Kleopatra od Netflixu čelí žalobě egyptské vlády za blackwashing

Že jsou v historickém filmu dobové, či kulturní nepřesnosti jako diváci chápeme a jsme ochotni respektovat. Ale dokument bez skutečných pramenů, na který je za to ihned podána žaloba, to je novinka.

TOP 5 Epizoda S1E168

Skutečné páry ve filmech

Hollywood je místo snů a silných emocí. A tyto silné emoce se často odehrávají přímo na place během točení různých filmů. Není proto divné, když se během natáčení dají dokopy dva herci.

Téměř jako v Stranger Things: Jeskyně a draci - nejslavější hra světa konečně v češtině

Toužili jste hrát dračák, nebo spíše jeho původní americkou verzi stejně, jako to dělají v Stranger Things nebo Bing Bang Theory, ale odrazovala vás angličtina? Jeskyně a draci tento problém řeší!

Proč byl Will Smith zrušený?

Kdo je také zmaten ze všeho, co se událo kolem herce Willa Smithe a komika Chrise Rocka na letošním odevzdáváním Oscarů, ten zde snad najde odpovědi. Nebo alespoň kecy toho slováka, co vede Nerdfix.

Akademie rozhodla. Will Smith dostal kvůli facce na Oscarech desetiletý trest

Po facce na Oscarech se nakonec Akademie opravdu rozhodla herce Willa Smithe náležitě potrestat. Smith se tak nesmí po dobu deseti let objevit na žádné akci, kterou bude Akademie v budoucnu pořádat.

Konec kariéry Willa Smithe? Herec se toho údajně nesmírně obává

O letošních Oscarech se mluví dodnes. Ale zejména kvůli facce, kterou Will Smith vlepil komikovi Chrisu Rockovi za jeho žert. Tato událost má však bohužel své nepěkné následky, kterým nyní Smith čelí.