Poslední svazek z DC relaunche New 52 nám ukáže komisaře Gordona v novém světle

Nakladatelství BB art vydalo v úterý poslední svazek z oblíbeného DC relaunche New 52. Jedná se o komiksový svazek Batman Detective Comics 9: Gordon ve válce, kde účinkuje Gordon jako Temný rytíř.

Tenet míří na Blu-ray, fanoušci se digitální verze filmu dočkají v polovině prosince

Fanoušci sci-fi snímku Tenet si již brzy budou moci vychutnat akční scény z pohodlí domova, do letošních Vánoc se totiž objeví na DVD a Blu-ray.

Mandalorian dostal nové animované intro inšpirované Cowboyom Bebopom

Hoci je seriál Mandalorian inšpirovaný západnými westernami, nedajú sa mu odoprieť ani východné vplyvy. Je teda príhodné, že preň fanúšikovia vytvorili anime intro inšpirované seriálom Cowboy Bebop.

Krvavý horor You're Not Alone v oficiálním traileru

Eduardo Rodriguez, který už v minulosti natočil několik celovečerním filmů, přišel o prázdninách po sedmileté pauze s novým hororem, který na sebe teprve nedávno strhnul pozornost trailerem.

Komiksový Zaklínač od Dark Horse ukazuje prvé stránky

Vydavateľstvo Dark Horse Comics už dávnejšie oznámilo chystaný komiks z univerza Zaklínača. Witcher: Fading Memories sa tentoraz ukazuje na prvých obrázkoch a prezrádza dej.

Natáčení čtvrté řady seriálu Star Trek: Discovery se oficiálně rozběhlo, tvůrci se sešli v Torontu

Michelle Paradise, producentka 4. série Discovery, na svém twitterovém účtu nedávno oznámila oficiální spuštění produkce v kanadském Torontu.

Trailer na LEGO Star Wars Holiday Special sľubuje humor a paródiu

Nový LEGO Star Wars Holiday Special sa rozhodne nemieni brať vážne. Prvý trailer ukazuje veľké množstvo easter eggov a humoru, na aké sme v LEGO filmoch tak nejako zvyknutí.

Nový LEGO Batman je poriadne temný v nečakanom fan traileri

Tvorba LEGO filmov je dlhoročnou tradíciou, ktorá vyprodukovala nejednu kvalitnú stop-motion animáciu. Kvalitný trailer dostal aj nový Batman, ktorý ukazuje obľúbené kocky v poriadne temnom svetle.

Netflix uvádí komediální minisérii O Vánocích

Neštěstí ve hře, štěstí v lásce? Tohle pravidlo rozhodně neplatí v komediální minisérii O Vánocích, která se objeví již brzy na Netflixu.

Titan Comics láka trailerom na Time Lord Victorious komiksy

Event Time Lord Victorious, ktorý spája niekoľko druhov médií v spoločnom príbehu, je v plnom prúde. Vydavateľstvo Titan Comics láka trailerom na súbor dvoch zošitov, ktoré to celé začali.

Cesty žlutých trabantů se otisknou na papír, tvůrci chystají knihu

Česká divize dobrodruhů, kteří objevují krásy naší planety s pomocí svých ikonických žlutých trabantů, vydává cestovatelský deník. Fanoušci se ho dočkají do konce roku.

Netflix odmieta obvinenie z porušenia autorského práva za film Enola Holmes

Film Enola Holmes od Netflixu, ktorý adaptuje dielo americkej autorky zamerané na sestru Sherlocka Holmesa, je predmetom žaloby zo strany Conan Doyle Estate. Právnici Netflixu obvinenia odmietajú.