Výsledky vyhledávání pro "filmy"

TOP Epizoda S1E152

Filmy s otevřeným koncem

Ať už je děj filmu jakkoliv dobrý, často nám nejvíc utkví v paměti to, co se stane těsně před závěrečnými titulky. Grandiózní finále či uspokojivé rozuzlení je pro nás zvláštně hypnotické.

TOP Epizoda S1E140

Nedoceněné sci-fi filmy

Dobré sci-fi přitáhne publikum do kina, ale skvělé sci-fi předbíha svou dobu. Někdy ovšem divákům chvíli trvá, než docení vizionářské kvality daného kousku a proto si v pokladnách nevede nejlépe.

TOP Epizoda S1E131

Nejlepší filmy o pomstě

Pomsta je pokrm, který nejlépe chutná za studena. Historie tohohle tématu sahá až k řecké mytologii a už od počátků kinematografie uchvacuje diváky. Tohle je TOP 5 nejlepších filmů o pomstě.

TOP Epizoda S1E110

Nejlepší filmy Tima Burtona

Mnoho diváků umí spolehlivě rozpoznat film Tima Burtona ještě před jeho uvedením na plátno. Jde totiž o filmového režiséra, který má neopakovatelný vizuální styl, jedinečný příběh a laskavý humor.

TOP Epizoda S1E109

Nejlepší filmy o drogách

O drsné realitě užívání drog bylo již natočeno mnoho filmů. Komediální příběhy, ale taky pořádně temné a děsivé filmové zpracování drogové závislosti mohou být pro nás velice návykové.

TOP Epizoda S1E79

Filmy lepší než knihy

Filmové adaptace knih jsou vždy náročné téma. Někdy se těšíme na film podle naše oblíbené knihy, jen abychom pak byli zklamaní. My jsme se rozhodli jet do rizika a ukázat TOP 5 filmů lepších než knihy

TOP Epizoda S1E41

Vánoční filmy

Vánoce již tak trochu odcházejí, vánoční filmy jsou ale v televizi pořád. My jsme se podívali na TOP 5 Vánočních filmů pro tuto sezónu. A ne, Popelku skutečně nečekejte.

TOP Epizoda S1E39

Cyberpunkové filmy

Cyberpunk, nebo Kyberpunk, chcete-li český název. Subžánr sci-fi kde se kombinuje společenská spodina a pokročilé technologie. My vám z něj přinášíme TOP 5 Cyberpunkových filmů.

TOP Epizoda S1E35

Nejdéle natáčené filmy

Některé filmy se dají natočit za pár měsíců, produkce jiných může trvat i celé roky. Existují ale filmy, jejichž produkce zabrala celé desítky let. My vám přinášíme TOP 5 nejdéle natáčených filmů.

TOP Epizoda S1E33

Halloweenské filmy

Halloween je magický svátek, který se sice u nás neslaví, přesto ho každý zná právě z filmů. Vybrali jsme snímky, které nejvíce symbolizují tento svátek. Proto tu máme TOP 5 Halloweenských filmů

TOP Epizoda S1E32

Prehistorické filmy

Filmů zobrazujících doby prehistorické není zas tak moc a ještě méně je těch kvalitních. Přesto jsme se pokusili vybrat 5 nejzajímavějších filmů právě z tohoto období.

TOP Epizoda S1E11

Nejlepší Star Wars filmy

Star Wars nejsou pouze filmovou ságou, ale tou to začalo. Pojďme naskočit do hyperprostoru a alespoň po očku nakouknout do jedné předaleké galaxie a zavzpomínat si na TOP 5 Nejlepších Star Wars filmů.

TOP Epizoda S1E7

Filmy o izolaci

Všichni jsme v izolaci. Je těžké odhadnout, kdy na vás padne pořádná ponorka, a tak se můžete inspirovat u následujících TOP 5 filmů, které nám pořádně ukážou dopady izolace a jak se s ní poprat.

TOP Epizoda S1E3

Šílené indie postapo filmy

Letos už stačila shořet půlka světa, pošťuchování se dvou atomových velmocí málem zapříčinilo třetí světovou a ten vir taky není kdovíco. My jdeme s dobou, takže zde je TOP 5 indie postapo filmů.

TOP Epizoda S1E130

Fanouškovské filmy podle her

Filmy podle her většinou nedopadly úplně dobře, a tak to zůstalo na fanoušcích, kteří museli odvést všechnu špinavou práci. Vzniklo tak mnoho krátkých filmů, které ale dávaly fanouškům těchto her…