The Expendables 4: Nové fotky nám ukážou bojujícího Jasona Stathama, který dostává pěkně zabrat

Dva bojoví mistři v akci. Na nových fotkách ze čtvrtého dílu The Expendables se dočkáme drsně vypadajícího souboje mezi hlavním hrdinou a hlavním padouchem filmu.

Čtvrtý díl Expandables představil svého hlavního padoucha

Nadcházející díl z filmové série Expendables konečně našel svého padoucha. Je jím charismatický indonéský herec Iko Uwais, který rozhodně není žádným ořezávátkem.

Veterán z Expendables a Rockyho velký nepřítel natočil akčňák, ve kterém sám ztvárnil hlavní roli

V akčním nářezu Castle Falls se nám představí Dolph Lundgren, který se kvůli nemocné dceři pokusí získat 3 miliony dolarů. Ale jak už to tak bývá, žádná procházka růžovým sadem to rozhodně nebude.

Sylvester Stallone se fanouškům pochlubil fotkami z natáčení čtvrtého dílu The Expendables

The Expendables patří mezi nejúspěšnější akční filmové série poslední doby. Ví to i její přední představitel Sylvester Stallone, který odhalil několik fotek z natáčení již čtvrtého dílu.

The Expendables 4 uvítají na palubě krásku a rappera

Akční série o nejtvrďáčtějších hrdinech se vždy mohla chlubit výrazným hvězdným obsazením. A nyní konečně známe pár jmen herců, co se v nadcházejícím pokračování objeví. Některá však mohou překvapit.

Akční série The Expendables se dočká čtvrtého dílu

Akční jízda pokračuje! Série The Expendables se dočká již svého čtvrtého dílu. S oznámením přišel Sylvester Stallone, který na svém instagramovém profilu zveřejnil design prstenu pro natáčení.