TOP 5

Každý pátek

List toho nejlepšího z filmů a seriálů! Na každou epizodu pro vás vybíráme pět nejzajímavějších historek, pověr, mýtů, titulů či kuriozit. Řadíme je do vtipného formátu, ať už podle preferencí redakce, tak i samotných diváků.

Série 1 · Epizoda 83 · ve středu 20. 10. 2021

Herci, se kterými se nedá pracovat

Někteří herci se neumí chovat vůči svým hereckým kolegům a už vůbec režisérům, které by měli poslouchat. My jsme pro vás připravili TOP 5 herců, se kterými se nedá pracovat.

Série 1 · Epizoda 82 · ve středu 13. 10. 2021

Krátké filmy slavných režisérů, které je proslavily

Slavní režiséři dnes možná vydělávají těžké prachy v Hollywoodu, ale i oni někde a nějak začínali. A protože neměli zkušenosti ani peníze, dělali krátké filmy. My vám je teď představíme.

Série 1 · Epizoda 81 · ve středu 6. 10. 2021

Nejděsivější horory podle vědecké studie

Skupina výzkumníků známá jako Sicence of Scare dělá každý rok studii na 250 obětech… pardon dobrovolnících. Na základě získaných údajů pak vybírají desítku nejděsivějších hororů.

Série 1 · Epizoda 80 · ve středu 29. 9. 2021

Fiktivní filmové drogy, které vám vyrazí mozek z hlavy

Drogy jsou špatné, ano? To víme všichni. Protože v naší realitě najdeme často fakt silné ekrazity, vybrali jsme pro vás TOP 5 fiktivních filmových drog, které vám vyrazí mozek z hlavy

Série 1 · Epizoda 79 · ve středu 22. 9. 2021

Filmy lepší než knihy

Filmové adaptace knih jsou vždy náročné téma. Někdy se těšíme na film podle naše oblíbené knihy, jen abychom pak byli zklamaní. My jsme se rozhodli jet do rizika a ukázat TOP 5 filmů lepších než knihy

Série 1 · Epizoda 78 · ve středu 15. 9. 2021

Filmy Keanu Reevese, které nejsou Matrix (a měli byste je vidět)

Keanu Reeves je dnes snad jedním z nejvíce rozeznávaných herců v Hollywoodu. V přípravě na čtvrtý Matrix jsme si pro vás proto nachystali TOP 5 filmů Kanu Reevese, které nejsou Matrix.

Série 1 · Epizoda 77 · ve středu 8. 9. 2021

Parodie, které musíte vidět

Podíváme se totiž na filmové parodie. A to né na hocijaké parodie, ale na ty, které se opravdu oplatí vidět.

Série 1 · Epizoda 76 · ve středu 1. 9. 2021

Herci, kteří nenávidí vlastní filmy

Dneska se podíváme na herce, kteří z nejrůznějších důvodů oželeli své role ve filmech. Někdy jsou to prostě nesympatie k postavě a jindy třeba nenávist ke slávě, která onen film provází.

Série 1 · Epizoda 75 · ve středu 25. 8. 2021

Největší šílenosti, které herci udělali kvůli roli

Někteří herci umí hrát někoho jiného a jiní se jím stávají. Netřeba říkat, že tyhle lidi jsou schopni pro roli udělat téměř cokoliv, bez ohledu na to, jaké nebezpečné, nebo šílené to je.

Série 1 · Epizoda 74 · ve středu 18. 8. 2021

Filmy, o kterých jste nevěděli, že jsou remake

Někdy dává remake smysl, především tehdy, když se vrací k snímkům, na které se dávno zapomnělo. Dnes jsme si pro vás proto připravili TOP 5 filmů, o kterých jste nevěděli, že jsou remake.

Série 1 · Epizoda 73 · ve středu 11. 8. 2021

Slavní herci, kteří začali svou kariéru v pornu

Pokud nechcete běhat s holým zadkem, musíte občas běhat i s holým zadkem. A to i před kamerou. Dneska se podíváme na TOP5 slavných herců, kteří začali svou kariéru v pornu.

Série 1 · Epizoda 72 · ve středu 4. 8. 2021

Nenáviděné filmové postavy

Před týdnem jsme vám ukázali seriálové postavy, které nám všem lezly na nervy. No a tentokrát tu máme postavy filmové.