Sérii Star Wars: Visions doplní také artbook

Kniha The Art of Star Wars: Visions slibuje zhruba 200 stran plných konceptů, designů a storyboardů z vývoje série, která se před několika týdny objevila na Disney+.

Originální Thrawnova trilogie Star Wars se dočká nového českého vydání

Knihy Dědic Impéria, Temná síla na vzestupu a Poslední povel budou znovu k dostání na našem trhu, a to již v polovině října. Egmont připravuje také vydání dalších kanonických komiksů Star Wars.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E57

Eternals, Star Wars, Nadace a další odklady

V polední době tu máme takovou schízu. Na jedné straně je zde mnoho nových trailerů a oznámení, na straně druhé se odkládají premiéry a zavírají kina. Kdy už se tohle všechno skončí?

Letošní Halloween ozvláštní speciál LEGO Star Wars

Film s názvem LEGO Star Wars Terrifying Tales se podobně jako loňský vánoční speciál odehrává po událostech deváté epizody s podtitulem Vzestup Skywalkera a zavede nás na sopečnou planetu Mustafar.

Další kniha Star Wars: Vrcholné Republiky vyjde česky

Po Světlu rytířů Jedi následuje kniha Do temnoty, kterou má na svědomí oblíbená autorka Cladia Gray. Českého vydání v pořadí druhé knihy ze série Star Wars: Vrcholná republik se dočkáme v září.

Série Star Wars: Visions spojuje Hvězdné války a anime

Na Disney+ se v září objeví velmi specifická série krátkých filmů od sedmi různých autorů anime. Každý kousek slibuje vlastní styl. Sérii navíc doprovodí kniha pro dospělé nazvaná Ronin.

Prvá epizóda Star Wars: Bucketheads slávi úspech

Očakávaný fanúšikovský seriál Bucketheads zo sveta Star Wars ukázal prvú epizódu. Kvalita sa dá porovnávať s filmovými klasikami aj modernými seriálmi z tohto univerza.

Fanúšikovsý seriál Star Wars: Bucketheads ukazuje trailer na prvú sériu

Nezávislí filmári z Transmute Pictures odhalili trailer na prvú sériu očakávaného projektu Bucketheads. Seriál sa pozrie na Imperiálnych stormtrooperov z podstatne ľudskejšieho pohľadu.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E30

Nový Star Wars seriál?!

Střepiny prý přinášejí štěstí, ale Killer z nich tedy moc nadšený není. Náladu mu nezlepšil ani zbytečný remake West Side Story a ani to, když zjistil, jakou Grišou je v seriálu Světlo a stíny.

Původní Star Wars trilogie v kostičkované podobě v Minecraftu

Máte rádi Star Wars univerzum a hry jako Star Wars Jedi: Fallen Order či Star Wars: Squadrons vám moc nesedly? Preferujete původní trilogii? V tom případě byste si měli opět nainstalovat Minecraft.

Sedmiminutový CG trailer na Star Wars: Squadrons odhaluje příběh z pohledu Imperiálů

Souboj mezi kočkou a myší - pilot Nové republiky bojuje s vůdcem letky TIE imperiálních sil. Uvidíte následky bitvy o měsíc Endor, vesmírné souboje, rozpadající se lodě, hluboké kaňony i zelené pláně.

Dynamické souboje v gameplay záběrech ze Star Wars: Squadrons

Pro některé mohou být arkádové letecké souboje chaotické a náročné. Podívejte se na gameplay záběry a udělejte si o nové hře ze světa Hvězdných válek vlastní názor.

Star Wars: Clone Wars pokračujú v podobe skupiny klonov Bad Batch

Disney prekvapilo oznámením, že Clone Wars nekončia. Ich príbeh bude pokračovať v novom spin-offe s názvom Bad Batch. Ako názov prezrádza, príbeh bude sledovať osudy špeciálnych klonových vojakov.

Star Wars: Squadrons a jeho místo v aktuálním kánonu

Myslíte, že se chystané souboje stíhaček od studia Motive odehrávají během původní filmové trilogie? Kdepak.

Yoda cvičí Luka v Star Wars verzi písničky z Mulan

Jak jdou tyto dvě Disneyho značky dohromady? No, překvapivě dobře, podívejte se na to v hudebním videu.

STAR WARS, znovu a znovu STAR WARS

PARARAAAAA RAAAA PARARA RAAAA RA PRARARA RAAAAA RA PRARARARAAAAAA, PARARAAAAA RAAAA PARARA RAAAAAA RA PARARA RAAAAA RA PRARARARAAAAAAA TURURURUUUU TURUUU. Poznat nedá se říkáš? Těžké moc říkáš, hm?

