Seriál Notre-Dame se zaměří na svědectví hasičů, kteří čelili požáru nejslavnější francouzské katedrály

Netflix se pochlubil novým trailerem na nadcházející minisérii jménem Notre-Dame, který bude pojednávat o požáru slavné francouzské katedrály. Na oficiální trailer se můžete podívat uvnitř článku.

Teen drama, lekačky a hrůzné přízraky, to vše přislibuje trailer na hororový seriál Půlnoční klub

Netflix se pochlubil plnohodnotným trailerem na nadcházející seriál Půlnoční klub, za který je zodpovědný hororový mistr Mike Flanagan. Celá série tak vychází podle stejnojmenné knihy z roku 1994.

Trailer na reboot Hellraisera představuje Pekelného kněze a jeho posluhovače v plné kráse

Pár týdnů před premiérou se služba Hulu pochlubila s prvním plnohodnotným trailerem na reboot Hellraisera. A jak se zdá, nová verze by nemusela dělat slavné hororové klasice z 80. let žádnou ostudu.

Nový trailer na seriálovou upířinu Ať vejde ten pravý přislibuje temnou a krvavou podívanou

Showtime se nedávno pochlubil s dalším trailerem na nadcházející seriál Ať vejde ten pravý, který se zaměří na vztah upírské holčičky a jejího otce, jenž se jí snaží pravidelně dodávat lidskou krev.

James Cameron měl se studiem 20th Century kvůli Avatarovi spor. Umlčel ho až zmínkou o Titanicu

I přestože studio 20th Century může dnes být na Avatara pyšné, ještě během jeho výroby se k němu stavělo skepticky. Nelíbily se mu některé vize, které pro něj Cameron připravil, ale režisér se nedal.

Proč jsme se nakonec nedočkali prequelu jednoho z nejlepších hororů všech dob?

Talentovaný hororový filmař Mike Flanagan se chystal natočit prequel k legendárnímu Osvícení, ale bohužel k němu nakonec nikdy nedošlo. Důvodem byl divácký nezájem v kinech o jeho film Doktor Spánek.

Charlie Hunnam jako vězeň na útěku se v seriálu Shantaram zaplete do indického zločineckého podsvětí

Už příští měsíc bude na Apple TV+ premiérovat seriál jménem Shantaram, ve kterém se v hlavní roli objeví Charlie Hunnam. Seriál vychází podle skutečného životního příběhu Gregoryho Davida Robertse.

Soudní proces mezi Johnnym Deppem a Amber Heard se dočká filmového zpracování

Soud mezi Johnny Deppem a Amber Heard se před několika měsíci stal na internetu vyloženou senzací. Není proto divu, že o celé události vniká celovečerní snímek, kterého se dočkáme už příští týden.

Proč má intro Rodu draka stejnou hudbu jako Hra o trůny?

Někteří fanoušci pozvedávali obočí poté, když zaslechli, že v intru na seriál Rod draka hraje ta samá hudba, která hraje i ve Hře o trůny. Proč se skladatel Ramin Djawadi nerozhodl složit něco nového?

Chainsaw Man předvádí svou krvavou touhu v novém traileru

Anime Chainsaw Man se blíží ke svému datu premiéry a studio Mappa si neodpustilo trošku povzbudit očekávání kolem chystané série. Nový trailer odhaluje nejen příběh, ale i nové postavy.

Kingdom Come: Deliverance vyjde i jako desková hra

Kingdom Come: Deliverance je jistě známa hráčům počítačových her jako jedinečná simulace středověkého života. Nově si budou podobný zážitek moci vyzkoušet i příznivci deskovek.

Sněhurka, V hlavě 2, prequel Lvího krále a další Disneyho projekty znají oficiální datum premiéry

Během roku 2024 se můžeme těšit nejenom na velkolepé marvelovky z páté a šesté fáze, ale i na nejrůznější pohádky a animáky. A konečně už také víme, kdy přesně některé z nich spatří světlo světa.