Sérii brutálních vražd může vyřešit jedině Batman. Legendární Černé zrcadlo vychází v Česku.

Čeští fanoušci Batmana se mohou těšit na další legendární kousek do sbírky. Nakladatelství CREW totiž v rámci série Legendy DC vydá legendární svazek Batman: Černé zrcadlo od skvělého Scotta Snydera.

Nakladatelství BB art se vrací s komiksy z DC Universe!

Po dlouhé půlroční pauze se na český komiksový trh vrací i nakladatelství BB art, které čekalo na otevření obchodů. Během měsíce června/máje vydají tři nové komiksové svazky ze světa DC Comics.

Batmanův Dlouhý Halloween se prezentuje trailerem na druhý díl

Je velmi neobvyklé, když je k vidění trailer na pokračování filmu, který ještě není dostupný k vidění. Warner Bros a jejich neotřelý přístup k propagaci animovaného dvojfilmu Batman The Long Halloween

Marvel vo videu predstavil detektívny komiks X-Factor

Včera sme mohli na oficiálnom kanáli Marvelu zastihnúť video, v ktorom autorka Leah Williams spolu s Annalise Bissa a Jordanom D. Whiteom rozoberali novú sériu komiksov X-Factor.

Mocný a tajemný syndikát se chce pomstít Batmanovi v komiksovém svazku Batman Detective Comics 6: Stín nad netopýry

Detective Comics patří mezi nejstarší komiksové série vůbec. Nakladatelství BBart právě vydalo svazek několika těchto sešitů s názvem Batman Detective Comics 6: Stín nad netopýry.

Superman: Rudá hvězda v novom videu

Film podľa komiksu Superman: Rudá hvězda, ktorý sleduje alternatívny príbeh o najznámejšom superhrdinovi zo sveta DC, sa ukazuje v novom samostatnom klipe.

Batman Detective Comics 6: Stín nad netopýry

James Tynion IV
2020

Batman Detective Comics 9: Gordon ve válce

Peter J. Tomasi
2020