Nová sbírka Král Conan nabídne tři legendární příběhy Barbara Conana s revidovaným překladem

Nakladatelství Argo bude tento týden vydávat novou sbírku s příběhy Barbara Conana. Kniha čtenářům nabídne povídky Meč s fénixem, Šarlatová citadela a román Hodina draka v revidovaném překladu.

Když teče krev, sbírka doposud nezveřejněných novel Stephena Kinga

Kultovní hororový spisovatel Stephen King se vrací na český knižní trh s úplnou novinkou. Sbírka s názvem Když teče krev představí čtenářům čtyři doposud nezveřejněné děsivé novely.

Deset syrových povídek z mrazivého vesmíru

Po celkem dlouhých pěti letech se Pavel Fritz opět vrací na český knižní trh. Jeho nová sci-fi povídková sbírka s názvem Studené světlo hvězd přinese deset syrových povídek z mrazivého vesmíru.

Dark Horse bude vydávat sbírku prvních pěti komiksových sérií Dragon Age

Během února/februára 2021 by mělo vydavatelství Dark Horse vydat sbírku prvních pěti grafických románů ze série Dragon Age. Kniha bude obsahovat 432 barevných stran slepených v brožované vazbě.

Magické pohádky, aneb česká sbírka pohádek pro dobrou věc

Během silvestrovských oslav spustili čeští autoři Jiří Kadlec a Jan Eis crowdfundingovou kampaň na stránce Hithit, ve které vybírají finance na vydání nové knihy s názvem Magické pohádky.

Sbírka těch nejlepších povídek Terryho Pratchetta pro Buck Free Press a Western Daily Press

Jedním z posledních velkých titulů pro tento rok je i povídková sbírka Pračlověk, který cestoval časem. V ní naleznete ty nejlepší práce Terryho Pratchetta pro Buck Free Press a Western Daily Press.

Zajtra bude včera, aneb letošní povídková sbírka od nakladatelství Hydra

Slovenské nakladatelství Hydra nám stejně jako každý rok přináší novou povídkovou sbírku od českých a slovenských autorů. Letošním tématem je sci-fi ve všech formách a podžánrech.

Je na čase rozšířit svou komiksovou sbírku o NĚCO MOCNÉHO

Už jste po stoosmnácté prolistovali svou sbírku Marvel komiksů, japonci nestíhají kreslit mangy a běžné knížky vás nudí absurdním nedostatkem obrázků? A co komiks od nejúspěšnějších role-playerů?

Povídková sbírka Nemám ústa & musím křičet konečně i u nás

Nakladatesltví Fobos v pondělí 31. srpna/augusta vydalo velmi originální povídkovou sbírku Nemám ústa & musím křičet, která se věnuje tématu člověk versus stroj.

Sbírka Rytíř Sedmi království v novém brožovaném vydání

Nakladatelství Argo připravuje po 6 letech nové brožované vydání sbírky novel od George R. R. Martina s názvem Rytíř Sedmi království. Designem se podobá vydání série Píseň ledu a ohně z roku 2017.

Nová česká sci-fi povídková sbírka Rezavé desky na Startovači

Český rekreační autor Jan F. Rajm spustil na Startovači kampaň, ve které žádá finanční příspěvek na vydání jeho sci-fi povídkové sbírky s názvem Rezavé desky.