Christian Bale a Margot Robbie se budou snažit prokázat svou nevinu v detektivce Amsterdam

David O. Russell se vrací! A ve velkém stylu, protože už ke konci roku nám nadělí svůj hvězdně osazený film, který ponese název Amsterdam. V hlavních rolích se objeví Christian Bale a Margot Robbie.

Tvůrci Stranger Things se vrhají na live-action adaptaci Death Note

Stranger Things momentálně slaví obrovský úspěch se čtvrtou sezónou, tak proč by si tvůrci tohoto seriálu nevyzkoušeli udělat hranou verzi jednoho z nejpopulárnějších anime?

Mena Suvari a Mickey Rourke ztvární hlavní role v survival thrilleru Hunt Club

Již dotočený film Hunt Club bude napínavým thrillerem o skupince mužů, kteří lákají na ostrov ženy, aby je mohli následně lovit. S příchodem nejnovějších „obětí“ by se ale mohla karta konečně obrátit.

Druhá část Duny se začne natáčet už za dva týdny. Pokračování přivítá na palubu několik nových hvězd

Produkce druhé části filmové Duny už za několik dní započne. Pokud vše půjde dobře, filmu bychom se mohli dočkat už příští rok na podzim. Uvidíme v něm také hned několik nových hereckých velikánů.

Upírský román Děti noci od tvůrce série Kantos Hyperionu vychází potřetí v Česku

Nakladatelství Fobos v následujících dnech vydá třetí české vydání mrazivého románu Děti noci. Ten představuje uvěřitelnější pojetí upírského mýtu s pořádnou dávkou medicinské tematiky.

Na internet unikl nový trailer na seriál Pán prstenů: Prsteny moci. Co na něj říkáte?

Amazon nám již na začátku podzimu představí svůj vůbec nejdražší seriál, kterým bude samozřejmě Pán prstenů: Prsteny moci. Fanoušci se nyní mohou podívat na nedávno uniklý druhý oficiální trailer.

Jordan Peele propaguje svůj nejnovější horor spuštěním znepokojivé webové stránky

Zbrusu nový horor jménem Nope, o který se postaral talentovaný Jordan Peele, k nám dorazí už za několik týdnů. Režisér se proto rozhodl spustit znepokojivou webovou stránku, která se snímku týká.

Stranger Things válí. Seriál zaznamenal už přes jednu miliardu zhlédnutých hodin

Seriál Stranger Things je na tom opravdu nesmírně dobře. Po vydání posledních dvou epizod čtvrté řady se slavnému a populárnímu seriálu podařilo přehoupnout přes jednu miliardu zhlédnutých hodin.

Pokračování Black Panthera nabídlo první pohled na Atlanťany. Je mezi nimi i hlavní padouch filmu?

Druhý díl Black Panthera, který ponese název Wakanda Forever, k nám dorazí už letos. A fanoušci se konečně mohou podívat na podobu pyšných a mocných Atlanťanů, kteří našim hrdinům pěkně zatopí.

Seriál Keep Breathing bude vyprávět o ženě, která s letadlem havaruje uprostřed kanadské divočiny

Streamovací služba Netflix nám hodlá tento měsíc nadělit zbrusu nový seriál jménem Keep Breathing, ve kterém se podíváme do kanadské divočiny. V té se ztratí mladá žena, která začne bojovat o život.

Taron Egerton by měl zájem o roli Wolverina

Britský herec Taron Egerton, představitel Eggsyho v sérii Kingsman, by měl zájem o roli Wolverina. Svůj zájem prý probíral s Kevinem Feigem a dalšími vysokými představiteli Marvel Studios.

HBO ruší seriál Zakletý v čase po první řadě

Romantický a mysteriózní seriál Zakletý v čase premiéroval na HBO ke konci jara. Pokud jste však po první řadě čekali, že se dočkáte další série, bohužel pro vás máme špatně zprávy. HBO seriál ruší.