8

Zack Snyder's Justice League

2021

Zack Snyder ukazuje Jokera v Justice League

Zack Snyder nepřestává s propagací svého Snyder Cutu Justice league, která k nám dorazí již v březnu tohoto roku. Joker bude součástí Batmanovi noční můry!

Zack Snyder nikdy neviděl svoji Justice League z roku 2017

Zack Snyder neviděl Justice League s roku 2017, jejíž otěže převzal po Snyderovo odchodu Joss Whedon. Doporučila mu to jeho žena a Christopher Nolan.

Joss Whedon čelí kritice za původní Justice League

Režisér Joss Whedon se na pracovišti chová jako tyran. To tedy alespoň tvrdí hvězdná Gal Gadot a Ray Fisher. Představitelé Wonder Woman a Cyborga měli mít údajně s režisérem nejeden konflikt.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E19

Ace Ventura se vrací v novém filmu! Probůh, proč?

Šílený zvířecí detektiv Ace Ventura se vrací. Proč? To nikdo netuší. Čtyřhodinový Snyder Cut dostane černobílou verzi, protože může. A Vetřelec se objeví v nových komiksech.

Justice League dostane černobílou verzi!

Vize Zacka Snydera nabírá další obrysy. Čtyřhodinová nálož Justice League se oblékne do černobílého kabátku a následuje tak blockbustery Logan a Mad Max.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera je nejlepším filmovým reparátem

Konečně jsme se dočkali vyhlížené reimaginace Justice League, kterou si vzal na starosti Zack Snyder. Po jejím dokončení můžeme prohlásit, že tato přepracovaná týmovka rozhodně stojí za vaši pozornost

Očakávaný SnyderCut Ligy Spravedlnosti nahradil Toma a Jerryho v skorej premiére

Jeden z najočakávanejších filmov tohto roka, minimálne medzi fanúšikmi DC filmového univerza, sa kvôli chybe v službe HBO Max objavil niektorým používateľom už teraz. Nie však celý.

HBO posílá původní Ligu spravedlnosti Zacka Snydera do cílové rovinky, snímek se dočkal oficiálního traileru

Originální verze Ligy spravedlnosti od Zacka Snydera míří do cílové rovinky. Platforma HBO Max, která toto akční fantasy zanedlouho uvede na svých stránkách, vyslala do světa oficiální trailer.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E8

Disney vyhazuje herce kvůli názorům, Last of Us je získává

Lucasfilm a Disney vyhazují herce, nebo spíše herečky, kvůli jejich názorům. Zato Last of Us a Borderlands herce získaly, češi dokončili kvalitní Star Trek a díky americkým sportům máme kopec trailerů

SnyderCut Ligy spravedlnosti oficiálne aj u nás už o dva mesiace na HBO GO

Spoločnosť HBO oznámila, že SnyderCut Ligy spravedlnosti si budeme môcť legálne pozrieť aj v Česku a na Slovensku. Okrem HBO Max putuje aj na HBO GO.

Jared Leto sa objaví ako Joker v Snyder Cute

Momentálne asi najneobľúbenjšiu verziu filmového Jokera uvidme opäť na obrazovkách. Spolu s ním sa v Snyder Cute objaví aj Joe Manganiello ako Deathstroke

Justice League potrebuje dotáčky, celý Marvel sa posúva no hračiek je dostatok

Disney oznámil filmy, ktoré dostanú nové dátumy premiér a nechýba ani Black Widow. Nie že by sme to nečakali, čo nás ale prekvapilo Snyderova potreba nových záberov do Justice League.

Black Widow opäť mešká, CBS sa mení na Paramount a Rowlingová si vyrobila ďalší trapas

Marvel opäť odkladá Black Widow a zrejme aj celú fázu štyri, to však neznamená, že sa u nich nepracuje. Taika Waititi sa bude plaviť neznámymi vodami a Rownlingová zase povedala čo nemala.

Detailní rozbor traileru Snyder Cutu Ligy Spravedlnosti

Po několika měsících od oznámení se k nám dostal plnohodnotný trailer na fanoušky velmi očekávaný Snyder Cut Ligy Spravedlnosti.

Zack Snyder ukázal ďalší teaser na Ligu spravedlnosti tesne pred DC FanDome

Už dnes večer začína DC FanDome, najväčšia online komiksová akcia tohto roku. Režisér Zack Snyder nás láka ďalším krátkym teaserom na Ligu spravedlnosti. Plnohodnotný trailer uvidíme čoskoro.

Zack Snyder ukázal nový vizuál Steppenwolfa z Ligy spravedlnosti

Režisér Zack Snyder usilovne pracuje na svojej verzii filmovej Ligy spravedlnosti. Ešte pred DC Fandome sa s nami delí o pár obrázkov. Jediným z nich je nová verzia Steppenwolfa.

Černý Superman?! Vše, co jste chtěli vědět o Snyder Cutu

Všichni na netu teď řeší nějaký ten Snyder Cut? Co to ale je? Proč jsou z toho všichni nadšení a jako vážně tam má být černý Superman?! A hlavně jak to celé souvisí s Ligou spravedlnosti?!

Synder Cut konečne ukazuje Darkseida, pôvodného záporáka z Ligy spravedlnosti

Ultimátny záporák DC univerza je rozhodne Darkseid, v kino verzií Ligy spravedlnosti sme sa však stretli len s jeho pomocníkom Steppenwolfom. Zack Snyder do hry vracia samotného boha zla.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E19

Temný Superman? Liga spravedlnosti je opět cool!

Prý se dočkáme nové verze Ligy spravedlnosti což lidi těší více než nový film Mela Gibsona. A pokud máte taneční náladu, nezapomeňte si vzít deštník! Pro více info si koukněte dnešní díl 90 VTEŘIN!

Snyder Cut filmovej Ligy spravedlnosti skutočne uvidíme na HBO Max

Okolo špeciálnej verzie filmu Liga spravedlnosti od režiséra Zacka Snydera sa písali mnoho. Nedávne špekulácie sa teraz oficiálne potvrdili, SynderCut sa objaví exkluzívne na HBO Max.

Liga Spravedlnosti

2017