Avatar M-ty

Matylda Štancelová - M-ty Moderátorka

M&ty je žijícím důkazem, že lze tělem i duchem, kreativitě se zavázat a život si užívat. Vše co dělá, dělá ze srdce ráda, avšak co v životě hledá, jen málo postrádá. Pro hudbu tancuje, Pro film moderuje. Pro sport maluje a pro sebe pracuje. Na sobě a na věcech, na kterých ji záleží. Uměním počínaje, uměním končeje. Autorská tvorba je jí blízká, bližší než-li námaha nízká. Co nejde - to se poddá, Co není - se jen zdá.

3 roky v redakci
21 publikací
0 recenzí
0 komentářů

Fakt sexy Lucifer je zpět!

Dnešní epizodu lze opakovat stále dokola. A ženy si přijdou na své! Ukážeme vám totiž jednoho ďábelsky sexy polonahého chlápka a k němu přidáme hromadu novinek. A vše to stihneme do 90VTEŘIN.

Přijde Orlando Bloom!

Do Česka se vracejí filmáři ze západu, legendy vlastně taky ze západu a jediné, co ze západu není je naše zpravodajství, kde vám to všechno řekneme. To trvá pouze 90VTEŘIN.

Looney Tunes s násilím no bez zbraní? Proč?

Děti absolutně nesmějí vidět animovanou pušku. Ale dynamit, kosa a jiný druh fyzického násilí je v pohodě. Možná se to děje proto, aby pak nezapalovali policejní auta v divných maskách.

Herci škrtí svoje fanoušky?

V Americe čtou herci na svých instagramech knížky a u nás nic! Taky tam ale na svých instagramech škrtí fanoušky a plivou na ně a to se u nás zatím taky neděje, takže můžeme být rádi.

Harry Potter u vás doma

V reakci na koronténu se probouzí nové projekty, Marvel dává komiksy zadarmo a Rowlingová na nás posílá nového Harryho Pottera! To vše a ještě víc se dozvíš za pouhých 90 VTEŘIN!

Barevné černobílé filmy a seriály

Nový díl 90VTEŘIN s M&ty přináší pohled na aktuální dění na poli popkultury. Obarvený Doctor Who, šílený Max či nové seriály. Začínáme právě teď!

Audioknihy a filmy ZDARMA?!

Nový díl 90VTEŘIN NERDFIXu s úžasnou M&ty je zde! Dnes opět s novým účesem a plno novinkami z celé popkultury. Tak klikni a dívej se!

M&ty v muzikálu?!

Někomu do zpěvu v těchto dnech není. Pokud se zrovna nudíte, máme pro vás hromadu novinek, abychom vás z toho karanténního stereotypu pořádně rozhodili. Písnička a úsměv k tomu!

#MeToo ničí Disneyovky!

Netflix oslavuje MDŽ, Disney se bojí feministek a necudné stránky produkují cudná videa. Svět je prostě naruby, ale my to nějak uklidíme.

Artemis Fowl, nebo spíše Artemis FAIL?

Disney to tentokrát pořádně zvoral, aspoň to si myslí fanoušci Artemise Fowla. M&ty má však v novém díle 90 VTEŘIN i několik pozitivních zpráv. Tak hor se do sledování!

Přátelé a MATRIX jsou zpět?!

Slyšte, slyšte - fanouškové! Další vydání NERDFIX 90VTEŘIN s M&ty je zde! A spolu s tím novinky kolem seriálu Přátelé, natáčení nového Matrixu a seriálu Westworld.

Třpytivý BATMAN?! Sen všech třináctek se plní

Rychleji než bouře Sabine přichází Maty s bleskovkami z minulého týdne. Uvidíte oznámení nového Batmana, He-Mana i tipy, na co zajít do kina.