Avatar m-ty

Matylda Štancelová - M&ty Moderátorka

M&ty je žijícím důkazem, že lze tělem i duchem, kreativitě se zavázat a život si užívat. Vše co dělá, dělá ze srdce ráda, avšak co v životě hledá, jen málo postrádá. Pro hudbu tancuje, Pro film moderuje. Pro sport maluje a pro sebe pracuje. Na sobě a na věcech, na kterých ji záleží. Uměním počínaje, uměním končeje. Autorská tvorba je jí blízká, bližší než-li námaha nízká. Co nejde - to se poddá, Co není - se jen zdá.

Nový člen redakce
12 publikací
0 recenzí
0 komentářů

Barevné černobílé filmy a seriály

Nový díl 90VTEŘIN s M&ty přináší pohled na aktuální dění na poli popkultury. Obarvený Doctor Who, šílený Max či nové seriály. Začínáme právě teď!

Audioknihy a filmy ZDARMA?!

Nový díl 90VTEŘIN NERDFIXu s úžasnou M&ty je zde! Dnes opět s novým účesem a plno novinkami z celé popkultury. Tak klikni a dívej se!

M&ty v muzikálu?!

Někomu do zpěvu v těchto dnech není. Pokud se zrovna nudíte, máme pro vás hromadu novinek, abychom vás z toho karanténního stereotypu pořádně rozhodili. Písnička a úsměv k tomu!

#MeToo ničí Disneyovky!

Netflix oslavuje MDŽ, Disney se bojí feministek a necudné stránky produkují cudná videa. Svět je prostě naruby, ale my to nějak uklidíme.

Artemis Fowl, nebo spíše Artemis FAIL?

Disney to tentokrát pořádně zvoral, aspoň to si myslí fanoušci Artemise Fowla. M&ty má však v novém díle 90 VTEŘIN i několik pozitivních zpráv. Tak hor se do sledování!

Přátelé a MATRIX jsou zpět?!

Slyšte, slyšte - fanouškové! Další vydání NERDFIX 90VTEŘIN s M&ty je zde! A spolu s tím novinky kolem seriálu Přátelé, natáčení nového Matrixu a seriálu Westworld.

Třpytivý BATMAN?! Sen všech třináctek se plní

Rychleji než bouře Sabine přichází Maty s bleskovkami z minulého týdne. Uvidíte oznámení nového Batmana, He-Mana i tipy, na co zajít do kina.

Mulan podporující čínskou vládu

M&ty se opět podívala na nejzajímavější události týdne. Mulan podporující čínskou vládu? Intro pro Zaklínače jak z 90. let? Předání Oskarů také bylo okořeněno dramaty. Vítejte u 90VTEŘIN!

Rychleji a zběsileji než to umí Vin Diesel

Týden uplynul jako voda a je zde celkový přehled novinek z oblasti nových filmů, seriálů a komiksů. Vin Diesel se vrací v Rychle a Zběsile 9. Unikly záběry z připravovaného seriálu ze světa Star Wars…

Zadržte dech!

Návrat Jacka Harknesse do Doctora Who, druhá řada cyberpunkového seriálu Altered Carbon, druhá řada Netflix Zaklínače se bude natáčet v Česku a první fotky The Watch. Začíná nových 90VTEŘIN s Maty!

Harry Potter akčním hrdinou

Shrňme si to nejzajímavější z oblasti popkultury za uplynulý týden. Stačí vám na to jen minuta a půl! Začínáme právě teď, právě dnes a není lepších témat, než nadcházející filmy.