Provokativní seriál Sex/Život setře tenkou hranici mezi touhou a zkázou

Netflix přichází s provokativním seriálem Sex/Život, který nastaví zrcadlo zákonům vztahové politiky. Jste připraveni sáhnout si do svého vlastního svědomí?

Mizerný Another Life prekvapuje ukážkou druhej série

Netflix nám na svojej akcií Geeked Week oznámil druhú sériu sci-fi seriálu Another Life a ukázali nám aj krátky klip odhaľujúci pomerne prekvapivý moment.

Mark Wahlberg si musí spomenúť na minulé životy v snímku Infinite

Čo sa stane, keď spojíte Christophera Lamberta a Charlize Theron? Mark Wahlberg! Aspoň o tom sa nás snaží presvedčiť trailer na film Inifnite.

V krabičce od sirek je útulno... nebo ne? Věčné duše bojují o životy!

Naposledy jsme Věčné duše opustili na začátku souboje s Nezzodanovým učitelem Klaxanem Blazegripem. Minulý týden k tomuto střetnutí konečně došlo. I když Duše souboj přežily, moc si tím nepomohly.

Zvrácenou letní hru o život a bohatství představí mrazivá série Panic od Amazonu

Odměna za vítězství je lákavější než kdy dřív, ale s její cenou roste také daň, kterou budou muset hráči zaplatit v případě neúspěchu - zvrácená hra Panika se představila v oficiálním traileru.

Na hranici života a smrti bude balancovat Mélanie Laurent ve frustrujícím sci-fi thrilleru Kyslík

Žádná cesta ven, žádné vzpomínky, posledních 90 minut života. Netflix vyslal do světa oficiální trailer snímku Kyslík, mrazivého sci-fi thrilleru, v němž se na pokraji smrti ocitne Mélanie Laurent.

Bodyguard Michael Bryce nemá v životě chvíli klidu, sequel Hitman's Wife's Bodyguard se představuje v oficiálním traileru

Akční komediální snímek The Hitman's Bodyguard se dočká sequelu s názvem Hitman's Wife's Bodyguard. Toto pokračování se během včerejšího dne představilo v oficiálním traileru na YouTube.

TOP 5 Epizoda S1E55

Filmové důkazy, že nesmrtelnost je vážně na prd

Hromada lidí touží po tom, aby mohla žít navěky. Jenže nesmrtelnost nemusí nutně být tak idylická, jak si ji představujeme. Někdy se totiž jedná spíše o prokletí.

Oslavu otcovské lásky a jezdecké kultury nabídne sociální drama Betonový kovboj od Netflixu

Příběh inspirovaný skutečnými kovboji z Fletcher Street se otiskl do celovečerního snímku z dílny Netflixu. Téměř dvouhodinové drama Betonový kovboj se představilo v oficiálním traileru.

Věčné kecy Epizoda S1E3

Severský život Roba a Robka

Roba a Robka spojuje mnohem víc než jen shodné jméno. Oba jsou dlouholetí RPG hardcorovníci, kteří stáli za původním projektem Drakobijec. Zároveň jsou to drsní muži obývající zasněžený sever.

Záchrana malého chlapce v tureckém sociálním dramatu Papírový život již brzy na Netflixu

Ne každé dětství je zalité sluncem a radostí. Toto poselství divákům již brzy předá Netflix pomocí nadcházejícího sociálního dramatu Papírový život, jež se nedávno představilo v oficiálním traileru.

Za slovenský román Slepý život by se nemuseli stydět ani ti nejlepší fantasy spisovatelé

Začínající slovenská autorka H. J. Bornemisza dokazuje svým debutovým fantasy románem Slepý život, že i v našich končinách dokáže vzniknout komplexní fantasy dílo podobné těm nejlepším z tohoto žánru.

Las Vegas městem hazardu se životem, Zack Snyder představuje Armádu mrtvých jako svůj další zombie snímek

Zack Snyder znovu oživuje klišé zombie apokalypsy, díky níž na zemi platí právo silnějšího. Netflix představil oficiální trailer snímku Armáda mrtvých, který rozšíří hororovou nabídku koncem května.

Oscarová Frances McDormand se ocitá na osvobozující životní pouti napříč Zemí nomádů

Země nomádů, vítěz mezinárodního filmového festivalu v Benátkách a favorit mnoha predikcí na hlavní Cenu Akademie se představuje v novém traileru z dílny Searchlight Pictures.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #10

Život z kovu

Přidejte se k nám v sledování dobrodružství nezvyklé skupinky dobrodruhů družiny Věčné duše.

Legendárny dokumentarista Cousteau dostane vlastný dokument

Čo majú spoločné režisér Bill Murray a Spongebob Squarepants? Osobu francúzskeho námorníka, filmára a vynálezcu Jacquesa Cousteau. O ňom sa chystá dokument.

Shia LaBeouf a Vanessa Kirby v dráme Pieces of a Woman

Pieces of a Woman rozpráva príbeh páru, ktorý sa musí vyrovnať s obrovskou tragédiou pri domácom pôrode.

Svět mimozemšťanů přiblíží představy o cizích formách života, nový seriál od Netflixu má svůj oficiální trailer

Netflix na začátku prosince uvede dokumentární sérii Svět mimozemšťanů, která si pomocí kombinace vědy a fikce pohrává s představami o dosud neobjevených formách života ve zbytku galaxie.

