Komediální true-crime série Only Murders in the Building v oficiálním traileru od Hulu

Streamovací platforma Hulu na konci léta uvede komediální true-crime sérii Only Murders in the Building, které vévodí Steve Martin, Martin Short a Selena Gomez.

Premiéra seriálu The Last of Us, hry zdarma, Mario od autorů Dooma v muzeu

Režisér seriálu The Last of Us vyzradil rok premiéry. Syberia a Syberia 2 zdarma. Epic Games Store rozdává další hry. Změny u FIFA 22. Logo Xbox Live mizí z obchodu Microsoftu. A mnoho dalšího.

TOP 5 Epizoda S1E39

Cyberpunkové filmy

Cyberpunk, nebo Kyberpunk, chcete-li český název. Subžánr sci-fi kde se kombinuje společenská spodina a pokročilé technologie. My vám z něj přinášíme TOP 5 Cyberpunkových filmů.

Morské panny budú sŕkať Martini a vraždiť ľudí

Produkčná spoločnosť ViacomCBS pripravuje hororový komediálny seriál s názvom Mer. Okrem satiry sa budú otvárať aj feministické témy.

Nejsledovanější pořad na Netflixu v Česku se dočkal bonusového dílu

Reality show Láska je slepá, která se stále drží na první pozici žebříčku českého Netflixu, přidala překvapivý jedenáctý díl. Kromě Netflixu se dá přehrát i na YouTube.

Sledujte death match naživo v ukázce z filmu Guns Akimbo s Danielem Radcliffem

Herní vývojář Miles se proti své vůli ocitá v death matchi, kde se za prohru platí smrtí. Podívejte se na skvělý trailer plný akce, humoru, memů a narážek na videohry!

Natočit nebo zahodit? Warner Bros. bude schvalovat filmy za pomoci AI

WB chce ulevit svým manažerům tím, že zapojí do schvalování nových filmů a pořadů umělou inteligenci. Rozhodnutí si vysloužilo kritiku široké i odborné veřejnosti.

Ip Man 4: The Finale uzavírá úspěšnou ságu kung-fu filmů ve velkém stylu

Je to k neuvěření, ale světoznámá wuxia série se s námi po bezmála dvanácti letech loučí. Napadá vás lepší možnost jak se s tímto hrdinou rozloučit než za doprovodu Bruce Leeho, který reorganizoval…

Only Murders in the Building

2021

Vzpomínka zvaná říše

Arkady Martine (p)
2021

Max Cloud

S pokorou a nadějí

Rebecca Marie Chambers
2021

Inmate #1: The Rise of Danny Trejo

2019