Netflix nám naservíruje klasický hororový príbeh

Najväčšia originalita sa na Netflixe prejavuje v kúpených zahraničných tituloch. Taliansky film A Classic Horror Story bojuje proti neorginalite súčasného hororu svojou cielenou neoriginalitou.

Česká fantasy kniha Srdce čarodějů na sebe upoutala pozornost skvělým trailerem

Sedmnáctiletý student gymnázia da Vinci, Štěpán Lukeš, pracuje na své debutové fantasy knize Srdce čaroděje. Aby však kniha mohla vyjít, autor musí nejdříve vybrat minimálně 70 000 korun na Hithitu.

Nový teaser na Zaklínače ukazuje Zaklínače

Po krátkém teaseru z Netflix Geeked Week, ve kterém jsme mohli vidět Ciri, jsme se konečně dočkali i krátkého videa ukazujícího Geralta.

Batman už si nevrzne: „Hrdinové to nedělají,“ tvrdí DC

Společnosti DC vadí sex v seriálu pro dospělé. Animátoři seriálu Harley Quinn museli ze třetí série vyhodit scénu, kde si Batman užívá s Catwoman. Doposud jim to přitom nevadilo.

Dokumentární série Heist vtáhne diváky očima zločinců do centra největších loupeží moderní americké historie

Netflix přichází s true crime seriálem Heist, který představuje provokativní rekonstrukce největších loupeží moderní americké historie, doplněné o originální rozhovory s těmi, kdo za nimi stojí.

Videohru Marvel’s Guardians of the Galaxy doprovodí dvě knihy od vydavatelství Titan Books

Nedávno oznámenou videohru Marvel’s Guardians of the Galaxy od studia Eidos Montreal doprovodí hned dva knižní projekty od Titan Books. Fanoušci se mohou těšit na prequelový román a oficiální artbook.

Hraný seriál Assassin’s Creed od tvůrce Smrtonosné pasti

Donedávna jsme věděli pouze to, že Ubisoft podepsal dohodu s Netflixem. Nyní víme, že scénář pro hraný Assassin’s Creed napíše Jeb Stuart.

Ve druhém Undergroundu přijde Revoluce!

František Kotleta na svém facebookovém profilu konečně představil pokračování postpunkového románu Underground. Druhý díl s podtitulem Revoluce se zaměří na vraždy vlivných lidí a na volby.

Loňský animovaný Mortal Kombat se v létě dočká pokračování

Loni animovaný film Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge zaznamenal veskrze pozitivní ohlasy, které posléze pomohly i live-action adaptaci z letošního roku. Nyní se animák dočká pokračování!

Druhý Doktor konečne vo farbe? Ukážka animovanej epizódy nevyzerá práve vábne

Jedna z mnohých stratených epizód Pána času z obdobia druhého Doktora dostane oficiálnu animovanú verziu. Animácia však vyzerá zastaralo a nevábne.

Neviete sa dočkať The Boys? Pozrite si videoklip od Starlight. Nekecáme!

Tretia séria The Boys je zatiaľ v nedohľadne, ale rozhodne sa na nej pracuje. Aby sme si skrátili čakanie, Vought vypustil oficiálny videoklip ospevujúci jedného zo superhrdinov.

Týden v chillu končí. Duše? Do zbraně!

V minulé epizodě dokázaly Věčné duše vměstnat celý týden do čtyř hodin. Užily si spoustu zábavy, vědy i klidu. Nyní je ale lenošení u konce. Je čas se opět vydat na lov Nezzodana!