Nový trailer na Oppenheimera láká na zběsilý závod s časem a přítomnost Alberta Einsteina

Studio Universal se pochlubilo zbrusu novým trailerem na snímek Oppenheimer od Christophera Nolana, ve kterém se kromě titulního vědce objeví ještě řada dalších známých tváří z americké historie.

Objeví se v novém Supermanovi od Jamese Gunna i hrdinův věrný pes Krypto?

Z nedávného rozhovoru vyšlo najevo, že v novém Supermanovi s podtitulem Legacy, o který se postará James Gunn, by se možná mohl objevit i hrdinův pes Krypto. Ztvární ho jedna z hvězda z Marvelu?

Strážci Galaxie 3 zaznamenali v kinech nadějný start, na oslavy je ale ještě brzy

Do kin dorazila další marvelovka, která se sice může chlubit dobrými recenzemi, ale na oslavy z tržeb je zatím brzy. Strážci Galaxie ještě budou muset trochu máknout, aby Marvelu napravili reputaci.

Kvůli stávce scenáristů se možná opozdí i pátá řada Stranger Things

V důsledku nedávno zahájené stávce scenáristů má problém nejenom Marvel, ale už také Netflix. Vyšlo totiž najevo, že produkce páté řady Stranger Things se odkládá na neurčito. Opozdí se i premiéra?

Kino omylem naráz pustilo trailery na Malou mořskou vílu a Transformers. Výsledek je vtipný mišmaš

Chyby občas děláme všichni. A platí to i pro lidi, kteří se starají o promítání v kinech. K jedné takové chybě došlo v neznámém kině, v němž došlo ke sloučení traileru na dva nadcházející filmy.

MCU Blade je zase v problémech. Předprodukce se kvůli stávce scenáristů pozastavuje

Blade je zase v malérech. Tentokrát za to ale může současná stávka scenáristů, mezi něž patří i Nic Pizzolatto, který si scénář k Bladeovi vzal na starost. Předprodukce filmu se tak pozastavuje.

Margot Robbie bude údajně pokračovat s hraním Harley Quinn i pro DCU

Vypadá to, že Margot Robbie jsme v roli šílené Harley Quinn neviděli naposledy. Podle věrohodného insidera Daniela Richtmana by měla slavná herečka pokračovat s hraním postavy i v chystaném DCU.

Obnova webových stránek o nápoji Slusho naznačuje, že nový Cloverfield je možná na cestě

Už nějaký čas víme, že se v budoucnu dočkáme dalšího Cloverfield filmu. Nyní je opět online webová stránka, která pro první film sloužila jako marketingové lákadlo. Je možné, že čtvrtý film přichází?

Hvězdou letošního filmového festivalu v Karlových Varech se stane Russell Crowe

Do Česka dorazí Russell Crowe, aby se stal hvězdou letošního filmového festivalu v Karlových Varech. Na jeho počest tak bude na festivalu promítán snímek Master & Commander: Odvrácená strana světa.

Akční seriál Citadel je obrovitánským hitem, kritici z něho ale zatím příliš nadšení nejsou

Před týdnem premiérovaly na službě Prime Video první dvě epizody seriálu jménem Citadel, který by měl být začátkem nové velké značky. Se sledovaností si zatím vede dobře, recenze už jsou ale horší.

Johnnyho Cage si v pokračování Mortal Kombatu možná zahraje hvězda z Pána prstenů

Tak to vypadá, že fanoušky milovaného Johnnyho Cage, který je jednou z nejznámějších tváří série Mortal Kombat, si v další filmové adaptaci zahraje hollywoodská hvězda. Ještě to ale není oficiální.

Nová Záhada Blair Witch se začne natáčet v létě, na palubě už je i režisér

Studio Lionsgate dalo zelenou dalšímu dílu ze slavné hororové série Záhada Blair Witch. Ten se začne natáčet někdy během letošního léta, o režii by se měl postarat hororový režisér Oliver Park.