Zobrazit vše ve dne 9. 4. 2020

Nabídka animovaného obsahu na streamovací platformě HBO Max

V tomto článku se podíváme na to, jaký obsah bude moci nová streamovací služba nabídnout milovníkům animace.

Neúspešný muzikálový film Cats dostal „Butthole cut“

Na internete koluje legenda, že v pôvodnej verzií filmu Cats mali humanoidné mačky viditeľné všetky telesné partie. Kanál XVP Comedy preto vytvoril verziu traileru, kde vidno úplne všetko.

Superman: Red Son je nevydařeným paskvilem téměř dokonalé předlohy

Jaké by to bylo, kdyby jeden z největších hrdinů místo na malém ranči přistál v Sovětském svazu? To v roce 2003 Mark Millar přiblížil a uspěl bravurně. Jenže letošní film dělá předloze ostudu.

Podpořte české nakladatele v projektu Linka 451 aneb Zachraňte knihy!

Linka 451, kterou založil tým lidí převážně z BLate Night Show ve spolupráci s vybranými českými nakladateli a Startovačem se snaží zachránit knížky a malé české komiksové a žánrové nakladatele.

Rozdílní hrdinové se zapletou do sériových vražd královen v románu Čtyři mrtvé královny

Australská autorka Astrid Scholte přichází se svojí revoluční debutovou fantasy detektivkou s názvem Čtyři mrtvé královny, která se odehrává v období středověku.

Tri nové videá zo Stargirl od DC

Seriálová Stargirl od DC sa na televíznych obrazovkách objaví už 19. mája/května. CW nás preto zásobuje ďalšími videami z prvej série.

Dračák na mobilech? Český startup Fireball plní sen každého introvertního nerda

Pokud jako my milujete hry na hrdiny ve stylu D&D a nejraději byste je hráli kdekoliv a kdykoliv, tohle bude něco pro vás. Mobilní telefony se brzy dočkají vlastní verze Dračího doupěte!

Komiksová adaptace Kingova románu Sleeping Beauties

V Americe brzy vyjde komiksová adaptace hororového románu Sleeping Beauties, který v roce 2017 napsal král hororu Stephen King se svým synem Owenem Kingem.

Louisianská policie strašila občany zvukem sirény z hororu Očista. Prý jen chtěla, aby dodržovali zákaz vycházení

Policie v americkém městě Crowley si zvukový signál k oznámení zákazu vycházení nevybrala zrovna šťastně a stížnosti naštvaných občanů na sebe nenechaly dlouho čekat.