Zobrazit vše ve dne 26. 11. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E73

Chamtivý Disney okrádá autory

Disney to dal znovu na Disneyho a odmítá platit autorům to, co jim právem patří. Alespoň ten Monster Hunter vypadá lépe a Eternals se konečně objevují v prvním traileru.

Chystá se filmová adaptace Pratchettova Úžasného Maurice. Dabovat ho bude Hugh Laurie

Ačkoli nových knih z dílny britského autora Terryho Pratchetta se již nikdy nedočkáme, jeho dílo opět postupně ožívá. Po loňské adaptaci Dobrých znamení se zfilmování dočká Úžasný Mauric.

Bubeník System of a Down vydává vlastní sci-fi komiks

John Dolmayan chystá sci-fi komiks Ascencia. Na první část již vybral peníze na Kickstarteru.

Mysteriózní detektivní série Fatale míří ke svému konci

Skvělá mysteriózní detektivní série Fatale od Ed Brubakera a Seana Phillipse spěje ke svému konci. Během včerejšího dne vydalo nakladatelství BB art poslední, pátý svazek s podtitulem Proklít démona.

Oslavu přátelství nabídne sociální drama Our Friend na konci ledna

Studio Universal Pictures Home Entertainment nedávno vypustilo do světa trailer snímku Our Friend, jenž koncem ledna poukáže na skutečné hodnoty lidského života.

Třetí Berserk a dvanáctý Fullmetal Alchemist

Nakladatelství CREW vydalo tento týden další pokračování oblíbených manga sérií. Tentokrát se dočkali čtenáři dark fantasy série Berserk a akční série Fullmetal Alchemist.

Quentin Tarantino chystá knihu podle filmu Tenkrát v Hollywoodu

Slovutný Quentin Tarantino plní, co slíbil, a postupně se od filmu přesouvá do jiných sfér popkultury. Prvním krokem bude novelizace Tenkrát v Hollywoodu.