Marvel žaluje rodinné příslušníky svých komiksových tvůrců. Chtějí studiu převzít práva na známé hrdiny

Vypadá to, že začne úmorná přetahovačka o práva na používání populárních marvelovských postav. Proti sobě se tak postaví příslušníci rodin komiksových autorů a studio Marvel, které vlastní Disney.

Dramatická minisérie Dopesick odkryje pozadí opiátové epidemie ve Spojených státech

Hulu zanedlouho začne streamovat limitovanou sérii Dopesick, jež zaznamenává dramatický vývoj a dopad uměle vyvolané opiátové epidemie ve Spojených státech.

Režisér Revenanta dokončil svůj nejnovější film

Známý mexický režisér v posledních několika letech zcela zmizel z filmařského radaru. Nyní se ale opět vrací s novinkou, která se od jeho posledního filmu bude v mnohém lišit.

Kriminální drama Neočekávaný vrah uzavře vyšetřování skutečného případu vraždy švédského premiéra

Netflix odhalil první pohled na švédské kriminální drama Neočekávaný vrah alias pětidílnou minisérii, která vychází ze skutečného atentátu zachyceného ve stejnojmenné knize Thomase Petterssona.

Hraný remake Malé mořské víly se dočká čtyř zcela nových písní

Další hranou předělávkou klasických Disney animáků bude tentokrát dobrodružství Malé mořské víly. Ovšem hudební složka bude v tomto případě o něco více obohacená.

Značka Super Mario Bros. opět míří na plátna kin, tentokrát v animovaném podání a s hvězdným obsazením

Tvář japonské videoherní společnosti Nintendo, Mario, se opět objeví na plátnech kin, ale tentokrát v animovaném podání. Na filmu Super Mario Bros. pracuje i Šigeru Mijamoto, duchovní otce značky.

Excentrický Benedict Cumberbatch bude ohromovat Anglii svými abstraktními malbami koček

Amazon nám na konci října nadělí životopisný film o krapet trhlém anglickém malíři, kterého ze všeho nejvíc fascinovaly kočky. Hlavní role se ujme sympaťák Benedict Cumberbatch.

Kristen Stewart zazáří jako princezna Diana v oceňovaném filmu Spencer

Životopisný film, který pojednává o jedné z nejtragičtějších postav v historii Velké Británie, se dočkal traileru. Snímek se stal miláčkem na několika filmových festivalech.

Slavná popová hvězda bojuje za svou svobodu. Dokument Britney vs. Spears má první trailer

Slavná zpěvačka to v posledních několika letech rozhodně neměla jednoduché. Dokument od Erin Lee Carr vám ukáže proč.

Ať vejde ten pravý: Úspěšný romantický horor dostane seriálovou verzi

Slavný upírský horor se dočká dalšího remaku. Tentokrát to ale budou tvůrci zkoušet v seriálové podobě, plus krapet se odchýlí od původní předlohy.

Zapařili byste si ve městě se sexy upírkami? Film Night Teeth vás donutí si to ještě rozmyslet

Párty hard s atraktivními upírkami zní pro mnoho z nás dozajista lákavě, ale zároveň i krapet znepokojivě. Snímek Night Teeth nám dá menší představu o tom, jak by to tak mohlo vypadat.

Je jich opět pět. Do Othe bez Sharlott!

Duše v minulé epizodě vyřešily démonický problém ve vinařství rodiny Oveso. Stejně jako zmizel problém v této rodině, zmizela i Sharlott. Věčné duše se nyní bez asimarky chystají do města Othe.