K obsazení čtvrtého dílu Mizerů se připojuje hvězda ze seriálu Better Call Saul

Nedávno se konečně rozjelo natáčení čtvrtého dílu Mizerů, ve kterém opět uvidíme Willa Smithe a Martina Lawrence. K hercům se nedávno připojila i Rhea Seehorn, hvězda ze seriálu Better Call Saul.

Zaklínač: Spin-off o Potkanech nabral na palubu všechny hlavní herce a seriálovou režisérku

Netflix to bude zkoušet s dalším spin-offem k seriálovému Zaklínači. Tentokrát se zaměří na skupinku lapků jménem Potkani, které mohou znát čtenáři knih. Spin-off už nabral na palubu hlavní herce.

V traileru na komedii Problemista se vydáme na bizarní cestu za splněním amerického snu

Studio A24 se nedávno pochlubilo trailerem na slušně vyhlížející komedii jménem Problematista, ve které se v hlavních rolích objeví Julio Torres a Tilda Swinton. Mohou vám hračky splnit americký sen?

Konečně padla první klapka třetího Deadpoola. Má to však jeden háček

Konečně se nám rozjely kamery ke třetímu Deadpoolovi, ve kterém kromě titulního antihrdiny uvidíme také navracejícího se Wolverina. Natáčení ale může v jistém ohledu krapet omezit stávka scenáristů.

V traileru na animák Krakenteena Ruby se dočkáme střetu mezi krakeny a mořskými vílami

Nedávno k nám dorazil nový trailer na chystaný animovaný snímek Krakenteena Ruby, v němž se hlavní hrdinkou stane dcera podmořských krakenů. Ta se bude muset postavit plánům zlovolných mořských víl.

Ve finální upoutávce na Flashe se staří a noví superhrdinové vydávají zachránit svět

Už za několik týdnů vstoupí do kin superhrdinský snímek Flash, ve kterém se v hlavní roli představí dříve problematický Ezra Miller. Finální trailer tak nabídl hromadu nových pasáží. Těšíte se?

Trailer na anime seriál Skull Island nás zavede na monstry zamořený ostrov King Konga

Netflix se konečně pochlubil prvním oficiálním trailerem na nadcházející anime seriál jménem Skull Island, ve kterém zavítáme na nebezpečný ostrov plný monster, na němž žije také obrovitánský Kong.

Arnold Schwarzenegger v novém videu vtrhl do Netflixu, aby nás nalákal na chystané akční kousky

Slavný herec Arnold Schwarzenegger se stal hlavní tváří nového videa od Netflixu, které láká na nadcházející akční projekty. Těšit se tak můžeme na seriály jako Fubar, Zaklínač a The Brothers Sun.

Joaquin Phoenix zazáří v gay romanťárně ze 30. let, která bude mládeži nepřístupná

Režisér a scenárista Todd Hanyes připravuje zatím nepojmenovaný romantický film, ve kterém se hlavní role chopí Joaquin Phoenix. Mládeži ale bude nepřístupný, protože má mít údajně rating NC-17.

Muzikálová verze kontroverzního románu Barva nachu se představuje v prvním traileru

Studio Warner Bros. Discovery se pochlubilo plnohodnotným trailerem na chystaný snímek The Color Purple, který bude muzikálovou adaptací románu Barva nachu. Na výrobu dohlížel také Steven Spielberg.

Popelka jako sériová vražedkyně? Slavná pohádka se dočká krvavého remaku

Co byste řekli na Popelku, ve které poteče krev plným proudem? Přesně takovou verzi údajně chystá režisérka Louisa Warren. Dospělácký film o slavné pohádce by se měl jmenovat Cinderella’s Curse.

Ve věku 58 let zemřel Ray Stevenson, filmový Punisher a hvězda ze seriálu Řím

Herec Ray Stevenson, který se proslavil díky seriálům jako Řím, Dexter a Pod černou vlajkou, nedáno zemřel v Itálii na nespecifikovanou nemoc. A to jen pouhých několik dní před svými narozeninami.