušky čekají pokračování známých sérií i naprosté novinky, které potěší.

Nakladatelství Artis Omnis láká na nové slovenské žánrové knihy skrze ediční plán pro rok 2021

Oblíbené slovenské nakladatelství Artis Omnis láká fanoušky na nové slovenské žánrové knihy skrze ediční plán. Čtenáři se mohou těšit na šest různorodých knih z žánrů sci-fi, fantasy a horor.

Ediční plán Comics Centra pro první pololetí roku 2021

Je to konečně tady. Během čtvrtečního odpoledne zveřejnilo komiksové nakladatelství Comics Centrum ediční plán pro první pololetí roku 2021. Odhalení proběhlo ve formě live streamu na YouTube.

Co vydá Comics Centrum v lednu a kdy bude ediční plán?

Šéfredaktor Comics Centra, Václav Dort, prozradil na firemním facebookovém profilu informace o lednových komiksech. Navíc nastínil, kdy by měl vyjít jejich ediční plán v klasickém listovacím formátu.

Předvánoční dárky nakladatelství CREW aneb ediční plán pro měsíc listopad

Máme teprve začátek září/septembra, ale nakladatelství CREW nás už láká na nové komiksy, které plánuje vydat v listopadu/novemberi. Fanoušci komiksů se určitě mají na co těšit.

Nakladatelství CREW nám servíruje ediční plán pro měsíc září

Zářijový/septemberový ediční plán nakladatelství CREW je ještě masivnější, než ten srpnový/augustový. Pojďte se s námi podívat, co nás v tom měsíci čeká.

Ediční plán nakladatelství CREW pro měsíc srpen přinese pořádnou várku komiksů

Nakladatelství CREW zveřejnilo na svých stránkách ediční plán pro měsíc srpen/august. Z obrovské nadílky nových komiksů si vybere opravdu každý.

Petr Litoš a Jiří Pavlovský z Crew oznamují upravený ediční plán a novou mangu Demon Slayer

COVID-19 řádně zamíchal s kartami a plány na vydání komiksů se velmi změnily. Crew tedy přináší nový plán a chlubí se novým oznámením mangy Demon Slyer.

Robert Pilch se na facebookovém profilu nakladatelství Brokilon rozpovídal o jejich současné situaci

Jak jste si asi všimli, většina českých nakladatelství se z koronakrize oklepala vcelku rychle. Nakladatelství Brokilon však zatím nic nevydalo. O důvodu nevydávání se rozpovídal majitel Robert Pilch.

Humorná dvojka Spider-Man a Deadpool budou otevírat ediční plán nakladatelství CREW pro měsíc červenec

První komiks, kterým nakladatelství CREW otevře měsíc červenec/júl, bude pátý svazek ze série Spider-man/Deadpool s podtitulem Závody ve zbrojení.

Komiks Načmáranec, ediční plán CooBoo SK, My Little Pony, překlad knižního Červeného trpaslíka

Zdravím a vítám vás u dalšího dílu naší nové rubriky s názvem Jednohubky z knižního světa. Dnes toho máme opravdu dost, takže se pohodlně usaďte a užijte si článek.

Jednohubky z knižního světa: Ewraker jako audiokniha, ediční plán CREW a úspěch Linky 451

Dneska se podíváme na informace o audioknize historického románu Ewraker a o změnách v edičním plánu nakladatelství CREW, v neposlední řadě oslavíme úspěch kampaně Linky 451.

Crew vydá sľúbeného Berserka po tom, čo získal 3333 lajkov

České komiksové nakladateľstvo Crew sľúbilo fanúšikom japonskej mangy, že ak na ich facebook stránke nazbierajú do konca roka 3333 lajkov, tak vydajú Berserka. Koniec roka ešte nie je, lajkov je však…