Lovení strašlivých potvor z Monster Hunter přímo na vašem stole

Zatímco na Nintendo se chystá nový díl s podtitulem Rise, milovníci deskovek se také dočkají svojí verze. Steamforged Games se totiž chystají na Kickstarter s Monster Hunter World: The Board Game.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E76

Stoprocentně pozitivně seriózní epizoda

Dnes budeme stoprocentně seriózní. Neuslyšíte žádný vtip, neuvidíte nic zábavného, protože lidi si na to stěžují a pak dostaneme ban v Číně na víc než 90VTEŘIN.

Monster Hunter v Číne pohorel kvôli rasistickému vtipu, diváci dávajú zlé hodnotenia aj hre

Videoherný film Monster Hunter sťahujú z čínskych kín kvôli rasistickému vtipu. Čínski diváci film bojkotujú na sociálnych sieťach a píšu kvôli nemu negatívne recenzie na hru.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E73

Chamtivý Disney okrádá autory

Disney to dal znovu na Disneyho a odmítá platit autorům to, co jim právem patří. Alespoň ten Monster Hunter vypadá lépe a Eternals se konečně objevují v prvním traileru.

Monster Hunter má konečně trailer, premiéra bude dříve

Pokud sledujete filmovou scénu, tak vás jistě neuteklo, že nová Wonder Woman se posunula a nyní má datum premiéry 25. prosince/decembra. Sony se rozhodlo podniknout podobný krok se svým snímkem.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E62

Bruce Willis se vrací a s ním i Smrtonosná… autobaterie?

Hrdina akčních filmů, bez kterého si nedokážeme představit Vánoce, se vrací. Jenom ne tak, jak bychom asi čekali.

Trailer k Monster Hunter filmu je konečně venku

Vojenská jednotka pod vedením kapitánky Artemis je čirou náhodou teleportována do světa plného nebezpečných monster. Tohle v režii Paul W. S. Andersona? Jak to asi může dopadnout?

Paul W. S. Anderson nám prozradil více o jeho chystaném Monster Hunter filmu

Součástí New Yorského Comic Conu byl rozhovor s Paulem W. S. Andersonem. Ten se rozpovídal o svém Monster Hunter filmu. Těšit se můžeme na Palicoes, Rathalose a dokonce i Black Diablos.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E58

Borat se vrací! To moc fajne!

Známý kazašský reportér Borat se vrací do Ameriky. Děsivé Čarodějky se vrací v remaku a všem hrabe z Halloweenu. Některým i z Vánoc. Pokud se z toho nechcete zbláznit i vy, podívejte se na 90VTEŘIN!

Filmový Monster Hunter v prvom ultrakrátkom teaseri

Nový film Paula W. S. Andersona nakrútený podľa videohernej predlohy Monster Hunter sa ukazuje v enormne krátkom teaseri. Fanúšikovia sa už teraz obávajú výsledku.

Monster Hunter sa pripomína novým obrázkom a detailami o postave Natalie Artemis

Režisér Paul W. Anderson a herečka MIlla Jovovich prezradili zopár detailov o hlavnej postave pripravovanej adaptácie videohernej série Monster Hunter.

Venom a Monster Hunter zrejme pôjdu do kín aj navzdory koronavírusu

Spoločnosť Sony sa s odkladom pokračovania filmu Venom neponáhľa. Dúfa, že do októbrovej premiéry sa veci posunú k lepšiemu. Rovnako je na tom aj filmová adaptácia videohry Monster Hunter

Nové plakáty z PAX East lákají na filmové zpracování série Monster Hunter

Do světa monster se vydáme relativně brzo, a tak z něj tvůrci opět odhalili o něco více. Tentokrát jsme se dočkali dvou nových plakátů, jimž dominují ústřední postavy filmu.

Monster Hunter

2020

Lovci monster - Z archivu

Bryan Thomas Schmidt, Larry Correia