TOP 5

Každý pátek

List toho nejlepšího z filmů a seriálů! Na každou epizodu pro vás vybíráme pět nejzajímavějších historek, pověr, mýtů, titulů či kuriozit. Řadíme je do vtipného formátu, ať už podle preferencí redakce, tak i samotných diváků.

Série 1 · Epizoda 15 · v neděli 31. 5. 2020

Animované filmy, které rozhodně nejsou pro děti

Je to animované, tudíž je to pro děti. Problém je, že to mnohokrát není vůbec pravda. Proto vám zde přinášíme TOP 5 Animovaných filmů, které rozhodně nejsou pro děti.

Série 1 · Epizoda 14 · v neděli 24. 5. 2020

Nezapomenutelné hlášky z Přátel

Přátele, najkultovější sitkon devadesátých let. 27. května se spouští v USA služba HBO Max, která měla přinést velké shledání. To ale bylo odsunuto. Zatím připomeneme TOP 5 nezapomenutelných hlášek.

Série 1 · Epizoda 13 · v neděli 17. 5. 2020

Špatně citované filmové hlášky

Fanoušci rádi citují legendární hlášky z filmů a seriálů, ne vždy ale správně. Možná právě i vy jste se staly obětmi špatných citací. A proto si dnes ukážeme TOP 5 Špatně citovaných filmových hlášek.

Série 1 · Epizoda 12 · v neděli 10. 5. 2020

Nejhorší Star Wars filmy

V rámci značky Star Wars sme sa dočkali veľkého množstva filmových titulov ako z hlavnej série, tak aj mnohých spin-offov. My sme pre vás preto vybrali TOP 5 Najhorších Star Wars filmov.

Série 1 · Epizoda 11 · v sobotu 9. 5. 2020

Nejlepší Star Wars filmy

Star Wars nejsou pouze filmovou ságou, ale tou to začalo. Pojďme naskočit do hyperprostoru a alespoň po očku nakouknout do jedné předaleké galaxie a zavzpomínat si na TOP 5 Nejlepších Star Wars filmů.

Série 1 · Epizoda 10 · v neděli 3. 5. 2020

Způsoby odražení mimozemské invaze

Pentagon odtajnil záznamy z pozorování UFO, a tak je vhodné se pro jistotu připravit na případní mimozemskou invazi. Proto vám teď přinášíme TOP 5 filmových způsobů odražení mimozemské invaze.

Série 1 · Epizoda 9 · v neděli 26. 4. 2020

Nejlepší filmové souboje

K akčním scénám se neodmyslitelně váže i hromada škrábanců, kopanců a vyražených zubů, které pak obě strany marně sbírají po podlaze. Dát ale divákům tu správnou porci uvěřitelného násilí není lehké.

Série 1 · Epizoda 8 · v neděli 19. 4. 2020

Filmová úmrtí Seana Beana

Sean Bean je herec, ktorý hviezdi hneď v niekoľkých memečkach a veľkom množstve filmov či seriálov. Vo väčšine z nich však umiera tak často, že momentálne je druhý najumierajúcejší herec na svete.

Série 1 · Epizoda 7 · v neděli 12. 4. 2020

Filmy o izolaci

Všichni jsme v izolaci. Je těžké odhadnout, kdy na vás padne pořádná ponorka, a tak se můžete inspirovat u následujících TOP 5 filmů, které nám pořádně ukážou dopady izolace a jak se s ní poprat.

Série 1 · Epizoda 6 · v neděli 5. 4. 2020

Nejstupidnější hackovací scény

Hacking není lehká věc, musíte mít tmavé brýle, kožený kabát a psát náhodné znaky na klávesnici používajíc zbytečně složité grafické rozhraní. Zde je TOP 5 Nejstupidnějších hackovacích scén.

Série 1 · Epizoda 5 · v pátek 27. 3. 2020

Nejlepší horory tisíciletí

Hororů je spusta, dobrých hororů ne až tak moc a skvělých hororů po roku 2000 je jako šafránu. My zde pro vás vybírame TOP 5 nejlepších hororů natočenných po roku 2000.

Série 1 · Epizoda 4 · v pátek 20. 3. 2020

Nejlepší akční béčka

Dnes plátnům kin a televizním obrazovkám vládnou superhrdinové, kdysi jste se ale kvůli pořádné akci museli koukat na svalnatce drsné jako šmirgl, kterým stačili pouze pěsti a pořádný arzenál zbraní!