What If...?

2021

Marvel animovaný seriál What If... patří do MCU kánonu

Animovaná Marvel antologie What If... patří do stejného universa jako ostatní filmy a seriály z MCU. Jsme tak svědky zrození multivesmíru, který dá autorům volnost ve vyprávění nových příběhů.

Utau alias The Watcher odhaluje zákulisí Marvel seriálu What If...?

Animovaný seriál What If...? pomalu klepe na dveře. Autoři tím pádem zveřejnili nový plakát se samotným Watcherem, který nás bude v antologii doprovázet. Watcher dokonce přidal pár poznámek k epizodám

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E51

Zaklínači všech médií, spojte se!

Netflix se snažil spojit herního a seriálového Zaklínače na svém WitcherConu a přinesl nám tak spoustu novinek. Marvel konečné zveřejnil trailer na své alternativní verze superhrdinů.

Marvel mění podstatu svých postav v animovaném seriálu What If...?

Co když se Tony Stark nestane Iron-Manem? Co když prvním super vojákem nebude Steve Rodgers? Co když Spider-Man bude plnit úlohu Doctora Strange? Tyto a mnohé další otázky zodpoví seriál What If...?

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E78

Myšákovi zase hráblo, Disney jede jako stroj

Disney to s tou továrnou na sny trochu přehání a vydává obsah rychlostí nečekaného průjmu. Narvat tohle všechno do 90VTEŘIN nebylo nic lehkého, ale my to zvládli. Kvůli vám.

Spousta oznámení od Marvelu - vše na jednom místě

Dnešní a včerejší den zaznamenaly ze strany Marvel Studios a Disney obrovská oznámení, ať už jak důležitostí, tak počtem. Proto jsme si pro vás připravili shrnutí všeho, co se ohledně Marvelu událo.

Produkcia Marvel What If...? série pokračuje podľa plánu

So súčasnou korona situáciou sa filmové štúdiá vysppriadavajú rôzne, zvyčajne sa však projekty a premiéry odkladajú. Animovaná séria What If...? ale pokračuje podľa plánu.

Nový Iron Man? V sérií What if... to možné je

Avengers: Endgame sme videli všetci a kto nie, ten na tento článok aj tak neklikol. Je nám teda jasné, že Iron Man, respektíve Tony Stark sa už zrejme nevráti. Lenže sme zabudli na sériu What if...

What if...? séria od Marvelu sa ukázala v prvých obrázkoch a videách

Séria komiksov What if...? sledovala známe postavy Marvelu v iných životných situáciách, s iným riadením osudu, na aké sme zvyknutí. Teraz sa objavili obrázky z rovnomenného seriálu.