Shawn Mendes v autobiografickém dokumentu o jeho životě, Netflix jej uvede koncem listopadu

Diváci dokumentu Shawn Mendes: In Wonder zažijí atmosféru vyprodaných stadionů na velkých turné z pohledu popové hvězdy, ale také nahlédnou do zákulisí Mendesova osobního života.

Oscarová Sophia Loren se vrací v novém dramatu Život před sebou

Příběh o humanismu, důvěře a její ztrátě. Sociální drama Život před sebou se Sophií Lorenovou zamíří na Netflix v polovině listopadu.

The Walking Dead: World Beyond ukazuje život po apokalypse

The Walking Dead: World Beyond sa blíži a predstaví nám generáciu dospievajúcich hrdinov vyrastajúcich dekádu po konci sveta.

Wil Wheaton vám zničí život v desivej VHSke

90te roky boli ťažké. Žiadny internet, žiadny mobil, žiadne sociálne siete a v prípadoch niektorých ľudí dokonca žiadny počítač. Jediné, čo vám ostávalo boli desivé videokazety.

Mickey Rourke vyzval Elona Muska na súboj za česť Johnnyho Deppa

Kauza Johnny Depp verzus Amber Heard nabrala poriadne bizarný a turbulentný kurz...

Zac Efron hľadá ekologické alternatívy života v novom dokumente na Netflixe

Herec Zac Efron sa vydal do sveta, aby naprieč rozmanitými exotickými krajinami ukázal divákom zdravé a udržateľné spôsoby života.

Biografický komiks Hawking nás provede celým životem jedinečného fyzika Stephena Hawkinga

Odborné nakladatelství Grada připravuje vydání biografického komiksu Hawking. Ten nás seznámí s životními osudy již zesnulého legendárního fyzika Stephena Hawkinga.

Životní příběh o přátelství, nápravě životních chyb a lásce? To je první díl nové mangy s názvem Orange

Nakladatelství CREW připravuje na půlku června/júna vydání nové krátké manga série s názvem Orange. Ta se věnuje dívce, která se snaží díky dopisu z budoucnosti napravit své životní chyby.

Star Wars cosplayeři, kteří zachraňují životy.

Lucasfilm a Mark Hamill vydali video, ve kterém vzdávají hold doktorům, kteří zároveň patří do Star Wars cosplayerské komunity.

Ukázka bohémského života umělce Andyho Warhola ve stejnojmenném komiksu

V poslední době to vypadá, že se roztrhl pytel s knihami a komiksy o životech slavných umělců. Italský spisovatel Adriano Barone přetvořil rozhovor s umělcem Andy Warholem do plnohodnotného komiksu.

Nespoutaný život, alkohol a poklad - netflixovský seriál Outer Banks se předvádí v novém traileru

Nový seriál z produkce Netflixu, Outer Banks, který vychází 15. dubna na internetové televizi, se připomíná v novém traileru.

Alejandro Jodorowsky nás provede svým životem autobiografii Tanec reality

Autobiografie slavného spisovatele a režiséra Alejandra Jodorowského po 19 letech od vydání originálu vychází i v našich končinách v českém jazyce.

Netflix nás vezme do života indické studentky americké střední školy

Další seriál ze života amerických studentů obohatí Netflix koncem dubna. Komediální seriál Never Have I Ever nám představí život mladé indky.

Chceli by ste po smrti do virtuálneho neba? Seriál Upload ukazuje akoby to mohlo vyzerať

Komediálny sci-fi seriál Upload rozpráva príbeh Nathana, ktorý sa vyhne predčasnej smrti, aby sa ocitol vo virtuálnom posmrtnom živote.

Život umělce Michelangela Merisi de Caravaggia v komiksovém podání

Komiksy nejsou pouze záležitostí superhrdinů nebo postav z fantasy světů, ale mohou se také věnovat reálným osobnostem a sloužit jako umělecké dílo.

Přichází nový dokument o nočním životě zvířat. Tentokrát v podání Netflixu

Netflix chce dokázat, že nepotřebuje National Geographic pro natočení dobrého přírodopisného seriálu. A že se toho opravdu nebojí, tak se do natáčení pustil rovnou v noci za pomoci té nejmodernější…

Herní vývojář bojuje o život. Film Guns Akimbo s Danielem Radcliffem míří do kin

Další netradiční role pro někdejšího čaroděje. Tentokrát bude Harry Potter běhat v papučích a županu v ulicích města a bojovat o život svůj i své přítelkyně.

October Faction je o agentoch bojujúcich proti mýtickým netvorom a ich rodinnom živote

Keď sa 17 roočné dvojčatá dozvedia, že ich rodičia nie sú nudní poisťováci, ale tajní agenti bojujúci proti mýtickým monštrám, ich život sa od základu zmení.

Vyšel teaser k filmu Zátopek, vyprávějícím o životě legendárního běžce

Konečně jsme se dočkali ukázky z nejnovějšího snímku Davida Ondříčka, který se po vynikající Dukle 61 rozhodl pro životopisný snímek inspirovaný osudy jednoho z našich nejvýznačnějších sportovců.

Muzikál Život v Heights se dočká filmového zpracování

Trailer vypadá dost povedeně a je tu celkem slušná šance, že si po jeho shlédnutí budete chtít jít někam zatančit nebo si aspoň zajít na karaoke.

Život před sebou

2020

Andy Warhol: Život v komiksu

Adriano Barone
2020

Běh o život

Richard Bachman (p)
2020

9

Večná lož – Slepý život

H.J Bornemisza
2020

Conan: Kalich života

Ondrej Trepáč

Příběhy vašeho života

Ted Chiang
2021

Život v Heights

2020