V akční komedii Shotgun Wedding se svatba Jennifer Lopez zvrhne v boj o holý život

Amazon nám příští rok nadělí svou novou akční komedii jménem Shotgun Wedding, ve které se v hlavních rolích představí Jennifer Lopez a Josh Duhamel. Oba čeká svatba, na kterou nikdy nezapomenou.

Odezírání ze rtů odhalilo, o čem ve videu o Deadpoolovi 3 mluvili Ryan Reynolds a Hugh Jackman

Ryan Reynolds na svém Youtubu zveřejnil další video, ve kterém se objevil i milovaný Hugh Jackman. Společně tak fanouškům (ne)prozradili, co na ně v Deadpoolovi 3 čeká. Pomohlo také odezírání ze rtů.

Závěrečný trailer na Halloween končí slibuje epické finále boje mezi dvěma odvěkými soky

Universal zveřejnil finálový trailer na nadcházející horor Halloween končí, ve kterém se Laurie Strode postaví strašlivému Michaelu Myersovi úplně naposledy. Jak ale celá epická sága nakonec skončí?

Amber Heard se inspiruje Ezrou Millerem? Hádka a modřiny jí nejsou cizí

Když už to vypadá, že Ezra dal na chvilku pokoj a oblékl beránčí roucho, své růžky vystrčila Amber Heard, která v Izraeli předvádí, že se umí po vzoru slavného Ezry také prát.

Hobiti z filmové trilogie znovu vytáhli do boje, tentokrát proti rasismu a nenávisti

Seriál Pán prstenů: Prsteny moci čelí kvůli svému hereckému obsazení různým rasistickým útokům ze strany nahněvaných diváků. Na pomoc ale sérii přispěchali představitelé hobitů z filmových adaptací.

V thrilleru I Came By nalezne mladík v domě populárního soudce hrozivé tajemství

V poslední den měsíce nám Netflix nadělí svůj zbrusu nový snímek, kterým bude thriller I Came By. Ten bude vyprávět o mladém aktivistovi, který se rozhodne vloupat se do domu populárního soudce.

V novém traileru na válečný snímek Devotion se dvě pilotní legendy vydají do boje s korejskými silami

Studio Sony se pochlubilo plnohodnotným trailerem na film Devotion, který se bude odehrávat v období korejské války. Snímek bude ale nakonec v amerických kinech premiérovat až na konci podzimu.

V hororu When I Consume You se dva sourozenci postaví démonickému pronásledovateli

Studio 1091 Pictures nám už příští měsíc nadělí zbrusu nový horor, který ponese název When I Consume You. V něm dva blízké sourozence začne terorizovat tajemná bytost, která nepochází z tohoto světa.

Seriál Keep Breathing bude vyprávět o ženě, která s letadlem havaruje uprostřed kanadské divočiny

Streamovací služba Netflix nám hodlá tento měsíc nadělit zbrusu nový seriál jménem Keep Breathing, ve kterém se podíváme do kanadské divočiny. V té se ztratí mladá žena, která začne bojovat o život.

BLEACH: Thousand-Year Blood láká na poslední boj o Soul City

AnimeExpo je plné novinek a jednou z nejočekávanější novinkou je odhalení nového traileru na BLEACH. Tohle anime má před sebou poslední část příběhu a máme se rozhodně na co těšit.

Jeff Bridges se do úspěšného seriálu The Old Man vrátí i ve druhé řadě

Herecká legenda Jeff Bridges momentálně září ve zbrusu novém seriálu jménem The Old Man, který zatím sklízí samá pozitivní hodnocení. Možná právě kvůli tomu dostali tvůrci zelenou k výrobě druhé řady.

Godzilla a Kong se opět vrátí do velkolepého boje až v roce 2024

Dvě slavná a hrozivá monstra filmového průmyslu se znovu objeví ve společnému snímku. Na ten si ale nějaký ten pátek budeme muset počkat, přesněji se nám to čekání nakonec protáhne až do roku 2024.

Reboot Predátora se stane prvním filmem, který bude mít kompletní dabing v komančštině

Pokud vám vadilo, že v nejnovějším traileru na reboot Predátora jménem Prey mluvili indiáni anglicky, tak pro vás máme dobrou zprávu. Služba Hulu se totiž rozhodla obohatit snímek komančským dabingem.

Prey: V plnohodnotném traileru se Predátor stane nezvaným hostem v zemi Komančů

Tak nám služba Hulu konečně vydala pořádný plnohodnotný trailer na snímek Prey, který bude rebootem legendárního Predátora. Ve snímku se hrozivý mimozemšťan tentokrát utká s kmenem odvážných Komančů.

