Myslel si: staro ?

Kdo je kdo v novém Suicide Squad?

Suicide Squad Jamese Gunna se k nám nezadržitelně blíží a už nyní víme, že na nás čeká ohromné množství komiksových postav. A ty si nyní detailněji rozebereme.

Stará Kotletova novela z časopisu Pevnost ve formě audioknihy

Téměř osm let stará novela Draci nad Gdaňskem od Františka Kotlety, která poprvé vyšla v časopise Pevnost, vyšla ve formě audioknihy. Čtenářem je známý dabér Filip Švarc.

Nová a stará filmová Duna v spoločných videách

Internet je neuveriteľné miesto plné kreatívnych ľudí. Len pár dní po zverejnení prvého traileru na novú filmovú Dunu sme sa preto dočkali hneď niekoľkých videí, ktoré ho porovnávajú s tou starou.

STAR WARS, znovu a znovu STAR WARS

PARARAAAAA RAAAA PARARA RAAAA RA PRARARA RAAAAA RA PRARARARAAAAAA, PARARAAAAA RAAAA PARARA RAAAAAA RA PARARA RAAAAA RA PRARARARAAAAAAA TURURURUUUU TURUUU. Poznat nedá se říkáš? Těžké moc říkáš, hm?

Stará klasika nikdy neomrzí aneb Pusťte si Addamsovu rodinu zcela zdarma

Jestliže jste už vyčerpali všechny možnosti zábavy, nyní máte možnost se vrátit do minulosti, kde na vás čeká sada příběhů slavné americké rodinky, která není tak úplně normální.

Na YouTube je zdarma a legálne aj stará česká klasika

YouTube kanál Česká filmová klasika ponúka výber filmov od česko-slovenských režisérov naprieč 20. storočím. Ak vás už nudí súčasná tvorba, korene česko-slovenskej kinematografie odpovedia na volanie.

Ancap💛🖤 Hraju dobrodružné, kooperační a rp hry, ale vyrůstal jsem na need for speed. ,, The strength of the team is…

Star Trek: Prodigy

8

Star Wars IX: Rise of the Skywalker

2019