Lucifer v podání Gwendoline Christie na prvním obrázku

Na včerejší akci DC FanDome 2021 byla odhalena další postava ze seriálové adaptace kultovní komiksové série Sandman. Fanoušci si mohou nově prohlédnout Pána pekel v podání Gwendoline Christie.

Stream novinky Epizoda 6

Lucifer se vrací a všechno je boží!

Vládce pekel Lucifer zasedne již brzy na Netflix trůn. Na druhé straně HBO GO je absolutně boží a chystá hned několik zajímavých titulů, historických, dramatických a dokonce i sci-fi.

Poslední série Lucifera ukazuje konečně trailer

Seriál Lucifer vstupuje do své poslední sezóny již letos a přináší nám trailer plný nečekaných novinek. S jeho nově nabytým statusem to totiž nebude také jednoduché, jak by se mohlo zdát.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E54

Konec ženského Doktora a návrat Krotitelů duchů!

Fanoušci Doctora Who se těší a také pláčou, Joddie Whittaker odchází z Doctora Who a s ní i showrunner Chris Chibnall. Chcete raději originálnější novinky? I to v dnešním dílu 90VTEŘIN najdete.

Netflix prý pracuje na live-action seriálu ze světa Pokémonů

Magazín Variety přinesl informace o novém seriálu ze světa Pokémonů z dílen Netflixu. Podle jejich doposud nepotvrzených informací by měl mít projekt na starosti Joe Handerson, scenárista Lucifera.

Lucifer vstupuje do poslední sezóny již letos

V rámci akce [email protected] nám tvůrci seriálového Lucifera oznámili datum premiéry šesté a poslední série. Součástí bylo i předvedení teaseru.

Netflix Geeked Week: Kompletní shrnutí třetího dne, kde se neobjevil očekávaný Zaklínač

Třetí den se týkal především sci-fi a fantasy. Příjemně překvapila ukázka na hororové filmy Street Fear. Svůj prostor dostaly seriály Lucifer a Stranger Things, byť v jejich případě bylo novinek málo.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E32

Skutečný světelný meč, otevřená kina a Lucifer!

Pořád hledáme novou čtečku, Marvel se nás snaží dostat zpátky do kin, Disney udělal skutečný světelný meč a fanoušci zase skvělý Star Wars seriál.

Lucifer sa vracia a chce si zobrať, čo mu (právom?) patrí

Druhá polovica prerušenej piatej série Lucifera sa vracia na Netflix, aby dokončila načatý príbeh. A trailer k nej prichádza s veľkým prekvapením. Luxifera príde navštíviť jeho vlastný otec.

Z Lucifera Doctor Who, natáčanie Obi-Wana a ďalšie odklady

Premiéry ďalších filmov budú odložené, streamovacie vojny sú v plnom prúde, nová hračka ukazuje venomifikovaného Iron-Mana a herec Tom Ellis túži po roli Doctora. No, dnes je toho vážne viac než dosť.

Výhodný startovní balíček komiksového Lucifera

Pokud máte rádi komiksovou sérii Sandman a chcete si rozšířit obzory ohledně postavy Lucifera, právě teď si můžete zakoupit výhodný balíček komiksového Lucifera, který obsahuje první tři svazky.

Lucifer znova nakrúca, Mulan nedá pokoj a Mimoni končia

Druhá polka piatej série Lucifera sa čoskoro začne nakrúcať, na digitál mieri nová verzia Mimoňov, Mulan nedá pokoj ani len koroanvírusu a Princezna nevěsta chystá prekvapenie.

Polonahý Tom Ellis láka opäť na piatu sériu Lucifera

Prvá polovica piatej série Luciefra už tróni na Netflixe a ten sa nevzdáva vo svojej propagácií. Nové videá ukazujú tie najsexi scény zo seriálu a najlepšie momenty piatej série.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E34

Star Trek ukázal Podpalubí, Lucifer zas zadek!

To si tak říkáte, že vás už nic nepřekvapí a najednou nahý zadek pekelně krásného chlapa! Akorát k tomu musíte sjet do podpalubí. Ale nebojte se, zabere vám to pouze 90VTEŘIN!

Lucifer sa vracia v piatej sérií a nesie si niekoho so sebou

Seriálový Lucifer bol obnovený pre šiestu sériu, z tej piatej sme však doposiaľ nevideli nič. Netflix nám konečne hodil kosť v podobe traileru, ktorý ukazuje viac, než len holý zadok tohto sexi diabla

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E29

Fakt sexy Lucifer je zpět!

Dnešní epizodu lze opakovat stále dokola. A ženy si přijdou na své! Ukážeme vám totiž jednoho ďábelsky sexy polonahého chlápka a k němu přidáme hromadu novinek. A vše to stihneme do 90VTEŘIN.

Lucifer v najsexi momentoch oznamuje dátum piatej série a pokračovanie v šiestej

Serilový Lucifer, ktorý našiel minulý rok nový domov na streamovacej platforme Netflix, oznámil dátum premiéry piatej série poriadne sexi videom. Seriál navyše dostane aj šiestu a poslednú sériu.

Ktorého zlého chlapca zo Stranger Things, Umbrella Academy alebo Lucifera by ste si vybrali

Seriály Stranger Things, Umbrella Academy a Lucifer majú dve spoločné veci. Jedna z nich je, že všetky bežia na Netflixe a druhá, že vo všetkých sa nachádzajú poriadne zlí chlapci.

Lucifer

2016