Free Guy - Je tohle videoherní film roku?

Ryan Reynolds se vrací! Tentokrát se rozhodl navštívit svět videoher, kde se jedno nenápadné NPC rozhodne vzbouřit a změnit tak svůj svět. A jako obvykle vás čeká pořádná jízda, kterou si zamilujete.

Ariana Grande uspořádá velký koncert ve Fortnite

Popová hvězda Ariana Grande uspořádá sérii koncertů ve hře Fortnite, oznámila společnost Epic Games. V minulosti ve Fortnite vystoupit Travis Scott prostřednictvím velkého hologramu.

Batman/Fortnite dostane pokračování a hvězdného scenáristu

Minisérie Batman/Fortnite je obřím hitem nejen u nás a tak není divu, že se již letos v říjnu dočkáme dalšího propojení těchto dvou světů. Tentokrát se do toho zapojí i hvězdný Scott Snyder.

Batmana v nové povídkové antologii píšou a kreslí Češi!

Štěpán Kopřiva a Michal Suchánek po boku hvězd jako je Brian Azzarelo. DC Comics vydává sborník povídek s nejslavnějším světovým superhrdinou. Batman na cestách nabízí mnoho nových neotřelých možností

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E29

Ted Mosby se mění na ženu v Jak jsem poznala vašeho otce!

Seriál Jak jsem poznal vaši matku dostane nový spinoff, vrací se Dexter a Captain America také, jenomže trochu jinak, než byste čekali.

První sešit série Batman/Fortnite je tady, spekulanti kupčí v bazarech

Česká republika je jednou ze zemí, která se dočkala oficiálního vydání komiksovo herního crossoveru mezi Batmanem a battle royale hrou Fortnite ve stejný čas jako v Americe. A úspěch je to fenomenální

Batman míří do světa Fortnite

DC Comics ve spolupráci s Epic Games vydají novou šestidílnou minisérii s Temným rytířem, který se bude snažit rozlousknout tajemství videoherního fenoménu.

Fortnite vstupuje do další sezóny s hrdiny seriálu Mandalorian

Včera večer začala finální událost čtvrté sezóny. Do populární battle royale akce se dostal Galactus a hráči se ho snažili zastavit ve svých létajících autobusech za pomoci superhrdinů Marvelu.

Mandalorian dostal nové animované intro inšpirované Cowboyom Bebopom

Hoci je seriál Mandalorian inšpirovaný západnými westernami, nedajú sa mu odoprieť ani východné vplyvy. Je teda príhodné, že preň fanúšikovia vytvorili anime intro inšpirované seriálom Cowboy Bebop.

Superhrdinové Marvelu míří do nové sezóny Fortnite

Thor, Iron Man, Wolverine a další známí superhrdinové od Marvelu se připojí do battle royale bitvy ve Fortnite. Už dnes začne čtvrtá sezóna druhé kapitoly. Co vše si Epic Games připravili?

Filmová noc ve Fortnite promítne filmy Christophera Nolana

Po koncertech a dalších zajímavostech připravila společnost Epic Games pro hráče Fortnite další lahůdku. Tentokrát komunitu čeká filmová noc a s ní promítání jednoho ze tří filmů Christophera Nolana.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E20

Čeká klasická kina zkáza?

Klasická kina mají vážný problém, Nolan se vrátil k podivným příběhům a Stephen King znovu prorokuje budoucnost, a ta není růžová. Že chcete vědět víc? Klidně, zabere vám to pouze 90 VTEŘIN.

Nový tralier na Nolanov Tenet sa objavil vo Fortnite, bude tam aj celý ďalší film

Tenet režiséra Christophera Noalna bude ďalším z radu jeho na pochopenie náročnejších filmov. Odhalil sa trochu viac v novom traileri, ktorý mal premiéru v hre Fortnite.

Do Fortnite sa vracia Star Wars ale iba dočasne

Je štvrtého mája (alebo května, ale to sa dnes hodí menej) a to znamená Star Wars deň! Pretože „May the 4th...“. Oslavuje každý, kto sa na tomto sviatku chce aspoň trochu povoziť, takže aj Fortnite.

Do Fortnitu pichádza s Deadpoolom aj zvyšok jeho X-Force

Videoherný Fortnite pridáva rôzne komiksové a filmové postavy do hier celkom bežne. Po tom, čo sme sa dočkali Deadpoola teraz prichádza aj zvyšok jeho X-Force tímu.

Co mají společného seriál Mandalorian a hra Fortnite? Použití Unreal Enginu

Režisér Jon Favreau ukázal, jak si při natáčení seriálu z univerza Hvězdných válek vypomáhá herním enginem. Vzdálené světy filmaři renderují v reálném čase a promítají je na obří LED obrazovku.

Batman/Fortnite: Bod Nula

2021