Zobrazit vše ve dne 23. 5. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E19

Temný Superman? Liga spravedlnosti je opět cool!

Prý se dočkáme nové verze Ligy spravedlnosti což lidi těší více než nový film Mela Gibsona. A pokud máte taneční náladu, nezapomeňte si vzít deštník! Pro více info si koukněte dnešní díl 90 VTEŘIN!

Druhá série anime Baki nás láká na Ságu o Velkém Raitai turnaji

Stramovací gigant Netflix se snaží nabídnout něco úplně každému konzumentovi audiovizuálního obsahu. Fanoušci anime nejsou výjimkou.

Nemáte nervy na herního Cupheada? Nevadí, můžete si přečíst knihu

Americký spisovatel Ron Bates ve spolupráci s StudioMDHR připravuje druhý román ze světa Cupheada. Ta ponese název Cuphead: A Mountain of Trouble a vezme nás na letní tábor.

Scott Pilgrim sa vracia do kín desať rokov po premiére

Film Scott Pilgrim proti zbytku světa potešil nejedno hráčske, geekovské a nerdské srdiečko. Na desiate výročie jeho premiéry sa film opäť vracia do kín. Pôjdeme naň znova? Jednoznačne!

Podívejte se na scény, které se nedostali do konečné verze filmu Scoob!

Kreativní proces při tvoření čehokoliv je složitý. Vytvoří se spousta materiálů, které nakonec nemusí být použity. Zde můžete filmařům trochu nakouknout pod pokličku.

Komiksový vydavatel BOOM! Studio připravuje komiks Mega Man: Fully Charged podle stejnojmenného seriálu

Mega Man je již známá a dlouholetá videoherní značka. Kromě her bylo natočeno i několik seriálů. Na motivy toho posledního s názvem Mega Man: Fully Charged vzniká i stejnojmenná komiksová minisérie.

Nový tralier na Nolanov Tenet sa objavil vo Fortnite, bude tam aj celý ďalší film

Tenet režiséra Christophera Noalna bude ďalším z radu jeho na pochopenie náročnejších filmov. Odhalil sa trochu viac v novom traileri, ktorý mal premiéru v hre Fortnite.