Vědci zjistili: Nadměrná touha po dortech ohrožuje zdraví!

Věčné duše se minulý čtvrtek rozloučily s Feolinnem a vydaly se do města Othe. Trable, které skupina očekávala ve zničeném městě, ovšem dorazily mnohem dřív!

Komiksová série Paper Girls mísí mysteriózní zápletku s předměstským dramatem

Komiksová série Paper Girls zamířila na český trh. Příběhová linka sleduje čtyři obyčejné dvanáctileté dívky, které se ráno po Halloweenu roku 1988 zapletou do problematiky cestování časem.

Boba Fett se vrátí na Disney+ na konci roku

Nová série The Book of Boba Fett, která se odehrává po konci druhé sezóny seriálu The Mandalorian, má stanovenou premiéru. Předplatitelé služby Disney+ by si měli zakroužkovat datum 29. prosince.

Známe oficiální název dalšího filmu Guye Ritchieho s datem vydání!

Od premiéry posledního filmu britského režiséra neuběhl ani půlrok a už tu za pár měsíců budeme mít další novinku. A jak se zdá, opět to žádná prča nebude.

Tarantinův příští film bude obsahovat jednu velice smutnou podívanou

Není žádnou novinou, že příští film Quentina Tarantina bude tím úplně posledním. A podle toho také bude vypadat úplný začátek.

George Lucas se dočká dokumentu a akční figurky

Tvůrce Star Wars a otec archeologa Indiany Jonese bude zvěčněn jako stormtrooper v rámci řady figurek Black Series od společnosti Hasbro. Podle všeho se chystá také šestidílný dokument o Lucasovi.

Režisér „nejhorší“ marvelovky by v budoucnu rád vydal vlastní temnější verzi

Druhý díl Thora rozhodně nepatří k nejoblíbenějším marvelovkám. Ale není to pouze režisérova vina. Ten měl totiž zcela jiné představy, které však Marvel dost okleštil.

Režisér pokračování Venoma natočí Orwellovu Farmu zvířat

Slavný román George Orwella se dočká další filmové adaptace. Tentokrát pod taktovkou Andyho Serkise, kterému se režírování filmů evidentně zalíbilo.

Zastavení vlaku pouhým pohledem a příchod do ráje. Tak měl původně skončit film Zoolander

Komedie Zoolander si získala řadu fanoušků nejen v USA, ale i nás. Jeho tvůrce ale nedávno vyjevil, že pro film chystal zcela odlišný konec.

Banda teenagerů bude bojovat proti monstrům z jiných dimenzí. A řešit vztahy

Měli jste rádi Buffy? Tak to pro vás máme skvělou zprávu, Crypt TV totiž připravuje hororový seriál, který bude ze známé lovkyně upírů hodně čerpat. Dobrou kvalitu však nezaručujeme.

Western Tím tvrdší je pád o skutečném černošském gangu

Jeymes Samuel si připravil western u kterého se inspiroval u skutečného Gangu Rufuse Bucka, který se skládal s Afroameričanů a Indiánů.

Je libo Lékořicovou pizzu? Režisér Magnolie představuje svůj nový film

Slavný oscarový tvůrce se po více než čtyřech letech konečně vrací. Tentokrát nás však zavede do zběsilých 70. let v Kalifornii.