Tom Hiddleston promluvil o Lokiho přiznání, které pobouřilo nemálo fanoušků MCU

Jak se postava Lokiho v MCU změnila? K tomu se vyjádřil představitel Lokiho, Tom Hiddleston. Po kontroverzním odhalení v seriálu byli někteří fanoušci pobouřeni, herec je však s rozhodnutím spokojen.

Režisér Old boye představuje svůj nejnovější thriller Decision To Leave v prvním traileru

Po dlouhých šesti letech se vrací do filmového světa slavný režisér Park Chan-wook. Už letos na podzim nám totiž představí svůj nejnovější snímek, kterým bude mysteriózní thriller Decision To Leave.

Zrušená bondovka s Danielem Craigem od režiséra Trainspottingu se měla odehrávat v Rusku

Britský oscarový režisér Danny Boyle měl původně natočit poslední bondovku, ve které by si zahrál herec Daniel Craig. Nakonec ale od projektu odstoupil. Co ale vlastně pro fanoušky agenta 007 chystal?

Knižní novinky 2.5.–8.5.: Nebe versus peklo

Inferium pod útokem nebeské Demokratické republiky Eden, Spider-Man a Deadpool na výletě a barbarské kmeny válčící proti civilizačnímu pokroku. To vše a mnohem víc naleznete v Knižních novinkách.

James Franco si v thrilleru Mace zahraje zápornou roli úplatného a nebezpečného poldy

Režisér Jon Amiel se vrací do filmového světa. Někdy po roce 2022 nám totiž nadělí svůj nový film, který by měl nést název Mace. James Franco si v něm má zahrát roli zkaženého a nebezpečného poldy.

Disney+ má pro české předplatitele zaváděcí nabídku. Jdete do toho?

Už téměř za měsíc dorazí do našich končin streamovací platforma Disney+. A pokud zvažujete, že si službu budete předplácet, tak možná by vás mohla zaujmout nová zaváděcí nabídka. Dáte službě šanci?

V novém klipu na film o kariéře Elvise Presleyho to král Rock ´n´ Rollu pěkně rozjede

Na konci příštího měsíce se podíváme do padesátých let USA, které ovládne hudební legenda Elvis Presley. Baz Luhrmann o něm totiž natočil slibně vypadající film, na který nedávno vyšel nový klip.

V komediálním hororu Unhuman najede skupina středoškoláků přímo do hnízda hladových zombíků

Už na začátku léta k nám doputuje zbrusu nový komediální horor, který ponese název Unhuman. Vyprávět bude o skupince středoškolských studentů, kteří se budou muset společně postavit chodícím mrtvolám.

Natáčení Black Panthera bez Chadwicka Bosemana bylo "zvláštní", svěřil se Martin Freeman

Martin Freeman, který hraje postavu Everetta Rosse, promluvil o natáčení Black Panthera bez zesnulého představitele Black Panthera. Jaký byl návrat na plac a jak se s nepřítomností herce vyrovnal?

Pokračování oblíbené filmové klasiky Hříšný tanec našlo svého režiséra

V roce 2024 nám studio Lionsgate nadělí pokračování slavného Hříšného tance. Film už navíc zná svého režiséra, postará se o něj talentovaný filmař, který nám například nadělil povedenou komedii 50/50.

Třetí série Love, Death & Robots má plnohodnotný trailer. Přečtěte si popis jednotlivých epizod

Už 20. 5. 2022 se na Netflix přiřítí třetí řada oblíbeného seriálu Love, Death & Robots. Tvůrci tak konečně vydali nejenom oficiální a plnohodnotný trailer, ale také název a popis jednotlivých epizod.

Služba Disney+ láká na oficiální a pořádně nabitý český TV spot

Už téměř za měsíc bude v České republice a na Slovensku premiérovat známá streamovací služba Disney+. V rámci toho se tak česká pobočka rozhodla vydat půlminutový televizní spot. Dáte službě šanci?