,,Jako kdybych hrál Městečko Palermo.“ - Andrew Garfield se rozpovídal o svém zábavném lhaní

Na Andrew Garfielda se v posledních týdnech stočilo mnoho očí. Mladý herec, který nedávno vyhrál Zlatý glób, si totiž konečně může odpočinout od svého konstantního lhaní o působení v jistém snímku.

Nebezpečný kult pase po nenarozeném dítěti mladé ženy, aby mohl naplnit apokalyptické proroctví

Již příští měsíc se dočkáme nového hororu od studia Well Go USA, který bude vyprávět o dalším zlotřilém kultu. Ten bude terorizovat dva hrdiny, kteří se vydali hledat ztracenou rodinu jednoho z nich.

Netflix připravuje remake indonéského akčňáku Zátah

Zátah a jeho pokračování patří mezi nejlepší akční filmy minulého desetiletí. Není proto divu, že si na remake začal brousit zuby Netflix. Toho se ujmou hned tři režiséři, kteří milují akční žánr.

Ed Brubaker se přidává do hvězdného týmu, který tvoří animovaného Batmana

Batman: Caped Crusader je očekávaným animovaným seriálem, tvořeným pro HBO Max. Kromě hvězdné trojice Bruce Timm, Matt Reeves a J.J. Abrams se do týmu přidává také komiksový scénárista Ed Brubaker.

Toma Hollanda museli vyloženě odtrhávat od hraní Uncharted, aby mohl jít natáčet Spider-Mana

Herec Tom Holland si zpříjemňoval natáčecí dny hraním série Uncharted ve svém karavanu. Natolik se ale do série zamiloval, že byl problém dostat ho na place. V rámci toho přijal roli Nathana Drakea.

Jackass se vrací v poslední výpravě plné nebezpečných žertů

Americké studio Paramount Pictures představilo oficiální trailer snímku Jackass Forever, který se stane posledním článkem bláznivé franšízy z dílny Jeffa Tremainea.

Amazon zveřejnil datum vydání 3. řady The Boys

První tři epizody vyjdou již 3. června 2022 na Amazon Prime Video. Nové epizody pak budou zveřejňovány na streamovací platformě každý pátek.

Mladé dívce se úspěšně podaří svést sousedovic kluka. Stojí za tím ale skutečně láska?

Raquel je už dlouhodobě zakoukaná do urostlého chlapce od vedle, který se jmenuje Ares. A i přestože to zprvu nebylo vůbec jednoduché, nakonec se jí ho podaří svést. Věci se ale začnou komplikovat.

Druhou sérii Good Omens doplní tři tematické miniepizody z historie

Spisovatel Neil Gaiman přinesl nové podrobnosti ke druhé řadě seriálové adaptace Good Omens. Kromě šesti hlavních epizod vyjdou i tři miniepizody, ve kterých se diváci podívají do historie.

Knihu z univerza Galaxy Truckera si můžete stáhnout zdarma

Galaxy Trucker je první hra, kterou vydalo CGE. Aby tak podpořili vydání nové edice a potěšili české hráče, umožnili fanouškům získat román Galaxy Trucker: Drsná štreka v českém překladu zcela zdarma.

Nový trailer na katastrofický film Moonfall přislibuje zkázu Země a boj s mimozemšťany

Zanedlouho doputuje do kin katastrofický film Moonfall, ve kterém se na matičku Zemi bude řítit celý Měsíc. Zdá se ale, že půjde o práci mimozemských sil. Má proti něčemu takovému lidstvo vůbec šanci?

Ve věku 65 let zemřel americký herec Bob Saget

Ve věku 65 let zemřel Bob Saget, herec a komik, který se nejvíce proslavil rolí v oblíbeném sitcomu z 80. let Plný dům.