Fanoušci se bojí o modrého ježka a vyzývají Segu k odkladu hry Sonic Frontiers

Tohle je nemilé. V době, kdy Sega rozběhla marketingovou kampaň na Sonic Frontiers, tak se objevují nespokojení fanoušci. Ti společnost žádají, aby novou hru s ikonickým modrým ježkem odložila.

Jeff Bridges si v akčním seriálu The Old Man zahraje bývalého CIA agenta, kterého čeká pěkně perný den

Již tento měsíc se můžeme těšit na akční seriál jménem The Old Man, ve kterém se hlavní role ujme slavný Jeff Bridges. Ten si zahraje bývalého agenta, kterému půjde po stopách řada elitních zabijáků.

V seriálu Man vs. Bee svede Rowan Atkinson velkolepý a bláznivý souboj s malou včelkou

Představitel Mr. Beana se postaví jedné zatraceně vytrvalé včele, která mu začne dělat ze života peklo. Včelka to bude tak otravná a odolná, že Rowan Atkinson se na ni rozhodne vytáhnout i plamenomet.

Idris Elba svede v thrilleru Bestie napínavý souboj s ďábelským lvem

Studio Universal nám brzy nadělí thriller Bestie, ve kterém bude Idris Elba zápasit s hodně nebezpečným lvem. Zároveň ale bude muset ochránit své dvě dcery, které se kvůli němu dostanou do nebezpečí.

Ve westernu Murder at Yellowstone City se vyšetřování vraždy změní v boj o holý život

Studio RLJE Films nám již za měsíc nadělí nový western Murder at Yellowstone City, ve kterém se bude řešit případ vraždy jistého zlatokopa. Celý případ ale může být pro obyvatele města katastrofální.

Nový trailer na The Boys přislibuje, že se třetí řada s akcí a pořádnou brutalitou nebude držet zpátky

Amazon nám pár týdnů před premiérou třetí řady seriálu The Boys nadělil nový trailer. A jak se zdá, nová série ukáže vše, co bychom od seriálu mohli očekávat. Tedy cool stylizaci, brutalitu a sex.

První trailer na reboot Predátora láká na nelítostný boj mezi indiány a mimozemským zabijákem

Snímek Prey, který bude rebootem celé série o Predátorovi, má první krátký trailer. Film bude vyprávět o mladé indiánce z kmene Komančů, která se bude muset postavit hrozivému a ozbrojenému emzákovi.

Ve sci-fi thrilleru Dual bude hlavní hrdinka bojovat se svým vlastním klonem

Studio RJLE nám už příští měsíc nadělí nový sci-fi thriller jménem Dual. Ten bude vyprávět o nemocné ženě, kterou měl po smrti nahradit její vlastní klon. Věci se ale nečekaně vyvinou jiným směrem.

Pokračování filmu Godzilla vs. Kong oficiálně potvrzeno

Snímek Godzilla vs. Kong patří do desítky nejvýdělečnějších filmů roku 2021. Není proto divu, vydavatelská studia dala zelenou i nadcházejícímu druhému dílu, který své natáčení započne v Austrálii.

Sladká romantika se v traileru na thriller Fresh změní v hrůzný boj o holý život

Studio Searchlight Pictures nám přednedávnem nadělilo zcela nový trailer na komediální thriller jménem Fresh. Určitě se ale nenechte oklamat pozitivním a romantickým duchem, kterým trailer oplývá.

Plnohodnotný trailer na seriál Vikingové: Valhalla zaručuje krvavé boje mezi seveřany a Angličany

Netflix vydal plnohodnotný trailer na nadcházející seriál Vikingové: Valhalla, který přislibuje řadu krvavých bojů mezi vikingskými pohany a anglickými křesťany. Seriál k nám dorazí na konci měsíce.

Nový trailer na katastrofický film Moonfall přislibuje zkázu Země a boj s mimozemšťany

Zanedlouho doputuje do kin katastrofický film Moonfall, ve kterém se na matičku Zemi bude řítit celý Měsíc. Zdá se ale, že půjde o práci mimozemských sil. Má proti něčemu takovému lidstvo vůbec šanci?

Španělé se pouští do boje s americkým novodobým pirátem, který jim ukradl národní poklad

Od slavného chilského režiséra Alejandra Amenábara k nám za měsíc dorazí nový dobrodružný seriál, ve kterém dojde k velkolepému honu za mořským pokladem. Onen hon ale může některé stát i život.

