Prequel seriálového Zaklínače dokončil své přetáčky

Už od minulého roku víme, že je ve výrobě nový seriál ze světa Zaklínače, jenž ponese název Pokrevní pouto. A i když byla hlavní část produkce už dávno ukončena, seriál podstoupil ještě řadu přetáček.

Batgirl se nejspíše dočká uvedení do kin

Chystaný snímek Batgirl měl být původně uveden pouze na platformu HBO Max. S novinkami ohledně podobných DCEU projektech se však zdá, že by mohl být film uveden i do kin.

Spider-Man: Across the Spider-Verse bude v mnoha ohledech jeden z největších animáků všech dob

Animované pokračování zábavného snímku Spider-Man: Paralelní světy bude jaksepatří velkolepé. Studio Sony totiž na akci CinemaCon oznámilo, že na snímku pracuje vůbec největší štáb pro animovaný film.

Sony oficiálně potvrzuje výrobu nejenom dalšího Venoma, ale i Krotitelů duchů

Momentálně v Las Vegas až do čtvrtka probíhá akce CinemaCon. A právě na ní nedávno studio Sony oficiálně oznámilo výrobu svých dalších dvou velkých projektů. Třetího Venoma a nových Krotitelů duchů.

Akce CinemaCon ohromila fanoušky propagačními panely na Johna Wicka 4 a The Expendables 4

Na čtvrté díly Johna Wicka a The Expendables si ještě budeme muset počkat hezkých několik měsíců. Ale na akci CinemaCon, která nyní probíhá v Las Vegas, dostali fanoušci obou sérií milou ochutnávku.

Premiéra nového filmu s Mariem byla odložena

Animovaný film Super Mario s Chrisem Prattem v hlavní roli měl naplánovanou premiéru na konec tohoto roku dorazit koncem tohoto roku, ale to se nakonec mění.

V černé komedii The Kill Room si zahrají dvorní herci Quentina Tarantina

V černé komedii jménem The Kill Room se mají hlavních rolí ujmout Uma Thurman a Samuel L. Jackson, kteří si po dlouhé době konečně zahrají zase spolu. Přidat se k nim má i herec Joe Manganiello.

Christian Bale jako Nicolas Cage? Možná od toho nebylo daleko!

Který herec může nejlépe ztvárnit Nicolase Cage? Tak odpověď je jasná, je to přímo sám Nicolas Cage! Ale co kdyby se k tomu neměl? Scénáristé hercova nejnovějšího filmu ale měli vymyšlené alternativy.

Scénář pro filmovou Farmu zvířat od Andyho Serkise napíše tvůrce komedie Sousedi

Andy Serkis chce natočit novodobou filmovou adaptaci Farmy zvířat už hezkých několik let. A věci se konečně dávají do pohybu. Jméno filmaře, který se má postarat o scénář, však může být překvapující.

Stanice The CW patrně zruší dva seriály z univerza Arrowverse

Universum Arrowverse nečekají úplně nejlepší časy. Stanice The CW se patrně chystá zrušit dva ze svých superhrdinských seriálů, nicméně zatím není jasné, které série tento neblahý osud přesně potká.

Magic: The Gathering bude zdražovat kvůli zvyšujícím se nákladům na výrobu a distribuci karet

Zvyšování cen po celém světě se nevyhne ani zábavnímu průmyslu. Dalším, kdo ze svých spotřebitelů bude brzy požadovat více peněz je společnost Wizards of the Coast.

Fanoušci Firefly, zbystřete. Letos se na motivy slavného seriálu dočkáme zbrusu nové deskovky

Ještě letos se můžeme těšit na příchod zcela nové deskové hry, která bude vycházet z univerza slavného seriálu Firefly. Deskovka by měla vyjít přibližně někdy v období, kdy známá série oslaví 20 let.