V Deadpoolovi 3 se mutantka Negasonic Teenage Warhead nakonec přece jenom objeví

Dlouhou dobu to bylo nejisté, ale nyní máme definitivní odpověď. Brianna Hildebrand si ve třetím Deadpoolovi opět zahraje mutantku Negasonic Teenage Warhead. A připojí se k ní ještě jedna známá tvář.

Fotky z natáčení Beetlejuice 2 odhalují navracející se Winonu Ryder v roli Lydie Deetz

Před několika dny padla první klapka druhého dílu Beetlejuice od Tima Burtona. Do něj se vrátí i Winona Ryder jako hrdinka Lydie Deetz, kterou si nyní na fotkách z natáčení můžete prohlédnout.

Trailer na animák Nimona láká na šílené dobrodružství podoby měnící dívky

Netflix se pochlubil trailerem na slibně vyhlížející animovaný film jménem Nimona, v němž titulní hrdince propůjčila hlas Chloë Grace Moretz. Snímek vychází ze stejnojmenného komiksového románu.

Futurama se vrací. Nová série se pochlubila oficiálním datem premiéry a krátkým trailerem

Hrdinové Futuramy se vrací s novým kabátkem! Služba Hulu nedávno zveřejnila nejenom oficiální datum premiéry nové sezóny, ale také nový trailer, který je plný starých známých tváří. Těšíte se?

Nový díl Mission: Impossible bude zkoumat minulost Ethana Hunta skrze hlavního záporáka

Hlavním padouchem nadcházejícího filmu Mission: Impossible Odplata – První část se stane řádně nebezpečný chlapík jménem Gabriel, přes kterého bude snímek zkoumat tajemnou minulost Ethana Hunta.

První oputávka na Killers of the Flower Moon ukazuje nejen Scorseseho oblíbence

Killers of the Flower Moon, nový film slavného režiséra Martina Scorseseho, se pomalu, ale jistě blíží. Dokazuje to i první teaser, který nešetří známými tvářemi ani tísnivou atmosférou.

Jackie Chan se možná vrátí do filmové série Karate Kid. Co můžeme od nového filmu čekat?

Slavný herec Jackie Chan si zahrál jednu z hlavních rolích ve filmu Karate Kid z roku 2010, který byl rebootem slavné stejnojmenné klasiky z osmdesátek. Nyní se ale zdá, že se do série opět vrátí.

Jak to vypadá s pokračováním akčního thrilleru Dokonalá loupež?

Poměrně nečekaný komerční úspěch zaznamenal v roce 2018 akční thriller jménem Dokonalá loupež, není proto divu, že už před lety bylo oznámeno pokračování. To by nás mělo tentokrát zanést do Evropy.

V moderní lidové pohádce Inland se mladý muž vydá hledat ztracenou matku do anglických lesů

Studio Verve Pictures zveřejnilo trailer na znepokojivě vyhlížející drama jménem Inland, ve kterém hlavní hrdina pátrá po zmizelé matce. Co všechno na něj ale číhá v hlubokých anglických lesích?

Inspektorem Clouseauem v rebootu Růžového pantera se možná stane Eddie Murphy

Amazon se chystá vrátit k řadě slavných filmových značek studia MGM. Jednou z nich je i legendární Růžový panter, v němž je hlavní postavou inspektor Clouseau. Ztvární jeho novou verzi Eddie Murphy?

V traileru na akční sci-fi The Creator nahlédneme do zničující války mezi lidstvem a roboty

Studio 20th Century se pochlubilo slibně vyhlížejícím trailerem na sci-fi The Creator, ve které se hlavní role ujme John David Washington. Film nás zavede do období kruté války mezi lidmi a roboty.

Gangsterka Assassination o plánované vraždě Johna F. Kennedyho nabírá hvězdné obsazení

Už někdy na začátku letošního podzimu by se měl začít natáčet krimi thriller jménem Assassination, který má už na palubě slavné hvězdy jako Al Pacino, Viggo Mortensen, John Travolta a Shia LaBeouf.