Dexter oslavil 15 let od svého vzniku. A to zveřejněním parádních plakátu na novou sérii

Dexter slaví patnáctiny! Na jeho počest proto Showtime vydal dva plakáty, které nám připomenou, v čem byl nechvalně proslulý Řezník ze zálivu vždy nejlepším ze všech.

Dexter: V nejnovějším traileru na devátou řadu se objevily dvě známé postavy. Sestra a…

Další trailer na poslední sérii Dextera je zde. A kromě nového života, který bývalý sériový vrah nyní vede, nám ukáže i pár starých dobrých tváří.

Jak to bude s intrem pro novou sérii Dextera?

Seriál Dexter měl velice ikonické intro, bez kterého se žádná série nemohla obejít. Věci se v deváté sérii ale zásadně změnily, tudíž se nabízí otázka, zda se nahradí něčím jiným.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E54

Konec ženského Doktora a návrat Krotitelů duchů!

Fanoušci Doctora Who se těší a také pláčou, Joddie Whittaker odchází z Doctora Who a s ní i showrunner Chris Chibnall. Chcete raději originálnější novinky? I to v dnešním dílu 90VTEŘIN najdete.

Devátá série Dextera v prvním traileru!

Devátá a zároveň závěrečná série oblíbeného seriálu Dexter se na akci [email protected] 2021 ukázala v první traileru. Dexterovo poslední vraždění by mělo odstartovat již 7. listopadu/novembra 2021.

TOP 5 Epizoda S1E69

Antihrdinové z filmů a seriálů

Pokud je hrdina vždycky klaďas a padouch pouze záporák, pak se antihrdina pohybuje v šedých barvách. Antihrdinové jsou nám ale často blíže, než hrdinské postavy, protože jsou prostě lidštější.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E29

Ted Mosby se mění na ženu v Jak jsem poznala vašeho otce!

Seriál Jak jsem poznal vaši matku dostane nový spinoff, vrací se Dexter a Captain America také, jenomže trochu jinak, než byste čekali.

Z Dextera je lumbersexuál v krátkom teaseri na novú sériu

Že sa seriálový Dexter vracia v novej sérií nie je žiadna novinka. Krátky teaser k tejto sérií s hlasom Michaela C. Halla ale áno.

Seriálový Dexter sa vracia na televízne obrazovky

Spomínate si na Dextera? Nie, nemyslíte toho animovaného až príliš inteligentného chlapca, ale toho hraného až príliš inteligentného masového vraha. No tak tento Dexter sa po ôsmich rokoch vracia.

Dexter

2006

The Binge

2020