České vydání druhého dílu Bird Boxu je na spadnutí

Za měsíc bude nakladatelství Fobos vydávat pokračování úspěšného románu Bird Box, který se v roce 2018 dočkal filmové adaptace. Pokračování s názvem Malorie navazuje na příběh tam, kde skončil.

DC Animated History - Evolúcia animovaného Batmana

DC k Batman Day, ktorý sa oslavuje každý rok v tretiu septembrovú/zářijovou sobotu, pripravilo krátke video. To zachytáva evolúciu naprieč tými najznámejšími animovanými televíznymi verziami Batmana.

Student před světem uschované školy chce zjistit, co se nachází za hranicí tajemného lesa

V nejbližších dnech můžeme očekávat nový fantasy román Inspekce od autora světového bestselleru V pasti (Bird Box), podle kterého Netflix natočil stejnojmenný celovečerní film.

Vladimír Furdík prezradil, ako pripravoval boj s kikimorou v Zaklínačovi od Netflixu

Slovenský kaskadér, herec a bojový koordinátor, ktorý hral Night Kinga.. To je Vladimír Furdík. Naposledy pracoval na seriálovom Zaklínačovi a teraz prezradil, ako nachystal boj s Kikimorou.

Netflix oslavuje deň žien kolekciou filmov, seriálov a dokumentov

Netflix si pripomína deň žien kolekciou filmov, seriálov i dokumentov o silných a inšpiratívnych ženských hrdinkách, autorkách a umelkyniach.

Obrazem: Geralt, Ciri, Yennefer, karty a boj ze seriálového Zaklínače

Čekání na nový trailer z nadcházejícího seriálu Zaklínač od Netflixu si můžeme zkrátit sadou nových fotografií, které ukazují hlavního hrdinu Geralta z Rivie, princeznu Ciri i Yennefer.

Volání divočiny

2020

Hvězdné války: Epizoda IV - Nová naděje

1977

Giri / Haji

2020

9

Jeho temné esence

2019

Westworld

2016

Once Upon a Time... In Hollywood

2019