Ethan Hawke se ukáže jako sadistický vrah dětí v povídkovém hororu Černý telefon

Americké studio Universal Pictures přichází s dalším hororem. Snímek Černý telefon vychází ze stejnojmenné povídky Joea Hilla, jež se soustřeďuje na nájemného kouzelníka, který potají vraždí děti.

Nový film M. Night Shyamalana dostal oficiální název a datum vydání

Slavný režisér si rozhodně nehodlá dát voraz. Pár měsíců po premiéře jeho nejnovějšího snímku už v přípravě čeká další, kterého se dočkáme ani ne za rok a půl.

Spin-off na Jak vycvičit draka se bude odehrávat v současnosti

Filmová série Jak vycvičit draka možná skončila, ale to neznamená, že by nemohla pokračovat v seriálové podobě. Ta navíc opustí období Vikingů, přičemž nás zavede do dnešní doby.

Zprávy nelhaly! V Othe řádí dračice!

Posledně se Věčné duše konečně dostaly do města Othe. Před vstupem do něj objevily mnoho ohořelých těl. Uvnitř města narazila ještě na něco horšího. Rudou dračici v dosti výbušné náladě.

Jste fanoušky Pána prstenů a kapely Beatles? Tak to pro vás máme skvělou zprávu

Už brzy se dočkáme zcela nového dokumentu o slavné britské kapele, jejíž hudbu dodnes poslouchají miliony lidí po celém světě. Tvorby dokumentu se ujal režisér Peter Jackson.

Český literární trh se rozroste o dvě nové knihy ze světa Assassin's Creed

Knižní série Assassin's Creed se v Česku rozroste o dva nové počiny. Na své si přijdou nejen hráči posledního dílu s podtitulem Valhalla, ale i fanoušci série Poslední potomci.

Anomálie přenese cestující letadla do jiné reality

Goncourtovou cenou ověnčený francouzský sci–fi thriller Anomálie si letos užijí čeští i slovenští čtenáři. Příběh sleduje cestující letu z Paříže do New Yorku, kteří se dostanou do jiné reality.

Ant-Man se stane cvokařem od vedle Vánočnímu skřítkovi

Chodíte ke cvokaři? Postava představitele Vánočního skřítka ano. Ale opravdu mu všechny ty terapie pomáhají? Nebo za nimi stojí něco hrozivějšího?

Amazon Prime představuje nový animovaný seriál, který bude určený především pro dospělé

Trailer na seriál Fairfax, ve kterém budou hlavními hrdiny banda rozmanitých teenagerů z Los Angeles, je konečně zde. Dáte dospělácké animované novince od Amazonu šanci?

AMC oficiálně oznámilo čtvrtý seriál ze světa Živých mrtvých

Jedna z nejhorších věcí na oživlých mrtvolách je především ta, že jejich počet nebere konce. Podobně na tom je i výroba dalších a dalších seriálů ze světa Živých mrtvých. Je to ale nutně špatně?

Návrat do království Erathia proběhne v deskoherní podobě

Dnes již kultovní počítačová hra Heroes of Might and Magic 3 se dočká své vlastní deskoherní adaptace. Té se chopilo studio Archon, které můžete znát díky projektům jako je Load či Chronicle X.

Remake Sám doma je ošklivější než Buzzova holka

Ať tě nevidím, než napočítám do tří, ty prolhaná, nevěrná, falešná předělávko, chtělo by se zvolat při pohledu na trailer na nadcházející film Home Sweet Home Alone, který míří na Disney+.