Tento týden s Na tahu (13.9. - 19.9.)

Konečně nás čeká klidný týden! Ve čtvrtek Věčné duše, v sobotu komunitní Lamy na tahu a v neděli epické zakončení Arily! Nebude toho mnoho, ale bude to stát za to!

Prequel Predátora hlásí dotočeno! Ale jeho název fanoušky mate

Další film o Predátorovi je na obzoru! Tentokrát se ale bude jednat o prequel, který si bude hodně brát z prvního dílu s Arnoldem Schwarzeneggerem. Akorát s tím názvem je to ještě takové nejisté.

Na Sebevražedném oddíle původně pracoval jiný režisér. Film měl být vážnější a temnější

Pokračování Sebevražedného oddílu původně nemělo být vůbec cáklý. Režisér, který ho tehdy měl točit, z něho chtěl mít temnější film, ve kterém by komedie nehrála téměř žádnou roli.

Avenger Hawkeye se vrací! Nový seriál o slavném lukostřelci se pochlubil prvním trailerem

Sice si na to musel počkat skoro celých 10 let, ale nakonec k tomu přeci jen došlo. Avenger Hawkeye se konečně dočká své sólovky, která bude v podobně seriálu. A první trailer už je zde!

Pomsta chutná nejlíp za studena. Přeživší holokaustu budou ve Španělsku lovit ukryté nacisty

Španělsko 60. let bylo oblíbeným hnízdištěm pro nacistické důstojníky, kteří se sem po válci přišli ukrýt. Jednoho z nich se ale pokusí vypátrat mladá žena, která přežila hrůzy koncentračního tábora.

Otvírejte šampaňské. Marvel vyhrál své první ceny Emmy

Seriál WandaVision i nadále dělá Marvelu dobré jméno. Z předávání kreativních cen Emmy totiž zaznamenal hned tři výhry. Je to vůbec poprvé, co marvelovka takové ocenění získala.

Nad marvelovkou Shang-Chi se v Číně stahují mračna. Kvůli minulosti hlavního představitele

V roce 2017 vznikl rozhovor s hlavním představitelem nejnovější marvelovky, ve kterém herec řekl pár vět, které vrhaly na Čínu špatné světlo. A to samozřejmě okamžitě vyvolalo problémy.

Chybí vám Aquaman? Žádný strach, brzy se budete moct podívat na jeho bláznivější verzi

Pod dohledem Jamese Wana, který se postaral o režii filmového Aquamana, vzniká animovaná minisérie, která se na ikonického podmořského hrdinu podívá kapánek trhlejším způsobem.

Zkušený lupič a schopná zlodějka se postaví tváří v tvář nelítostným drogovým dealerům

Netflix představuje nový francouzský seriál z drogového podsvětí, ve kterém o akci nebude nouze. Trailer totiž láká na pěkně divokou jízdu.

Na tahu ve světě Arily: příběh pokračuje!

Minulý týden proběhl první díl tahounského dobrodružství ve světě z knihy Arila: Stříbrné město od Sterakdaryho. Příběh ovšem pokračuje! Jak se vypořádá skupina s Vlkomorem? Uvidíme dnes od 18:00!

Mission: Impossible 7 hlásí dotočeno!

Produkce sedmého dílu Mission: Impossible se musela potýkat s mnoha útrapami, kvůli kterým nebylo jisté, zda bude vůbec úspěšně dokončena. Ale žádný strach. Nakonec to má šťastný konec.

Zaklínač: Podle tvůrkyně seriálu musí být druhá série skvělá, aby mohla vůbec vzniknout třetí

I přestože ještě nehrozí žádné akutní nebezpečí, že by byl seriál zrušen, mezi týmem beztak panují určité obavy. Proto se tvůrci pokusili natočit co nejkvalitnější řadu.