Na internet unikla část traileru na třetího Ant-Mana, v němž se objeví nástupce Thanose

Asi to nebude překvapivé, ale na internet se dostala část traileru z nadcházejícího titulu Ant-Man and the Wasp: Quantumania, ve které se navíc ukáže sám Kang Dobyvatel, další velký záporák Marvelu.

Apokalyptické drama Bílý šum představuje vtipné plakáty a oficiální datum premiéry

Netflix konečně zveřejnil oficiální datum premiéry svého mysteriózního dramatu jménem Bílý šum, ve kterém jednu z hlavních rolí ztvární Adam Driver. Film se taktéž pochlubil vtipnými plakáty.

Očekávaný horor Smile se několik dní před premiérou pochlubil novým znepokojivým trailerem

Paramount se nám rozhodl nadělit další upoutávku z hororu Smile, který bude mít premiéru už za několik dní. Hlavní hrdinka bude mít jen týden na to, aby vyřešila hrozivou záhadu. Jinak ji čeká smrt.

Konečně pořádná ukázka z dramatického postapokalyptického seriálu The Last of Us

Společnosti HBO a Sony konečně přinášejí pořádnou ukázku z připravovaného dramatického postapokalyptického seriálu The Last of Us, který je adaptací známé a oblíbené stejnojmenné hry od Naughty Dog.

Nový seriál od tvůrce Breaking Bad našel domov na službě Apple TV+

Talentovaný scenárista a showrunner Vince Gilligan pomalu začíná s pracemi na svém zbrusu novém seriálu, který nakonec našel domov na službě Apple TV+. Objevit by se v něm měla i herečka Rhea Seehorn.

Leslie Grace se pochlubila krátkým zákulisním videem ze zrušené Batgirl

Zrušení Batgirl zasáhlo nejenom fanoušky a samotné tvůrce, ale i herečku Leslie Grace, která měla slavnou DC hrdinku ve filmu ztvárnit. Nedávno se tak herečka rozhodla pochlubit videem ze zákulisí.

James Earl Jones končí s rolí Dartha Vadera, jeho hlasu však dávat sbohem nemusíme

Herec James Earl Jones ve filmovém světě působí už od 60. let. Nejvíce se ale proslavil díky hlasu Dartha Vadera, jednoho z nejslavnějších filmových padouchů v historii. Herec však už s rolí končí.

Čtvrtá řada Temného případu nabírá na palubu další herecké posily

Už nějakou dobu víme, že v další řadě legendárního Temného případu se dočkáme slavné Jodie Foster. Server Variety ale nedávno odhalil další tváře, které se k oscarové herečce v seriálu připojí.

TUDUM 2022: Shrnutí všech důležitých novinek z hlavní části velkolepé akce Netflixu

Minulý víkend náležel Netflixu. Slavná platforma totiž představila další ročník své velkolepé události Tudum, na které se služba pochlubila s nejrůznějšími novinkami ze svých připravovaných projektů.

To nic, drahá, v kinech se ti daří. A stejně tak i remasterovanému Avatarovi

Minulý týden vstoupil do kin očekávaný mysteriózní thriller To nic, drahá, který ovládl domácí box office. Lidé ale mají pořád zájem i o remasterovanou verzi legendárního Avatara od Jamese Camerona.

TUDUM v Japonsku ukončilo celý event hromadou oznámení

Pokud si myslíte, že jste už slyšeli dost novinek, tak pozor. Japonsko si pro posluchače připravilo obrovské množství nejen filmových a seriálových oznámení, ale i mnoho rozhovorů.

Druhá řada Alice in Borderland bude pěkným dárkem o Vánocích

Sláva první série Alice in Borderland byla poměrně dost překvapivá. Není proto divu, že se utrhla lavina nadšení, když Netflix na akci TUDUM ohlásil datum vydání druhé série.