Bubeník System of a Down vydává vlastní sci-fi komiks

John Dolmayan chystá sci-fi komiks Ascencia. Na první část již vybral peníze na Kickstarteru.

Mysteriózní detektivní série Fatale míří ke svému konci

Skvělá mysteriózní detektivní série Fatale od Ed Brubakera a Seana Phillipse spěje ke svému konci. Během včerejšího dne vydalo nakladatelství BB art poslední, pátý svazek s podtitulem Proklít démona.

Oslavu přátelství nabídne sociální drama Our Friend na konci ledna

Studio Universal Pictures Home Entertainment nedávno vypustilo do světa trailer snímku Our Friend, jenž koncem ledna poukáže na skutečné hodnoty lidského života.

Třetí Berserk a dvanáctý Fullmetal Alchemist

Nakladatelství CREW vydalo tento týden další pokračování oblíbených manga sérií. Tentokrát se dočkali čtenáři dark fantasy série Berserk a akční série Fullmetal Alchemist.

Quentin Tarantino chystá knihu podle filmu Tenkrát v Hollywoodu

Slovutný Quentin Tarantino plní, co slíbil, a postupně se od filmu přesouvá do jiných sfér popkultury. Prvním krokem bude novelizace Tenkrát v Hollywoodu.

Marvel si z nás nechtiac vystrelil trailerom na Eternals

Pokiaľ sa neviete dočkať nového Eternals filmu, o ktorom sa toho stále veľa nevie, možno vás prekvapí, že sa na YouTube Marvelu objavil trailer s týmto názvom. Nejde o film, ale o komiks.

Gamebook Verax: Experiment nás zavede do útrob nebezpečné vesmírné stanice

Nakladatelství Mytago bude během tohoto týdne vydávat nový gamebook. Tentokrát se jedná o scifi survival horor s názvem Verax: Experiment, ve kterém budeme muset přežít nebezpečí na vesmírné stanici.

Zajtra bude včera, aneb letošní povídková sbírka od nakladatelství Hydra

Slovenské nakladatelství Hydra nám stejně jako každý rok přináší novou povídkovou sbírku od českých a slovenských autorů. Letošním tématem je sci-fi ve všech formách a podžánrech.

Kapitán Jack sa vracia do Doctora Who vo vianočnom špeciále

Obľúbená postava kapitána Jacka Harknessa zo seriálu Doctor Who sa po dlhom čase vracia do Whoniverza. V tohtoročnom vianočnom špeciále bude zastávať veľmi dôležitú rolu.

V biografickém filmu Tetris si zahraje Taron Egerton

V poslední době se herní série čím dál tím více dočkávají svých seriálových nebo filmových adaptací. Co ale zkusit něco nového a zaměřit se na historii videoher? O něco takového se pokusí Tetris.

J. K. Rowling posílá do Čech a na Slovensko novou pohádku

Po detektivce Smrtící bílá, kterou J. K. Rowling napsala pod pseudonymem Robert Galbraith, přichází tato oblíbená britská spisovatelka s novým výtvorem. Tentokrát se jedná o pohádkový příběh Ikabog.

Monster Hunter má konečně trailer, premiéra bude dříve

Pokud sledujete filmovou scénu, tak vás jistě neuteklo, že nová Wonder Woman se posunula a nyní má datum premiéry 25. prosince/decembra. Sony se rozhodlo podniknout podobný krok se svým snímkem.