Druhá série Temného léta láká na zombíky ve sněhu

Netflix Geeked Week zase recykluje obsah a připomíná nám trailer na zombie seriál Black Summer. Budeme se vyskytovat v chladnějším prostředí, což je v tomhle zatuchlém žánru alespoň nějaké osvěžení.

Armáda mrtvých je béčkový blockbuster, který potápí velké ambice

Zack Snyder si ve svém nejnovějším zombie snímku nechává mezi prsty dobrovolně proklouznout vše, z čeho by mohl vzniknout dechberoucí návrat k hororovým kořenům.

Army of the Dead dostane pokračování i animovaný seriál

Zack Snyder a jeho žena Deborah se na Geeked Weeku rozpovídali nejen o Army of the Dead, který momentálně vládne na Netflixu. Těšit se můžeme na pokračování i na animovaný seriál ze stejného universa.

Animované Resident Evil filmy - vše, co jste chtěli vědět!

Na Netflix se blíží animovaná série Resident Evil: Infinite Darkness s Leonem Kennedym a Claire Redfield v hlavních rolích. Podíváme se na animované předchůdce téhle série a zařadíme je na časovou osu

CGI série Resident Evil: Infinite Darkness se představuje v oficiálním traileru

Konečně máme k dispozici oficiální trailer pro Resident Evil: Infinite Darkness, který prozrazuje zajímavé informace o zápletce a odhaluje části akčních, ale i strašidelných scén.

Ruský román Zkáza ostrova Sachalin spojuje jadernou válku a nemrtvé

Zkáza ostrova Sachalin, první dospělý román od Ėduarda Verkina, který si vysloužil nominace na prestižní ruská ocenění, vyjde v Česku. Na čtenáře čeká drsný příběh spojující jadernou válku a nemrtvé.

Resident Evil: Infinite Darkness dostává trailer oznamující datum premiéry

Netflix přichází s prvním trailerem očekáváné série Resident Evil: Infinite Darkness, který přináší nejen první pohled na CGI animaci, ale současně s ním také oznamuje datum jejího vydání.

Armáda mrtvých je připravena vyrazit do boje, Zack Snyder ukazuje svůj nejnovější snímek v oficiálním traileru

Netflix ukázal první kompletní trailer ambiciózního snímku Armáda mrtvých od Zacka Snydera oplývá akcí, adrenalinem a řadou inovací, které režisér přináší do vlajkového žánru stříbrného plátna.

Las Vegas městem hazardu se životem, Zack Snyder představuje Armádu mrtvých jako svůj další zombie snímek

Zack Snyder znovu oživuje klišé zombie apokalypsy, díky níž na zemi platí právo silnějšího. Netflix představil oficiální trailer snímku Armáda mrtvých, který rozšíří hororovou nabídku koncem května.

TOP 5 Epizoda S1E45

Zombie filmy 21. století

Zombie. Mýtické bytosti, které se v druhé polovině minulého století staly vlajkovou lodí stříbrného plátna hororu. Dnešní zombie se ale značně odlišují od jejich filmových začátků.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E74

Dévédéčka jsou mrtvá, ať žijí knihy!

Kazety a dévédéčka odcházejí do věčných lovišť, protože vše je dnes již online. A to platí pro dramata, horory, knihy, a dokonce i dnešní díl 90VTEŘIN!

Norman Reedus z The Walking Dead bude badass cowboy

Herec Norman Reedus sa po The Walking Dead upísal k ďalšej komiksovej adaptácii. Tentoraz sa vydá na divoký západ ako ostrieľaný pištoľník.

Seriál The Walking Dead skončí 11. sériou

Televízna stanica AMC vyhlásila, že 11. sériou ukončuje seriál The Walking Dead. Dočkáme sa však spin-offu s Darylom a Carol.

The Walking Dead: World Beyond ukazuje život po apokalypse

The Walking Dead: World Beyond sa blíži a predstaví nám generáciu dospievajúcich hrdinov vyrastajúcich dekádu po konci sveta.

Dechberoucí finále komiksu Živí mrtví se blíží

Nakladatelství CREW bude brzy vydávat 32. svazek kultovní komiksové série Živí mrtví (The Walking Dead). Fanoušky čeká příběhový šok, na který nebudou připraveni. Finále se pomalu blíží.

Čo sa chystá vo svete The Walking Dead ?

Virtuálny Comic-Con neobišiel ani Živých mŕtvych, priniesol dôležité dátumy, ale aj nejaké prekvapenia.

Negan z The Walking Dead zachraňuje maloobchod vo vlastnom komikse

Po prekvapivom ukončení komiksovej série The Walking Dead sa jej tvorca Robert Kirkman v spolupráci s umelcom Charliem Adlardom rozhodol vydať one-shot o obľúbenom zloduchovi.

Pokračovanie Train to Busan, Peninsula, má konečne trailer

Všetci, ktorých ohúril kórejský zombie film Train to Busan, sa nevedeli dočkať druhého dielu. Ten sa pod názvom Peninsula ukazuje v prvom traileri.

Spojení filmu Ohnivé sedlo a série The Walking Dead v remasterovaném komiksu Deadskins!

Komiksový vydavatel Fried Comics spustil na Kickstarteru kampaň, ve které vybírá na fyzické vydání remasterovaného komiksu Deadskins!.

George C. Romero pokračuje v odkazu svého otce a připravuje zombie komiks The Rise

Již zesnulý režisér a scénárista George A. Romero je považován za otce žánru zombie hororů. Jeho syn se snaží pokračovat v jeho odkazu a připravuje zombie komiks The Rise.

Fede Álvarez, režisér filmů Evil Dead a Smrt ve tmě, bude natáčet film o zombie pandemii 16 States

Film napsali John Requa a Glenn Ficarra, kteří se podíleli na filmu Jungle Cruise s Dwaynem Johnsonem.

The Walking Dead viac či menej nasleduje komiksovú predlohu

FInále The Walking Dead je na spadnutie a je možné, že hrdinovia konečne odhalia existenciu The Commonwealth.

Koronavírus má ďalšiu „obeť“. Je ňou Resident Evil

Seriálová adaptácia videohernej série Resident Evil bola odložená kvôli koronavírusu. Kedy sa jej dočkáme nie je známe.

Aká budúcnosť čaká seriálové univerzum The Walking Dead?

Klesajúce rebríčky sledovanosti aj navzdory reštartu seriálu a novým projektom. Dokážu nás ešte zombíci zaujať?

The Dead Lands je nový seriál plný zrůdností, krve a temné magie

Streamovací platforma Shudder o sobě dává vědět novým seriálem The Dead Lands, který si rozhodně nebude brát žádné servítky.

Indiánsky zombie film Blood Quantum príde do kín budúci rok

Blood Quantum je kanadský zombie film, ktorý sa odohráva v Indiánskej rezervácií. Bude plný krvy, čriev, násilia, zároveň však slúži ako sociálny komentár amerického kolonializmu.