Lucasfilm vydá legendy v lepší kvalitě a s novou obálkou

Už tomu bude 50 let, co vzniklo Star Wars. Sice jsme se mezitím dočkali přesunutí některých příběhů mezi legendy, ale jejich fanoušci budou mít jistě radost z nového luxusního vydání s novou obálkou.

Koronavirová pandemie opět zasahuje. Tři očekávané herní filmy odloženy

To že kvůli pandemii okolo koronaviru se odkládají data vydání her, filmů, knih a dalších věcí, není už nic neobvyklého. Tentokrát došlo na odložení tří herní filmy, mezi nimiž je i Resident Evil.

Nakladatelství Epocha oznámilo třetí díl akční sci-fi série Legie

Den po aprílovém žertu, který se týkal série Legie, překvapilo nakladatelství Epocha oznámením třetího dílu této oblíbené série. Pokračování od Kristýny Sněgoňové ponese název Šprti a frajeři.

Jar Jar Binks se v seriálu Obi-Wan Kenobi neobjeví

Nejnenáviděnější postava z univerza Star Wars, Jar Jar Binks, se neobjeví v očekávaném seriálu Obi-Wan Kenobi. Tuto informaci potvrdil herec Ahmed Best na svém twitterovém účtu.

Comics Centrum spustilo předprodej třetího Kolosálního Conana

Rok 2021 se přehoupl přes první čtvrtinu a v nakladatelství Comics Centrum to znamená jediné, začátek předprodeje první třetího Kolosálního Conana od Timothyho Trumana a Tomáse Giorella.

Horor The Night House v průběhu léta uvězní Rebecu Halls v děsivé noční můře

Hororový snímek The Night House v létě zamíří do vybraných kin. Děsivý příběh, ve kterém se Rebecca Hall stává náměsíčnou obětí své vlastní minulosti, se nedávno představil v oficiálním traileru.

Doctor Strange se pokouší vrátit ztracenou slávu Las Vegas

Poté, co se Doctor Strange vypořádal se lstivým Lokim, na něj čeká další dobrodružství. V sedmém svazku zamíří Stephen Strange do Las Vegas, aby tomuto hříšnému městu vrátil jeho ztracenou slávu.

Jason Statham jako Rozhněvaný muž ve filmu Guye Ritchieho

Jason Statham bude pořádně Rozhněvaný muž ve filmu režiséra Guye Ritchieho, mistra britských gangsterek. Podle traileru se zdá, že ve filmu bude o něco více akce než je v jeho filmech běžné.

Stolní RPG na motivy Falloutu spouští předprodej

O tomhle stolním RPG, které vás přenese do rozlehlých pustin apokalyptického světa Falloutu, se ví již od roku 2019. Ovšem delší dobu bylo ticho a po hře jako by se slehla zem. Tedy až do dneška.

Na tahu? Fest Na tahu!

Na tahu se věnují hraní D&D. Ale věděli jste, že minulý rok uspořádali festival pro všechny milovníky nerdství? Po loňském nultém ročníku se letos chystají na slavnostní první ročník.

Druhá řada seriálu Zaklínač je natočena

Fanoušci Zaklínače se mohou těšit na druhou řadu seriálu s dobrodružstvím Geralta z Rivie. Seriál je dotočen a britský herec Henry Cavill rozdal spolupracovníkům milý dárek.

Gerda tropí hlouposti, již potřetí

Zapšklá třicátnice v těle malé holčičky, Gerda, se vrací. Spíše nevrací, protože stále trčí v Pohádkově a snaží se odtamtud dostat. Ve třetím svazku se však pokusí použít pro útěk nezvyklou taktiku.