Komediální found footage horor Deadstream si vystřelí z tvorby internetových celebrit

Služba Shudder nám příští měsíc nadělí nový komediální horor jménem Deadstream, ve kterém se známý influencer vydá livestreamovat do opuštěného domu. To ale byla opravdu hrubá a hlavně životní chyba.

Wonderland's War po vydání rezonuje deskoherní komunitou

Existují hry, které získají pozornost dlouho po svém vydání. I takové, které ji strhnout daleko předtím. Wonderland's War je někde mezi. A díky zajímavým mechanismům i dobré hratelnosti láká na mnohé.

Hvězdně obsazená komediální detektivka Amsterdam se pochlubila novým trailerem

Christian Bale, Margot Robbie a John David Washington budou tvořit hlavní hrdinské trio v nadcházející komediální detektivce jménem Amsterdam, která se nedávno dočkala zbrusu nového traileru.

Netflix představuje oficiální trailer na filmovou adaptaci románu Na západní frontě klid

Na konci příštího měsíce na Netflix dorazí nová filmová adaptace knihy Na západní frontě klid, kterou ve dvacátých letech minulého století sepsal Erich Maria Remarque. Co říkáte na první trailer?

Brad Pitt nemá na své působení ve filmu Troja nejlepší vzpomínky. Snímek mu ale udělil důležitou lekci

Pokud bychom měli jmenovat pětici nejvýraznějších rolí Brada Pitta, se vší pravděpodobností by se tam našlo místo pro Achilla, kterého ztvárnil ve filmu Troja. Herec ale na snímek nevzpomíná v dobrém.

Tom Cruise láká na příští Mission: Impossible klipem se slušným kaskadérským kouskem

Příští rok se do kin přiřítí již sedmý díl slavné filmové série Mission: Impossible. V rámci toho se tak na internet dostal klip ze samotného natáčení, ve kterém Tom Cruise zdraví fanoušky z letadla.

Ben Stiller a Sean Penn dostali doživotní zákaz vstupu do Ruska

Herci Ben Stiller a Sean Penn v minulých měsících otevřeně podpořili Ukrajinu proti ruské agresi. V rámci toho je Rusko zařadilo do seznamu Američanů, kteří dostali doživotní zákaz vstupu do země.

MCU Blade se začne natáčet už za měsíc. Dočkáme se v něm dcery slavného zabijáka upírů?

Očekávaný MCU Blade se začne natáčet už příští měsíc. Kolují také zvěsti i o tom, že bychom se v něm měli dočkat hrdinovy dcery Fallon Grey, která zcela původně měla dostat vlastní komiksovou sérii.

Milovníci Vikingů, zbystřete! Byl zahájen předprodej deskové hry Northgard: Země nepoznané

Pokud jste náhodou hráli strategii Northgard, určitě byste měli zbystřit. Na jaře se totiž dočkáme její deskoherní podoby, přičemž samotný předprodej začíná již dnes. A vy tak máte unikátní možnost.

Trailer na tajemný krimi seriál Copenhagen Cowboy přislibuje bizarní a působivou podívanou

Netflix se nedávno pochlubil trailerem na svůj nový seriál jménem Copenhagen Cowboy, který si vzal na starost slavný dánský režisér Nicolas Winding Refn. Pořádné informace o ději ale zatím nemáme.

Comeback se vším všudy. Šestiminutový potlesk ve stoje dohnal Brendana Frasera k slzám

Na benátském filmovém festivale premiérovalo nové drama Darrena Aronofskyho jménem The Whale, ze kterého bylo publikum opravdu nesmírně nadšené. Následný potlesk náležel především Brendanu Fraserovi.

V hororu The Visitor bude muset hlavní hrdina odhalit hrozivé tajemství svého dvojníka

Studia Paramount a EPIX se již brzy pochlubí se svým zbrusu novým hororem jménem The Visitor, ve kterém se traumatizovaný hrdina snaží odhalit děsivé tajemství muže z portrétu, jenž má jeho podobu.