V černé komedii Dinner in America se spřátelí žhářská rocková hvězda s šikanovanou dívkou

Oceňovaná komedie jménem Dinner in America míří z festivalů i mezi široké publikum. Vyprávět bude o dívce, která to dá dohromady s pěkně divokou rockovou hvězdou. Táhnou se za ní však samé problémy.

Ježek Sonic 2 je zábavný film pro celou rodinu

Ježek Sonic se vrací do kin ve filmu, který pokračuje v odkazu prvního dílu. A to nejen dějově, ale i kvalitou zpracování. A Jim Carrey je opět na vrcholu.

Obutá mušlička Marcel se vydává na velkolepou cestu, aby nalezla svou rodinu

Přednedávnem nám studio A24 nadělilo plnohodnotný trailer na komediální drama jménem Marcel the Shell with Shoes On, ve kterém budeme sledovat Marcela, malou mušličku, jež se snaží najít svou rodinu.

Jak se malé děti vypořádávají se smrtí člena rodiny? To ukáže oceňované drama Maminka

Již tento měsíc se dočkáme zbrusu nového dramatu od slavné režisérky jménem Céline Sciamma, která proslula za svůj film Portrét dívky v plamenech. Nové drama se bude zabývat dětským truchlením.

Série Spy Kids se dočká rebootu, o který se opět postará Robert Rodriguez

Že je Spy Kids série mrtvá? Ani náhodou. Robert Rodriguez jí chce totiž vdechnout nový život v podobě připravovaného rebootu, který vzniká pod dohledem Netflixu. Návrat starých známých ale nečekejte.

Hvězda z Addamsovy rodiny si zahraje v seriálu o Wednesday

V budoucnu bychom se měli dočkat zcela nového seriálu, který bude vyprávět o dívce Wednesday, člence slavné Addamsovy rodiny. Podle nedávných informací se v seriálu také objeví i Christina Ricci.

Sci-fi After Yang se bude zabývat smyslem života skrze porouchaného robota s emocemi

Studio A24 nám na začátku jara představí zcela nové sci-fi drama, které ponese název After Yang. Žádnou zběsilou vzpouru strojů však nečekejte, tato sci-fi bude spíše pro milovníky pomalých příběhů.

Dočkáme se pokračování hororové komedie Krvavá nevěsta?

V Krvavé nevěstě si bude muset hlavní hrdinka zahrát hru na schovávanou, která ji může stát život. Komediální horor z roku 2019 zaznamenal mimořádný úspěch. Je tedy možné, že se dočkáme pokračování?

Bývalá ruská agentka spojí síly se CIA, aby mohla zastavit tajemnou hrozbu

Kriminální thrillerový seriál Zpátky z chladu měl kvůli pandemii koronaviru s dokončením produkce krapet problémy, ale nakonec vše dobře dopadlo. Netflix ho tak uvede už na konci nynějšího měsíce.

Adamsova rodina natočila horor o krvi, čarodějnictví a pojídání červů

Nestává se často, aby celá rodina byla součástí profesionální filmové produkce. To přesně je ale případ rodiny Adamsových, která natočila svůj již šestý snímek. A pochopitelně se bude jednat o horor.

Holčička si přinesla domů ptačí vejce. Vylíhlo se z něho ale něco mnohem hrůzostrašnějšího

Znepokojivý body horor Hatching bude vyprávět o malé dívce, která se rozhodne ujmout se opuštěného ptačího vejce. Z toho se však vylíhne tvor, který roztomilého ptáčka ani trochu připomínat nebude.

Spin-off Tichého místa možná našel svého režiséra

Pár měsíců to studio Paramount trvalo, ale nakonec je snad hledání konečně u konce. Třetí díl ze série Tiché místo nalezlo svého režiséra. A to v podobě Michaela Sarnoskiho, který natočil snímek Pig.

Křesťanskou domácnost naruší nejenom „zvrácený“ vztah dvou mladých žen, ale i síly pekel

Již za pár týdnů se dočkáme zcela nového hororového dramatu od studia Shudder jménem The Last Thing Mary Saw, který nám zcela jednoznačně dokáže, že kdy silně působí bůh, tam je místo i pro ďábla.

Liam Neeson v akčním thrilleru Blacklight dokáže, že ohrožovat jeho rodinu je opravdu špatný nápad

Tak tu máme další akčňák s Liamem Neesonem v hlavní roli. Ten ponese název Blacklight, na jehož oficiální trailer se můžete podívat uvnitř článku. A obsahuje všechno, co byste od něho mohli čekat.

Kadeřnice se zamiluje do plachého prince, kterému však už chystá svatbu jeho neústupná rodina

Přednedávnem vydal Netflix trailer na svou další romantickou komedii, ve které se do sebe zakoukají kadeřnice a uťáplý princ. V cestě jim však stojí princova rodina, která chce pro dědice trůnu jinou.

Americký remake Vlaku do Pusanu odhalil oficiální název a datum premiéry

V USA se dali do práce na remaku slavného korejského zombie hororu, který se téměř celý odehrává v jedoucím vlaku. Tvůrci tak konečně oznámili nejenom oficiální název, ale i datum samotné premiéry.

