Avatar robko1000

Robert Bauer - robko1000 Člen Na Tahu

Průměrný až podprůměrný hráč videoher, který už pochopil, že i jeho turnajová kariéra v kartičkách Magic: the Gathering už dosáhla zenitu a proto radši hraje dračák se svými parťáky z Na tahu (i když mu přijde dost odvážný tomu říkat dračák).

1 rok v redakci
79 publikací
1 recenzí
2 komentářů
Epizoda Věčné duše

Mašinérie naděje

V minulých dílech se Věčné duše ocitly uprostřed Stínopádu, který dlouhé dny překonávaly, aby našly stvořitele Que T., Pozua.

Epizoda Věčné duše

Stinná cesta

Již v minulém díle zjistily Věčné duše, že kouzlo mlýna přeneslo celou skupinu i budovou do zřejmě nejnebezpečnějšího místa, které si mohou představit, do Stínopádu.

Epizoda Věčné duše

Služebníci Havraní Královny

Kam se přesunuly Věčné duše společně s celým mlýnem? To se nechte překvapit. Jisté ovšem je, že na tomto místě potkají krom obvyklých problémů i malou hvězdu naděje.

Epizoda Věčné duše

Dům hrůzy

Po neúspěšné konfrontaci nemrtvých bývalých společníků Bavelina a Mydlinky, se naše skupina, po dlouhých hádkách a debatách, vydává oplatit posádce lodi Klapka jinou mincí! Lstivou!

Malování s tahounama - Náhradní program

S dušemi to dnes tak jakoby celkem nevyšlo, ale protože jsou už všichni na ten čtvrteční stream nažhaveni, tak zde máte náhradní program! Znova malujeme!!!

Epizoda Věčné duše

Komu není rady, tomu není pomoci

Po výprasku, který obdrželi naši hrdinové po setkání s posádkou lodi Klapka, se nyní musí skupina vypořádat s otázkou, co dál. Situace se zdá na první pohled neřešitelná.

Epizoda Věčné duše

Akce

Při setkání s posádkou pirátské lodi Klapka, se Věčné duše setkají také s Trentem Ikithonem, který podle všeho má být nejhlubším žaláři pod Rexxentrem.

Epizoda Věčné duše

Klapka

Věčné duše dorazily do města Tussoa, kde shánějí poslední ingredienci na rituál zkrocení medvěda. Zjistily, kde se má ohnivý kámen a jeho majitel nacházet.

Epizoda Věčné duše

Cesta síly a odvahy

Naše skupina po porážce dryád vychutnává zasloužený odpočinek na kraji moře v chatce druida Ursurixe. Spokojeni ziskem pagodové květiny a vyřešením problému Bogolo Bogolo Bogolo.

Epizoda Věčné duše

Dřevo na podpal

Věčné duše získaly druhou ingredienci k Anthonyho rituálu. Přitom také objevily vstup do Stínopádu, který sebou přinesl mnoho záhad, zejména ohledně spojení Nezzodana a Williama.

Epizoda Věčné kecy

Ten, jenž pořád nezemřel a Ten, jenž pořád kecá

Jako jo, on to sice Kuba oznámil, že zde bude dnes on a Robkoslav, ale kdo by na takový nadpis kliknul, že jo. Gelu si je ale oba veme do parády.

Epizoda Věčné duše

Krok do stínu

Po vyřešení podobnosti mezi Nezzodanem a novým přírůstkem do skupiny Williamem, se naše skupina vydává nalézt pagodovou květinu. Stále trápeni poslední zprávou.