Popelář s kriminální minulostí se pustí do boje s místními gangstery poté, co unesou mladou dívku

Herec Adrian Brody se nám příští měsíc představí v kriminálním thrilleru, ve kterém se jeden muž postaví celé bandě zločinců. Svým bojem tak možná očistí svou vinu ze své kriminální minulosti.

Agent z protidrogového se pustí do boje se zločineckým vůdcem poté, co unese jeho rodinu

Máte chuť na novou akční jízdu, ve které se v hlavních rolích objeví nějací herečtí drsňáci? Tak to byste si neměli nechat ujít nadcházející snímek The Commando, které k nám dorazí za necelý měsíc.

Legenda italské kinematografie posílá do boje o Oscary svůj nejosobnější film

Paolo Sorrentino má nový film, který bude z velké části založený na jeho osobním životě. Snímek se tak se vší pravděpodobností stane italským kandidátem na Oscara za Nejlepší cizojazyčný film.

The Expendables 4: Nové fotky nám ukážou bojujícího Jasona Stathama, který dostává pěkně zabrat

Dva bojoví mistři v akci. Na nových fotkách ze čtvrtého dílu The Expendables se dočkáme drsně vypadajícího souboje mezi hlavním hrdinou a hlavním padouchem filmu.

Boje o Oscary se zúčastní film od legendárního íránského režiséra. Zátopek bude mít silného soupeře

I přestože nominace na Oscara za Nejlepší cizojazyčný film ještě nejsou venku, je poměrně dost pravděpodobné, že se do něho dostane i nový film Asghara Farhadiho. Získá íránský režisér třetího Oscara?

Ze šťastného rodinného shledání se vyklube boj o život. Další díl Paranormal Activity představuje nový trailer

Před nějakou dobou jsme se dočkali teaseru na nadcházející díl známé hororové série. Nyní si můžete konečně vychutnat pořádný plnohodnotný trailer.

Princezna Maya a její družina válečníků se vydá do boje proti silám bohů podsvětí

Zbystřete pozornost. Netflix se chystá již tento měsíc vydat animovaný seriál, ve kterém bude hodně boje a hláškujících bohů.

Banda teenagerů bude bojovat proti monstrům z jiných dimenzí. A řešit vztahy

Měli jste rádi Buffy? Tak to pro vás máme skvělou zprávu, Crypt TV totiž připravuje hororový seriál, který bude ze známé lovkyně upírů hodně čerpat. Dobrou kvalitu však nezaručujeme.

Letopisy Narnie se vrátí. Slavnou fantasy sérii si chce vzít na starost Netflix

Možná jste už na známou fantasy značku dočista zapomněli, čemuž bychom se ani nedivili, však jsme o ní už přes deset let neslyšeli. Vypadá to ale, že díky Netflixu se do kouzelné země opět podíváme.

Boj o matičku Zemi začíná. Sci-fi seriál Invaze představuje první plnohodnotný trailer

Už vám ty věčné mimozemské invaze na naši planetu taky začínají lézt krkem? Nám také ne, naštěstí se už velice brzy dočkáme seriálu, který na Zemi přivítá další emzáky se zlovolnými plány.

Record of Ragnarok - nejnudnější anime letošního roku?

Poslednímu souboji bohů s lidmi schází dostatek akce, která bohužel ustoupila nekonečným hrdinským monologům. I tak má ale seriál něco do sebe.

Jason Momoa jako anděl pomsty v akčním thrilleru Sweet Girl

Netflix zveřejnil oficiální trailer na Sweet Girl, nadcházející akční film v s Jasonem Momoou jako zoufalým otcem, který se rozhodne bojovat proti bezohledné farmaceutické společnosti.

Po dvou týdnech se Věčné duše vrací do boje!

Minulý týden jsme si dali od Věčných duší pauzu a vydali jsme se do vesmíru Mass Effectu. Hrdiny jsme opustili ve chvíli, kdy se chystali pustit do souboje s učitelem Nezzodana. Jak tohle dopadne?

Lidstvo bez spánku, postapokalyptický snímek Probuzení míří na Netflix

Bez spánku se dá vydržet nanejvýš několik dnů. Co by ale nastalo v okamžiku, kdy by lidstvo o tuto přirozenou vlastnost přišlo úplně? Snímek Probuzení se představil v oficiálním traileru od Netflixu.