Animovaný a znepokojivý seriál Barák rozhodně nebude podívanou pro malé děti

Pár týdnu po novém roce Netflix představí krátký seriál, který ponese název Barák. Vyprávět bude tři samostatné příběhy, které spojuje jeden určitý dům. Podívaná to bude ale především pro dospělé.

Pokračování Avatara se zaměří na Sullyho rodinu

V novém rozhovoru prosakují první detaily o zápletce druhého Avatara od Jamese Camerona a dalších tří připravovaných pokračování. Každé z nich nabídne vlastní děj i část větší zápletky.

Agent z protidrogového se pustí do boje se zločineckým vůdcem poté, co unese jeho rodinu

Máte chuť na novou akční jízdu, ve které se v hlavních rolích objeví nějací herečtí drsňáci? Tak to byste si neměli nechat ujít nadcházející snímek The Commando, které k nám dorazí za necelý měsíc.

Duch ženy, která utopila své vlastní děti, začne terorizovat nově příchozí rodinu

Nadcházející mrazivý horor La Llorona proti sobě postaví nešťastnou americkou rodinku a hrozivého ženského ducha, který je součástí pověstí z Jižní Ameriky. A rozhodně očekávejte mnoho lekaček.

Ztracená rodinka je nucena zůstat v podivné vesnici, kterou po nocích terorizuje hrůza z lesů

Studio Epix představuje nový hororový seriál, ve kterém se jedna rodina bude snažit přežít ve zvláštní vesnici. Tu totiž po nocích straší jakási entita, která před smrtí nebude šetřit ani děti.

V USA zavládl chaos. Jistá rodina tak hledá útočiště u souseda, který ji přijme pod jednou podmínkou

Nadcházející thriller American Refugee představuje první plnohodnotný trailer. Dočkáme se v něm rozpadající se Ameriky, ve které se vyděšená rodinka rozhodne nalézt bezpečí u svého souseda.

Příběh rodiny Crawleyových pokračuje. Panství Downton: Nová éra představuje první trailer

Na konec původního seriálu Panství Downton navázal ještě stejnojmenný film. Zdá se ale, že ten ještě stačit nebude. Přednedávnem k nám dorazil trailer na druhý snímek, který ponese název Nová éra.

Rodina se připravuje na perfektní vánoční večeři s vědomím, že po ní všichni zemřou

Nová černá komedie Silent Night nám představí britskou rodinku, která si chce užít poslední chvíle života u vánoční večeře. Brzy k nim totiž dorazí katastrofa, která je všechny usmrtí.

Podle věštby ho usmrtí jeden z jeho vlastních synů. Tak se starý kovboj rozhodl, že je všechny pobije

Temný western The Last Son bude vyprávět o nebezpečném vyvrhelovi, který jde po krku svým vlastním potomkům. Jeden z nich ho totiž má podle věštby zabít. Je to ale skutečně pravda?

Hororový seriál Elves vám dokáže, že dánští skřítkové rozhodně žádnými roztomilými tvory nejsou

Vánoční skřítci většinou s sebou nosí štěstí a radost. Až na ty dánské, ty zas nadělují bolest a smrt. Potvrdí vám to nadcházející hororový seriál, ve kterém se dovolená změní v boj o holý život.

Umírající otec nechce, aby po něm rodina truchlila. Tak se rozhodne, že ho nahradí jeho přesná kopie

Nadcházející film Swan Song nám představí muže, který si nechá vytvořit přesnou kopii sebe sama, aby ho nahradila v úloze otce a manžela. Ale je to opravdu moudrý nápad?

Rodina hlavního hrdiny v thrilleru Hide and Seek má ve skříni pěkně ošklivé kostlivce

Jonathan Rhys Meyers si zahraje hlavní roli v thrilleru Hide and Seek, ve kterém se jeho postava snaží odhalit tajemství svého zesnulého otce. Brzy však zjistí, že přesně to byla velká chyba.

V dokumentárním filmu Found se tři sestřenice vydají do Číny, aby mohly najít své biologické rodiče

Netflix nebude tento podzim zahálet ani s dokumenty. Již za pár dní nám nadělí snímek, který nás zavede až do vzdálené Číny.

Ze šťastného rodinného shledání se vyklube boj o život. Další díl Paranormal Activity představuje nový trailer

Před nějakou dobou jsme se dočkali teaseru na nadcházející díl známé hororové série. Nyní si můžete konečně vychutnat pořádný plnohodnotný trailer.

A House on the Bayou: Nezvaní hosté z pekla zavaří život rodince, která chtěla mít poklidnou dovolenou

Tak nám Blumhouse opět naservíruje další hororovou podívanou. Tentokrát z pochmurného prostředí Louisiany, kde se nachází místo, na němž žijí lidé, které byste rozhodně nechtěli mít za sousedy.

Nové promo plakáty představují tři členy rodiny Věčných

Oficiální účty seriálu The Sandman na Twitteru a Instagramu již začaly s přidáváním exkluzivních příspěvků. Fanoušci si mohou nově prohlédnout tři členy rodiny Věčných včetně jejich talismanů.

