Zobrazit vše ve dne 8. 7. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E50

Podojíme Bugs Bunnyho i bezpohlavní vílu v Popelce

Amazon nám představuje bezpohlavní vílu kmotřičku ve své muzikálové Popelce, Disney dojí, co se dá, Romeo a Julie nikdy nezemřou a česká Princezna zakletá v čase se zase ozývá.

Akčně laděná variace na Romea a Julii v traileru na Die in a Gunfight

Romeo a Julie je příběh starý jako lidstvo samo. Přichází ve spoustě variacích. Někdy přiznaných, jindy nikoliv. Tentokrát tady máme stylovou jednohubku plnou barviček obrázků a drsňáků se zbraněmi.

DC Animated Universe rozšiřuje další komiks

Justice League: Infinity je komiks navazující na populární animovaný seriál Justice League: Unlimited. Jedná se tak o další komiks, který patří do světa Animated Universe.

Krabičková dieta? Po knedlících přijde vhod!

V minulé epizodě se Duše dozvěděly, že Anthony je pryč. Také se zúčastnily candbálu a následně společně se Zermenem skočily do krabičky od sirek, která sloužila jako tajná základna. Co to sakra...??

Svět české pohádky Princezna zakletá v čase se rozroste o knihu povídek

Tvůrci české pohádky Princezna zakletá v čase vybírají na Startovači finance pro vydání nové knihy. Ta čtenářům nabídne nové povídky, historii světa, abecedu kouzelných run, magická stvoření a noty.

Muzikál o Popoluške od Amazonu ukazuje prvé zábery a pesničku

Nie len Disney robí live-action remaky svojich animovaných klasík. Na známe rozprávky neexistujú autorské práva, takže ich môže adaptovať, kto chce. Amazon si vytvoril vlastnú Popolušku.