Avatar m-ty

Matylda Štancelová - M&ty Moderátorka

M&ty je žijícím důkazem, že lze tělem i duchem, kreativitě se zavázat a život si užívat. Vše co dělá, dělá ze srdce ráda, avšak co v životě hledá, jen málo postrádá. Pro hudbu tancuje, Pro film moderuje. Pro sport maluje a pro sebe pracuje. Na sobě a na věcech, na kterých ji záleží. Uměním počínaje, uměním končeje. Autorská tvorba je jí blízká, bližší než-li námaha nízká. Co nejde - to se poddá, Co není - se jen zdá.

Nový člen redakce
4 publikací
0 recenzí
0 komentářů

Mulan podporující čínskou vládu

M&ty se opět podívala na nejzajímavější události týdne. Mulan podporující čínskou vládu? Intro pro Zaklínače jak z 90. let? Předání Oskarů také bylo okořeněno dramaty. Vítejte u 90VTEŘIN!

Rychleji a zběsileji než to umí Vin Diesel

Týden uplynul jako voda a je zde celkový přehled novinek z oblasti nových filmů, seriálů a komiksů. Vin Diesel se vrací v Rychle a Zběsile 9. Unikly záběry z připravovaného seriálu ze světa Star Wars…

Zadržte dech!

Návrat Jacka Harknesse do Doctora Who, druhá řada cyberpunkového seriálu Altered Carbon, druhá řada Netflix Zaklínače se bude natáčet v Česku a první fotky The Watch. Začíná nových 90VTEŘIN s Maty!

Harry Potter akčním hrdinou

Shrňme si to nejzajímavější z oblasti popkultury za uplynulý týden. Stačí vám na to jen minuta a půl! Začínáme právě teď, právě dnes a není lepších témat, než nadcházející filmy.