Zobrazit vše ve dne 30. 10. 2020

Kdo je, k čertu, Helstrom? - komiks vs. seriál

Hulu propagovalo svůj nový seriál Helstrom jako velkou věc spojenou s Marvelem. Jenže našinec se může ptát, kdo to vůbec je? Jsme zde, abychom přinesli odpovědi.

NASA vydala na Halloween hororové plagáty vo vintage štýle

Halloween je za rohom a NASA pokračuje vo svojom projekte Galaxia hororov. Vesmírna agentúra vydala plagáty v štýle vintage hororov, ktoré vyobrazujú reálne hororové javy z našej galaxie.

Eden je původní anime od režiséra Fullmetal Alchemist: Bratrství

Netflix na příští rok připravuje čtyřdílné anime o dívce vychovávané roboty. Na seriálu pracují lidé, kteří mají na svědomí kultovní série Fullmetal Alchemist, Cowboy Bebop nebo Made in Abyss.

Oficiální lorebook hry Cyberpunk 2077 se odkladu nedočká

Oficiální masivní lorebook Svět hry Cyberpunk 2077 se na rozdíl od hry nedočká žádného dalšího odkladu. Jiří Pavlovský z nakladatelství CREW potvrdil, že kniha vyjde 19. listopadu/novembra 2020.

Kapitánka Janewayová zo Star Treku dostala vlastnú sochu

V americkom meste Bloomington v Indiane postavili sochu fiktívnej kapitánke Janewayovej zo seriálu Star Trek: Voyager. Je treťou Star Trek kapitánkou, ktorá sa dočkala takejto pocty.

Dorazte na virtuální Akicon

Akicon, sešlost všech fanoušků asijské kultury, anime a videoher byl zrušen. Proto organizátoři spolu s některými přednášejícími připravili několik virtuálních přednášek, na které jsou zváni všichni.

V zajetí démonů 3 ukázalo prvé zábery. Odhaľuje aj časť príbehu

Štúdio Warner Bros. uverejnilo krátky dokument o univerze Conjuring. Môžeme v ňom vidieť aj zábery z ďalšej časti V zajetí démonů.

Školní otloukánek s neukojitelnou touhou po krvi, hororová komedie Slečna bestie v dalším traileru

Hororová komedie Slečna bestie od Christophera Landona se připomíná dalším trailerem. Vychází v polovině listopadu.