Avatar CaptainBigNose

Jiří Korčák - CaptainBigNose PJ Na Tahu

Jiras Korčák je vypravěč ve skupině Na tahu, hrající Dungeons & Dragons. V současné době v kampani Věčné duše. Miluje archetypální příběhy a metafyzické jevy. Pracuje jako externí pracovník na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde také studuje doktorát. Jiras je také reprezentant ČR v softballe a hráč extraligového týmu.

2 roky v redakci
91 publikací
0 recenzí
3 komentářů

Nebe nad Neoportem

V minulém díle se skupina Stříbrných Šípů setkala s kapitánem Orwellem a předala mu tu hrozivou zprávu o Dorianovi. Kapitán jim s pláčem odpustil měsíc, který musel trčet ve vězení.

Proč byste nikdy neměli číst knihy

Skupina hrdinů má již za sebou první úkol. Jak Gruldan žádal, tak se vydala do džungle do vesničky Řečiště a přinesla ze starého skladiště v Jámě zvláštní věc.

Diamant džungle

Setkání s Pršipláštěm nejprve pro naši skupinu nedopadlo tak, jak chtěli. Setkali se s dvěma bazilišky, ti proměnili Baahira a Vincenza v kamen a utekli. Ani napodruhé neměli příliš štěstí.

Pršiplášť

V druhém díle se skupině našich hrdinů povedlo opět přivézt zpět z kamenné formy Baahira a Vincenza. Všichni se pak společně dali do prohledávání zbytku extradimenzionální vily.

Epizoda Věčné duše

Věčné duše: Epilog

Finále putování Věčných duší bylo plné akce a silných emocí. Příběh Věšných duší ale posledním střetem s Nezzodanem neskončil. Jaké byly dopady jejich životů a akcí na svět a obyvatelé Wildmountu?

Epizoda Věčné duše

Věčné duše: Poslední střet - Finále sezóny

Přichází poslední střet Věčných duší s Nezzodanem. Stanou se z nich legendy, nebo svět zaplaví nemrtví? Připojte se k velkolepému vyvrcholení příběhu Věčných duší skupiny Na Tahu.

Epizoda Věčné duše

Útesy smrti

Věčné duše se setkávají se svojí kamarádkou Sharlott, která se rozhodla najít cestu do světa mrtvých, aby zachránila svého bratra.

Epizoda Věčné duše

Výlet do hor

Po zjištění, že Nezzodanovým cílem je přivolání démoního Prince nemrtvých Orcuse do Materiální sféry se rozhodly velice rychle jednat.

Epizoda Věčné duše

Tři otázky, jedno jméno

Věčné duše společně se Scaly a Williamem přislíbili splnění úkolu podivnému Brandeshovi, který je majitelem zvláštního podniku ve Stínopádu.

Epizoda Věčné duše

Trojice

Kam se poděly Věčné duše? Někteří bystřejší z Vás možná dobře tuší, že se naše skupina hrdinů ocitne na místě, kam doufali, že se ještě nějakou chvíli nevrátí a tímto místem je temná sféra plná stínu.

Epizoda Věčné duše

Zkrocení zlé zvěře

Věčné duše se po ne přílíš dlouhé době opět setkávají a zjišťují, že určité události se děly příliš podezřele současně. Je možné, že Myriada a Gentleman mají prsty v předchozích útocích.

Epizoda Věčné duše

Vzpomínky na draka

Věčné duše se v posledním díle rozdělily na 2 skupiny. Mistral s Thomericanem se vydávají na daleký kontinent Marquet, do Mistralova rodného Ank'Harelu.