Spy Kids: Armageddon hlásí dotočeno! Film bude exkluzivně premiérovat na Netflixu

Po více než deseti letech se k nám vrátí filmová série Spy Kids, ovšem tentokrát v podobě rebootu, který slavný režisér Robert Rodriguez nedávno konečně dotočil. Nový díl ponese název Armageddon.

Těšíte se na pokračování Aquamana a Shazama? Máme pro vás špatnou zprávu

Druhé díly Aquamana a Shazama patří mezi nejočekávanější filmy od DC. Ale bohužel přinášíme špatnou zprávu. Studio Warner Bros. se rozhodlo, že premiéry obou filmů nechá odložit na pozdější datum.

Filmového crossoveru Shazama a Black Adama se patrně jen tak nedočkáme

Letos se dočkáme nejenom druhého dílu o udatném Shazamovi, ale také sólovky s antihrdinou Black Adamem. Mnoho fanoušků by si tak přálo vidět nějaký ten crossover, ale na ten si patrně ještě počkají.

Nový Shazam ukazuje Batmana, Flashe, Hellen Mirren a dinosaura!

Díky probíhajícímu Comic Conu v San Diegu jsme se konečně dočkali traileru na film Shazam! Fury of the Gods. V něm se opět představí Zachary Levy jako hrdina Shazam, celá Shazam family a mnozí další.

Seznamte se s novou špionskou rodinkou z připravovaného rebootu Spy Kids

Robert Rodriguez je patrně na svou špionskou sérii Spy Kids náležitě pyšný, protože momentálně připravuje pro Netflix reboot, ve kterém se dočkáme zcela nové rodinky. A kdo všechno do ní bude patřit?

Zachary Levi vděčí za roli Shazama Jamesi Gunnovi

Superhrdina Shazam se stal jednou z nejvíce ikonických rolí herce Zachary Leviho. Z velké části za to ale vděčí svému dobrému kamarádovi, kterým je James Gunn, režisér marvelovky Strážci Galaxie.

Shazam! Fury of the Gods představuje své doslova „božské“ záporáky

Kdo zná řeckou mytologii, tak moc dobře ví, že s řeckými bohy si není radno zahrávat. Na vlastní kůži to zjistí i Zachary Levi, který si zopakuje svou ikonickou roli ve filmu Shazam! Fury of the Gods.

Shazam!: Fury of the Gods hlásí dotočeno

Už se nemusíme bát, že by koronavirus zastavil natáčení pokračování jednoho z nejvtipnějších superhrdinských filmů poslední doby. Shazam!: Fury of the Gods konečně míří do postprodukce!

Lucy Liu jako mýtická záporačka v pokračování filmu Shazam!

Herečka Lucy Liu se představí v komiksovce Shazam! Fury of the Gods. Ztvární dceru titána Atlanta Kalypsó, která se postaví po bok svých sester proti kouzelnému hrdinovi Shazamovi.

Druhý Shazam sa ešte nezačal nakrúcať, no už má trailer

Režisér David F. Sandberg je proste veselá kopa a nebojí sa uťahovať si z internetového osadenstva. Jeho posledným vtipom je zverejnenie traileru na pokračovanie Shazama. Film sa ani netočí.

The Mauritanian

2021