Lidské Společenství čelí Prázdnotě, sequel série Sága Společenství představuje novou hrozbu pro lidstvo

Po vydání skvělé série Sága Společenství plánuje nakladatelství Planeta9 vydat sequelovou trilogii Prázdnota. Ta čtenáře zavede přibližně 1500 let do budoucnosti, kde budou lidé čelit nové hrozbě.

Tento týden s Na tahu

Tento týden nás Věčné duše čekají netypicky ve středu! Kromě toho chystají Tahouni pravidelný sobotní stream Lam Na tahu, na kterých bude Robko padat ve Fall Guys!

Star Wars: Knights of the Old Republic dostane fanouškovský seriál

Nezdá se, že by film podle Star Wars: Knights of the Old Republic získal oficiální film tak, jak se před lety šuškalo. Proto je tento fanouškovský projekt ještě zajímavější.

Strácate sa v sérií Shadow and Bone? Netflix vám nachystal interaktívnu mapu

Nový fantasy seriál od Netflixu podľa knižnej série Griša patrí medzi populárne tituly streamovacieho gigantu. Pokiaľ sa v rozsiahlom fantasy svete strácate, Netflix si pre vás pripravil interaktívnu

Seriál The Last of Us má dva méně známé režiséry

Příběh se odehrává dvacet let poté, co byla moderní civilizace zničena. Joel (Pascal) je najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie (Ramsey) z represivní karanténní zóny.

Z Dextera je lumbersexuál v krátkom teaseri na novú sériu

Že sa seriálový Dexter vracia v novej sérií nie je žiadna novinka. Krátky teaser k tejto sérií s hlasom Michaela C. Halla ale áno.

Mahit Dzmare vyšetřuje vraždu velvyslance v oceňované space opeře Teixcalaan

Cenou Hugo oceněný první díl space opery Teixcalaan s podtitulem Vzpomínka zvaná říše míří do Česka. České vydání s překladem od Vratislava Kadlece by nakladatelství HOST mělo vydat koncem léta.

Disney má „živého“ pohybujúceho sa robotického Baby Groota

Postavička Baby Groota z filmu Strážcovia galaxie si získala srdce nejedného diváka. Inžinierom Disney Imagineers sa podarilo vytvoriť robotickú verziu, ktorá pôsobí ako živá.

Druhá šance, český román s tajemnou zápletkou

Český román Druhá šance slibuje příběh o obrovské touze po lepším životě. Hlavními hrdiny jsou muž a jeho mladá dcera, kteří v rozvráceném světě hledají odpovědi a jiskřičku naděje.

Chystá sa štvrtý Captain America. Vráti sa snáď Chris Evans ako Steve Rogers?

Marvel chystá nový Captain America film a to aj napriek tomu, čo sa stalo so Steveom Rogersom v Avengers: Endgame. Vráti sa snáď nejakým spôsobom to tohto filmu?

Hellboy and the B.P.R.D.: The Secret of Chesbro House, aneb pocta starým hororům od společnosti Hammer

Kultovní komiksové univerzum Hellboy se dočká úplně nového přírůstku. Dvoudílná série Hellboy and the B.P.R.D.: The Secret of Chesbro House čtenáře zavede do starého sídla s děsivou historií.

Nové reklamy v starších filmech? Je to možné a děsivé

Britská technologická společnost investovala do nového způsobu, jak do filmu z libovolné éry přidat nový product placement.