X-Meni se připojí k MCU rodině. Vrátí se někteří představitelé do rolí slavných mutantů?

X-Meny čeká vstup do nové éry, kterou tentokrát povede Disney. Znamená to ale, že bývalým představitelům slavných mutantů máme dát sbohem? Nebo je zde ještě šance na jejich návrat?

Záhadné úmrtí otřese rodinou izraelského muže v akční sérii Zmizet beze stopy

Akční série Zmizet beze stopy převrátí život šťastně ženatého muže naruby poté, co jeho žena zemře při záhadné nehodě v Tel Avivu. Netflix ukázal oficiální trailer.

Ve druhé Addamsově rodině se vydáme na bláznivou cestu po Severní Americe

Produkční společnost MGM vydala oficiální trailer k druhému dílu animované série Addamsova rodina. V ní se fanoušci společně se známými hrdiny podívají na nejkrásnější památky Severní Ameriky.

Seriál Mladá modrá krev představuje duhové drama z královské rodiny

Netflix přichází se švédským romantickým seriálem Mladá modrá krev, který vyšle dědice královského trůnu do internátní školy, aby zjistil, kým opravdu je.

Krvavá pomsta v podání španělského akčního thrilleru Xtreme se blíží

Netflix představil oficiální trailer snímku Xtreme, který sází na násilí, katany, a především krvavý příběh pomsty, jenž připomíná motivy známé například z Johna Wicka.

Mare z Easttownu je mnohem víc, než jen detektivka

Mare z Easttownu je sofistikovaně natočená minisérie, která balancuje na pomezí kriminálních prvků a dramatu malého pensylvánského městečka.

Rodinná komedie ‘Ohana: Rodina je poklad přinese divákům Netflixu atmosféru letního dobrodružství už koncem ledna

Rodinná komedie ‘Ohana: Rodina je poklad od Jude Weng koncem měsíce odkryje exotická dobrodružství, která pomohou objevit havajské kořeny rodině z New Yorku.

Netflix přichází s romantickým seriálem Bridgertonovi, bojiště lásky se představuje v oficiálním traileru

Počátky 19. století a osm nerozlučných sourozenců Bridgertonových, kteří hledají lásku a štěstí mezi londýnskou smetánkou. Seriál Bridgertonovi se již brzy objeví na kartě Netflixu.

Netflix uvádí komediální minisérii O Vánocích

Neštěstí ve hře, štěstí v lásce? Tohle pravidlo rozhodně neplatí v komediální minisérii O Vánocích, která se objeví již brzy na Netflixu.

Horor Kindred alebo keď má svokra niečo za lubom

V horore Kindred sa mladá tehotná žena ocitá po smrti svojho priateľa v opatere svojej svokry a švagra. Táto "opatera" však nemusí byť celkom vítaná...

Tim Burton pracuje na live-action seriáli o rodine Addamsovcov

Rodina Addamsovcov sa má vrátiť v seriálovej podobe a pod taktovkou legendárneho Tima Burtona.

Kriminální drama I’m Your Woman má nový trailer, v hlavní roli se objeví Rachel Brosnahanová

Amazon v prosinci uvede nové kriminální drama s Rachel Brosnahanovou v hlavní roli. Snímek I'm Your Woman se představuje v novém traileru.

Sequel animované Addamsovy rodiny se ukázal v krátkém teaseru

Animované verze členů Addamsovy rodiny se ukazují v krátkém teaseru na sequel, kterého se fanoušci dočkají v příštím roce.

Netflix uvedie dokument o vražde rodiny Wattsových

Pred dvoma rokmi Amerikou otriasol prípad vraždy tehotnej ženy a jej dvoch malých dcér, ktorú spáchal samotný otec rodiny. Netflix sa pustil do mapovania okolností tejto tragédie.

Žoldnier Deathstroke bude musieť v novom filme pracovať zadarmo, aby ochránil svoju rodinu

Jeden z najznámejších žoldnierov z DC komiksového univerza, Deathstroke, sa objavil už aj v hranom seriáli Arrow a okrem neho predovšetkým v animovanom seriáli Teen Titans. Teraz dostáva vlastný film.

Stará klasika nikdy neomrzí aneb Pusťte si Addamsovu rodinu zcela zdarma

Jestliže jste už vyčerpali všechny možnosti zábavy, nyní máte možnost se vrátit do minulosti, kde na vás čeká sada příběhů slavné americké rodinky, která není tak úplně normální.

Rychle a zběsile 9 vnadí na páteční trailer rodinou Doma Toretta

Vin Diesel, Letty a jejich syn Brian žijí na první pohled spořádaným životem. Na obzoru jsou ale nové potíže. Podívejte se na teaser trailer.

Finální trailer na 2. řadu Lost in Space je zde

Po povedené první sezoně fanoušci netrpělivě čekali na druhou. A čekali, a čekali, až nyní skoro po dvou letech to vypadá, že se dočkají.

Duchové rodiny Folcroftů

Darcy Coates
2020

Rodina na baterky

2020