Star Wars cosplayeři, kteří zachraňují životy.

Lucasfilm a Mark Hamill vydali video, ve kterém vzdávají hold doktorům, kteří zároveň patří do Star Wars cosplayerské komunity.

TOP 5 Epizoda S1E12

Nejhorší Star Wars filmy

V rámci značky Star Wars sme sa dočkali veľkého množstva filmových titulov ako z hlavnej série, tak aj mnohých spin-offov. My sme pre vás preto vybrali TOP 5 Najhorších Star Wars filmov.

TOP 5 Epizoda S1E11

Nejlepší Star Wars filmy

Star Wars nejsou pouze filmovou ságou, ale tou to začalo. Pojďme naskočit do hyperprostoru a alespoň po očku nakouknout do jedné předaleké galaxie a zavzpomínat si na TOP 5 Nejlepších Star Wars filmů.

Doctor Aphra z univerza Star Wars dostane svou další komiksou sérii s názvem Star Wars: Doctor Aphra

V těchto dnech vyšel v digitální verzi první díl nové komiksové série ze světa Star Wars s podtitulem Doctor Aphra. Odehrávat se bude během událostí 5. epizody.

Taika Waititi natočí nový Star Wars film

Režisér filmů Thor: Ragnarok nebo Králíček Jojo, Taika Waititi, si může natočit svůj Star Wars film.

Disney oslavuje Star Wars deň oficiálnym zostrihom

Je štvrtého piaty, takže celý svet oslavuje Star Wars. A k tomu sa pridáva aj Disney, ktorý pre nás pripravil oficiálny zostrih nie len celej Skywalker ságy, ale aj ostatných titulov.

Mark Hamill děkuje fanouškům Star Wars

Ve svém dopise se tak s největší pravděpodobností loučí s jednou ze svých nejslavnějších rolí. Zároveň však vzpomíná na začátky celého univerza a své kolegy.

Snímky ze zrušeného projektu Star Wars 1313

Zrušený projekt od studia LucasArts, Star Wars 1313, mohl být opravdu zajímavý. Na internetu se objevilo pár obrázků.

Smutný příběh Star Wars her u EA. Za 7 let pouze 3 velké hry a další tři zrušeny

Pojďme se detailně podívat na jeden smutný příběh, který vypráví o tom, jak EA zahodila šanci stát se lepší firmou a vydělat miliardy dolarů na Star Wars značce.

Star Wars: Klonové války představují jednotku 99

Poslední a závěrečná série seriálu Star Wars: Klonové války se bude na Disney+ vysílat již příští týden. Proto stanice nešetří prapagačními materiály.

Záběry ze zrušeného Star Wars Underworld

Na internet unikly testovací záběry ze zrušeného hraného seriálu Star Wars Underworld.

Indie filmová scéna #3 - Star Wars (část 2)

Star Wars běží v kinech a vy byste o nich rádi napsali článek, ale bojíte se SW ultras nebo SW haterů? Pište o indie scéně! Tu mají všichni rádi. Anebo je jim putna.

Největší sithové jsou nyní oficiální Star Wars canon

Nejnovější Star Wars film Vzestup Skywalkera se snažil propojit nejen filmy, ale i knížky. Velkým překvapením ovšem je, kolik nových postav je nyní bráno jako součást oficiálního canonu.

Indie filmová scéna #3 - Star Wars (část 1)

Hvězdné války právě dobývají kina. Pokud chete v předaleké galaxii pobýt ještě o něco déle, mrkněte na náš výběr nejlepších fanfilmů!

Hvězdné války: Epizoda IV - Nová naděje

1977

LEGO Star Wars Terrifying Tales

2021

Star Wars: Pokrevní linie

Claudia Gray
2021

8

Star Wars IX: Rise of the Skywalker

2019

The Star Wars Holiday Special

1978

Star Wars: The Bad Batch

2021

Star Wars: Vzestup Skywalkera Obrazový slovník

Pablo Hidalgo
2020

Rogue One: A Star Wars Story

2016

Star Wars: Ronin: A Visions Novel

Emma Mieko Candon
2021

Star Wars: Vrcholná Republika: Do temnoty

Claudia Gray
2021

Star Wars: Visions

2021

Star Wars: Vrcholná Republika: Světlo rytířů Jedi

Charles Soule
2021

Star Wars: Jedi Temple Challenge

2020

The Lego Star Wars Holiday Special

2020