Zobrazit vše ve dne 6. 12. 2021

Druhý oficiální trailer na Matrix 4 potvrzuje, že Neo furt umí kung-fu

Pár týdnů před premiérou čtvrtého Matrixu k nám dorazil druhý oficiální trailer, ve kterém jsme se dočkali hned několika zcela nových a neviděných sekvencí. A to včetně ostříhaného a oholeného Nea.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E75

Déjà vu Žužlé!

Matrix Resurrections: Déjà vu Žužlé Across the Multiverse: The Film: 666 Edition. Nedává to smysl, co? Jo, my víme.

Šéf Marvelu potvrzuje, že Daredevila bude v MCU i nadále hrát Charlie Cox

Máme pro fanoušky seriálu Daredevil jednu opravdu skvělou zprávu. Pokud by se Matt Murdock měl ještě někdy v MCU objevit, tak zaručeně nedojde k přeobsazení. Bude ho opět ztvárňovat Charlie Cox.

Režisérka Eternals chystá novou verzi filmového Drákuly. A to v žánru westernové sci-fi

Zdá se, že Chloe Zhao na nějaký čas opouští žánr melancholických dramat, aby se vydala na cestu adaptování komiksů a hororových románů. Pod její rukou totiž vznikne originální příběh o Drákulovi.

Nový klip na Matrix 4 nám poprvé ukázal známou postavu z předešlých dílů. A ne, není to vědma

Ve čtvrtém Matrixu se dočkáme návratu několika starých známých postav. Jednou z nich je i charakter Niobe. Ovšem jak je vidno, v nadcházejícím pokračování bude mít dosti odlišný image.

Speciál ke dvacátému výročí vzniku filmového Harryho Pottera představuje první teaser

S příchodem nového roku k nám taktéž dorazí i připravovaný speciál, který oslaví dvacáté výročí vzniku slavné filmové série o Harry Potterovi. A HBO Max konečně vydalo první teaser trailer.

Knižní novinky 29.11.–5.12.: Sweet home Alabama!

Prosinec je tady a to znamená jediné, knižní průmysl začíná pomalu ulehávat k zimnímu spánku. I přesto bylo nových vydání celkem požehnaně. Jedny z posledních Knižních novinek roku 2021 jsou tady!

Duch ženy, která utopila své vlastní děti, začne terorizovat nově příchozí rodinu

Nadcházející mrazivý horor La Llorona proti sobě postaví nešťastnou americkou rodinku a hrozivého ženského ducha, který je součástí pověstí z Jižní Ameriky. A rozhodně očekávejte mnoho lekaček.