Fantastická zvířata 3: Oficiální název filmu konečně odhalen!

Série o fantastických zvířatech se pomaličku vrací na světlo světa. A studio Warner Bros. konečně odhalilo, jak se nadcházející díl bude jmenovat.

Desítky tisíc fanoušků chtějí po studiu Disney remake Eragona. Přidal se k nim i autor původní předlohy

Řekněme si to na rovinu. Filmová adaptace slavného fantasy románu dopadla katastrofálně. Fanoušci však věří, že se jednoho dne dočkají důstojného zpracování. Obrací se proto na Disney.

První série The Wheel of Time ještě ani není venku a už se bude přeobsazovat

Z neznámých důvodů dojde ve druhé sérii očekávaného fantasy seriálu k přeobsazení jedné ze zásadních postav. Že by se odcházející herec s někým pohádal?

I slovenská fantastika může být světová!

Nová crowdfundingová kampaň Aj slovenská fantastika môže byť svetová! má důležité poslání, přesvědčit čtenáře o kvalitách slovenské literatury, najít nové fanoušky a zpropagovat začínající autory.

Jejich život bude ve vašich rukou. Interaktivní film Escape the Undertaker představuje první trailer

Vaše činy rozhodnou o osudu hlavních postav. Přijde vám to povědomé? Netflix totiž opět přichází s dalším interaktivním filmem. Tentokrát si v něm zahrají wrestlingové hvězdy.

Death Note 2: Tvůrci slibují, že fanouškovskou kritiku prvního filmu budou brát v potaz

Netflixová adaptace slavné mangy příliš sláby věru nesklidila. Ale její tvůrci slibují, že nadcházející pokračování bude mnohem lepší, protože bude brát veškerou kritiku v potaz.

Mohla by Jamese Bonda hrát žena? Daniel Craig na to dal jasnou odpověď

Fanoušci už dlouhá léta diskutují o tom, kdo by mohl po Craigovi převzít korunu agenta 007. A mezi kandidáty patří i několik hereček. Ale hodilo by se to vůbec pro takovou roli?

Malcolm McDowell už Mechanický pomeranč vidět nechce. Nemá na to žaludek

Slavný britský herec uvedl, že už se nechce podívat na film, kterému vděčí za svou velkou kariéru. A není se čemu divit, však v něm ztvárnil jednu z nejodpornějších postav v historii filmu.

Tom Hanks jako inženýr v postapokalyptické sci-fi, ve které mu budou dělat společnost pes a nešikovný robot

Tom Hanks opět povede trosečnický život... tak trochu. V připravované sci-fi od režiséra Hry o trůny mu však místo míče budou dělat společnost dva nezvyklí parťáci.

Na splatterpunkový akční sci-fi román Do pekla a zpět budete potřebovat silný žaludek

Tuzemský autor Jakub Hoza přichází s novým románem ve stylu rané tvorby Kulhánka, Kopřivy či Kotlety. Kniha Do pekla a zpět čtenáři naservíruje extrémně brutální řežbu, která není pro slabé povahy.

Zaklínač: Tvůrci už nebudou diváky mást skákáním z jedné časové linky do druhé. Místo toho chystají řadu cliffhangerů

Druhá série se pokusí napravit otravnou věc, která mnohé fanoušky štvala v řadě předešlé. Místo toho se na nás ale vytasí s novinkou, kterou s velkým potěšením používá celá řada příběhových seriálů.

Tento týden s Na tahu (20.9. - 26.9.)

Arila je za námi. Proto se vracíme do běžného režimu bez nedělního streamu. Ale nemusíte se bát! I tento týden si nás užijete třikrát - Věčné kecy, Věčné duše a Lamy Na tahu. No není to paráda?