Herečka Lupita Nyong'o má COVID. Produkce Black Panthera 2 se opět pozastavuje

Jen co produkce druhého Black Panthera opět šťastně započala, tak se hned zas musí zamrazit. Jedna z primárních hereček celého filmu se totiž nakazila koronavirem. Dostali ho i další členové štábu.

Nájemný zabiják se ve futuristickém městě zamiluje do dívky, která ho nakazí podivným virem

Studio Lionsgate na jaře představí zcela nový sci-fi thriller, který ponese název Expired. Bude vyprávět příběh o lásce mezi nájemným zabijákem a zpěvačkou, se kterou se však randit příliš nevyplatí.

Kraví apokalypsa aneb všichni dojíme jak můžeme

Věčné duše se dostaly na farmu, ve které se nacházel jen jeden bláznivý muž. Jeho cíl byl jasný - dojit, dojit, dojit. Proč to bylo tak důležité? Před čím se tím chránil? To se dozvíme již dnes!

Režisér oscarového Parazita chystá filmovou adaptaci sci-fi románu Mickey7

Režisér Bong Joon-ho opět zabrouzdá do sci-fi žánru. Tentokrát v podobě filmové adaptace nadcházejícího sci-fi románu od Edwarda Ashtona, který má vyjít až příští měsíc. A který herec si v ní zahraje?

Seriál 10 000 lodí: Další spin-off Hry o trůny by k nám mohl dorazit po vydání Rodu draka

S fantastickým světem Hry o trůny se rozhodně jen tak brzy nerozloučíme. Kromě nadcházejícího seriálu Rod draka se totiž také můžeme těšit na další spin-off, který tentokrát ponese název 10 000 lodí.

Seriál ze světa Pána prstenů odhaluje svůj oficiální název v prvním traileru!

Konečně už máme z nadcházejícího seriálu ze světa Pána prstenů nějaké pohyblivé obrázky. Amazon navíc také zveřejnil oficiální název. Seriál se bude jmenovat The Lord of the Rings: The Rings of Power.

The Cuphead Show! Šálkoví bratři se dostanou do šíleného ďáblova karnevalu už příští měsíc

Trailer k The Cuphead Show! je konečně na YouTube a Netflix oznámil datum premiéry. Prvního dílu se dočkáme již příští měsíc, konkrétně 18. února.

Dočkáme se pokračování hororové komedie Krvavá nevěsta?

V Krvavé nevěstě si bude muset hlavní hrdinka zahrát hru na schovávanou, která ji může stát život. Komediální horor z roku 2019 zaznamenal mimořádný úspěch. Je tedy možné, že se dočkáme pokračování?

Strhující drama The Fallout odkryje následky děsivé střelby na střední škole

Režijní debut Megan Parkové v podobě nadcházejícího dramatu The Fallout ukazuje, jak se zdánlivě normální den středoškoláků obrátí vzhůru nohama v důsledku děsivé střelby.

Urozený život ho už nebavil. Proto se vychovaný šlechtic rozhodl, že se stane pirátem

Na začátku jara nám HBO Max nadělí pirátskou komedii Our Flag Means Death, která se zaměří na nový život urozeného šlechtice s krizí středního věku. A dokonce se dočkáme i legendárního Blackbearda.

Oficiální trailer na seriál Vikingové: Valhalla přislibuje velkolepou a krvavou podívanou

Vikingové si to opět rozdají s Angličany. Tentokrát však ve zcela novém seriálu Vikingové: Valhalla, kterému Netflix nedávno nadělil další trailer. Ovšem ten je však už mnohem nadupanější a krvavější.

Disney má smůlu. O adaptaci fantasy románu Děti krve a kostí se nakonec postará studio Paramount

V roce 2020 studio Disney oznámilo, že připravuje filmovou adaptaci fantasy románu Děti krve a kostí. Přednedávnem však vyšla zpráva, že Disney už práva ke značce nemá. Přebral je totiž Paramount.