Roland Emmerich natočí pokračování katastrofického snímku Moonfall pod jednou podmínkou

Už za několik dní dorazí do kin další katastrofický snímek od Rolanda Emmericha, který ve svých filmech velice rád ničí naši krásnou Modrou planetu. Dočká se ale jeho novinka následného pokračování?

Moonfall: Měsíc padá k Zemi a není to hezké

Nejnovější pokus Rolanda Emmericha o zničení světa se drží všech možných klišé svého žánru. Je to ale špatně?

Katastrofický snímek Moonfall je komerčním průšvihem. Diváky do kin netáhne

Nový film Rolanda Emmericha nezačal úplně nejlépe. Během prvního víkendu po premiéře vydělal jenom bídných 10 milionů dolarů, čímž si film zadělal na komerční neúspěch. Ještě ale není všem dnům konec.

Nový trailer na katastrofický film Moonfall přislibuje zkázu Země a boj s mimozemšťany

Zanedlouho doputuje do kin katastrofický film Moonfall, ve kterém se na matičku Zemi bude řítit celý Měsíc. Zdá se ale, že půjde o práci mimozemských sil. Má proti něčemu takovému lidstvo vůbec šanci?

Klip ze začátku sci-fi Moonfall indikuje, že za pádem Měsíce na Zemi stojí mimozemšťané

Roland Emmerich připravuje další katastrofický film, ve kterém bude Země čelit srážkou s Měsícem. Studio Lionsgate se tak rozhodlo, že po prvním teaseru a traileru divákům nadělí i pětiminutový klip.

Lidstvo bude čelit dalšímu vyhlazení. Na matičku Zemi totiž padá celý Měsíc

Studio Lionsgate se nám pochlubilo dalším trailerem na Moonfall, nadcházející film od Rolanda Emmericha, ve kterém bude Zemi hrozit srážka s Měsícem. A je opravdu na co koukat.

Roland Emmerich bude zase ničit svět, tentokrát Měsícem

Slavný německý režisér evidentně miluje ničit naší planetu. Ale samozřejmě tím nejzábavnějším způsobem! V novém traileru na film Moonfall se tak dočkáme další katastrofické nálože.

5

Moonfall

2022