Zobrazit vše ve dne 17. 5. 2020

Netflix chystá komédiu o Eurovízií s Willom Ferrellom v hlavnej úlohe

Skoro každý občan niektorej európskej krajiny pozná Eurovíziu, medzinárodnú spevácku súťaž, v ktorej súperia jednotlivé štáty. Netflix k nej teraz robí americké komédiu a americkými hercami.

STAR WARS, znovu a znovu STAR WARS

PARARAAAAA RAAAA PARARA RAAAA RA PRARARA RAAAAA RA PRARARARAAAAAA, PARARAAAAA RAAAA PARARA RAAAAAA RA PARARA RAAAAA RA PRARARARAAAAAAA TURURURUUUU TURUUU. Poznat nedá se říkáš? Těžké moc říkáš, hm?

TOP 5 Epizoda S1E13

Špatně citované filmové hlášky

Fanoušci rádi citují legendární hlášky z filmů a seriálů, ne vždy ale správně. Možná právě i vy jste se staly obětmi špatných citací. A proto si dnes ukážeme TOP 5 Špatně citovaných filmových hlášek.

Komiksová adaptace legendárního historického literárního díla? To je přesně grafická novela Béowulf

Komiksová odnož nakladatelství Argo (Argomiks) připravuje vydání komiksové adaptace literárního symbolu anglosaské Anglie s názvem Béowulf. Na adaptaci pracoval Santiago García a David Rubín.

Prvých päť minút filmu Scoob! zdarma na YouTube

Scoob! sa síce kvôli koronavírusu nedostal do kín, ale putoval priamo na DVD a digitál. A Warner Bros. chce naše ťažko zarobené peniaze, tak nás láka prvými piatimi minútami filmu.

Komiks Načmáranec, ediční plán CooBoo SK, My Little Pony, překlad knižního Červeného trpaslíka

Zdravím a vítám vás u dalšího dílu naší nové rubriky s názvem Jednohubky z knižního světa. Dnes toho máme opravdu dost, takže se pohodlně usaďte a užijte si článek.

Genndy Tartakovsky se po letech vrací k filmu o Pepkovi námořníkovi

Ikona západní animace Genndy Tartakovsky se po letech vrací k přípravě filmu o Pepkovi námořníkovi nikoliv pod hlavičkou Sony, ale pod King Features.