Drama Oslo ukáže zákulisí izraelsko-palestinského konfliktu

HBO připomíná klíčové okamžiky izraelsko-palestinského konfliktu. Americký snímek Oslo, jenž je adaptací stejnojmenné divadelní hry dramatika J. T. Rogerse, se představil v oficiálním traileru.

Armáda mrtvých je připravena vyrazit do boje, Zack Snyder ukazuje svůj nejnovější snímek v oficiálním traileru

Netflix ukázal první kompletní trailer ambiciózního snímku Armáda mrtvých od Zacka Snydera oplývá akcí, adrenalinem a řadou inovací, které režisér přináší do vlajkového žánru stříbrného plátna.

První trailer na film Mortal Kombat je brutální a ukazuje známé postavy

Snímek je brutální a nebudou v něm chybět známé postavy - Liu Kang, Sub Zero, Scorpion a Sonja Blade, kteří se vzájemně trhají na kusy. Uvidíte také famózní fatality.

John David Washington a Zendaya se již brzy objeví v komorním dramatu Malcolm a Marie

Drama Malcolm a Marie od Sama Levinsona, tvůrce úspěšného seriálu Euphoria, byl jeden z prvních snímků natáčených během pandemie koronaviru. Nyní snímek míří do pomyslné cílové rovinky Netflixu.

Tom Hanks se na Vánoce objeví v novém westernu News of the World

Studio Universal Pictures o Vánocích přijde s westernovým dramatem o novináři z Texasu, kterého si zahraje Tom Hanks.

Dramatický seriál Grand Army zanedlouho odhalí strasti studentů brooklynské střední školy

Netflix v polovině října představí pět studentů z největší státní střední školy v Brooklynu, kteří sní o lepší budoucnosti.

Boj Uraraky s Bakugóu v pátém svazku My Hero Academia

Nakladatelství CREW bude již brzy vydávat pátý svazek ze série My Hero Academia s podtitulem Šóto Todoroki: Počátek. Nová kniha nám ukáže poslední zápasy celého festivalu.

Wonder Woman je zatažena do boje s Pánem Apokolipsu

V další vlně nakladatelství CREW můžou fanoušci očekávat šestý svazek komiksové série Wonder Woman s podtitulem Děti bohů, který spadá do edice Znovuzrození hrdinů DC.

Charlize Theron ukazuje svoj náročný tréning pre Old Guard

Nesmrteľná bojovníčka Andy, ktorú hrá Charlize Theron, bojuje nie len modernými zbraňami ale aj si so sekerou. A to všetko naraz vo filme Old Guard. Nové video od Netflixu ukazuje zábery zo zákulisia.

Netflix ovládne bojovná mníška

Warrior Nun je seriálová adaptácia komiksu, v ktorom prastarý mníšsky rád bojuje s démonmi v službách cirkvi. A to nie len modlitbami....

Streamovacie služby sa boja rasizmu, sťahujú z ponuky oskarový snímok aj komediálne seriály

Situácia okolo hnutia Black Lives Matter a amerických protestov sa stále neutíšila, na internetoch sa vedú hádky o vyjadreniach konkrétnych hercov a HBO stiahlo oskarovú klasiku, pretože sa bojí.

Kaskadéri vzdávajú hold Zaklínačovi vo vlastnom videu

Skupina profesionálnych kaskadérov predvádza kúsky, za ktoré by sa nehanbil ani Henry Cavill alebo videoherný Geralt

Vladimír Furdík prezradil, ako pripravoval boj s kikimorou v Zaklínačovi od Netflixu

Slovenský kaskadér, herec a bojový koordinátor, ktorý hral Night Kinga.. To je Vladimír Furdík. Naposledy pracoval na seriálovom Zaklínačovi a teraz prezradil, ako nachystal boj s Kikimorou.

Henry Cavill rozebírá bojovou scénu v Blavikenu

Herec Geralta z Rivie ze seriálu Zaklínač od Netflixu rozebírá záběr po záběru a odhaluje věci, kterých jste si při sledování první řady seriálu třeba nevšimli.

Blue Beetle se připravuje do boje proti zločinu

HBO Max připravuje televizní seriál o jednom z méně známých hrdinů, aneb DC Comics není pouze Batman.

Obrazem: Geralt, Ciri, Yennefer, karty a boj ze seriálového Zaklínače

Čekání na nový trailer z nadcházejícího seriálu Zaklínač od Netflixu si můžeme zkrátit sadou nových fotografií, které ukazují hlavního hrdinu Geralta z Rivie, princeznu Ciri i Yennefer.