V hororu Abandoned se mladá žena bude potýkat s hrozivými vizemi v domě, kde se stala vražda

Studio Vertical Entertainment nám už příští měsíc nadělí nový horůrek jménem Abandoned, ve kterém se mladá žena musí vypořádat s hrůzostrašnými vizemi. Může za to snad dům, do kterého se nastěhovala?

Horor The Aviary představí dvě ženy, které se zoufale snaží prchat před kultem z pouště

Studio Saban Films nám nadělilo zbrusu nový trailer na horůrek jménem The Aviary, ve kterém se dvě ženy pokusí uprchnout před hrozivým kultem. Vůdce této sekty jim to však rozhodně nehodlá usnadnit.

Hrstka astronomů se vyplaví směrem k Bermudského trojúhelníku kvůli mimozemskému životu

Vydávat se za tajemnými mimozemšťany do Bermudského trojúhelníku rozhodně není dobrý nápad. Dokáže nám to i nadcházející horor jménem Immanence, kde se bude tím nejhorším způsobem křížit věda a víra.

Těhotenství jako plánovaný teror v hororovém snímku False Positive

Těhotenské drama se ocitne v centru pozornosti hororu False Positive, který po premiéře na filmovém festivalu Tribeca zamíří do nabídky Hulu. Snímek se ukázal v oficiálním traileru.

Lidstvo bez spánku, postapokalyptický snímek Probuzení míří na Netflix

Bez spánku se dá vydržet nanejvýš několik dnů. Co by ale nastalo v okamžiku, kdy by lidstvo o tuto přirozenou vlastnost přišlo úplně? Snímek Probuzení se představil v oficiálním traileru od Netflixu.

Mysteriózní drama Žena v okně udělá z Amy Adams úzkostnou svědkyni brutální vraždy

Netflix získal distribuční práva na mysteriózní drama Žena v okně, který staví Amy Adams do role oběti své posedlosti novými sousedy, jejichž byt zachvátí případ brutální vraždy.

Adaptácia hororového komiksu The Empty Man ukazuje trailer tesne pred premiérou

Hororový film The Empty Man sa prekvapivo ukazuje tesne pred ohlásenou premiérou. A to je podozrivé už samé o sebe.