Další dva animované seriály Transformerů v přípravě

Společnost Hasbro Entertainment One připravuje ve spolupráci s Nickedonem a Netflixem dva seriály z populárního světa Transformerů.

Monstrózní robot Arsenal se vrací ve druhém svazku série Tony Stark - Iron Man

Po šesti měsících se na český komiksový trh vrací nová série Tony Stark - Iron Man se svým druhým svazkem v podtitulem Železný starkofág. V něm se na scénu vrátí monstrózní robot Arsenal.

Tom Holland lituje, že v Uncharted ztvárnil Nathana Drakea

Tom Holland hraje mladého Nathana Drakea ve filmové adaptaci Uncharted. V rozhovoru nyní prozradil, že není spokojen s tím, jak se ujal role známého videoherního lovce pokladů.

Batman míří do světa Fortnite

DC Comics ve spolupráci s Epic Games vydají novou šestidílnou minisérii s Temným rytířem, který se bude snažit rozlousknout tajemství videoherního fenoménu.

Luca představuje zdánlivou idylku Italského maloměsta

Disney Pixar vypustil trailer na nový animák Luca. Kombinuje v sobě krásu maloměsta a dospívání s hrůzami nesnášenlivosti a to vše v animaci, který si stěží hledá konkurenci.

Snímek podle Tom Clancy's The Division dostal nového režiséra

Snímek na motivy této herní série byl oznámen již na videoherní konferenci E3 v roce 2019. Tehdy byl jakožto režisér představen David Leitch, známý díky filmu Deadpool 2. Ten ale bude vystřídán.

Ďalšia kingovka v seriálovej podobe

Seriálovú adaptáciu hororového príbehu The Jaunt od kultového autora Stephena Kinga bude mať pod palcom spolutvorca seriálu Fear the Walking Dead.

Tandžiró se vydává na dlouhou pouť za pomstou v nové manga sérii

V příštím týdnu se čeští čtenáři dočkají další nové manga série. Dark fantasy manga Zabiják démonů zavede čtenáře do období Taišó, kde se mladý chlapec vydá na dlouhou cestu za pomstou svých rodičů.

Magická krajina očekávaného fantasy seriálu Světlo a stíny se dočkala oficiálního traileru

Po řadě drobných indicií se fanoušci románové fantasy série Griša konečně dočkali oficiálního traileru, který nabízí detailnější vhled do její seriálové adaptace z dílny Netflixu.

Hulu přichází se silnou dávkou nostalgie, dokument Kid 90 se představil v oficiálním traileru

Streamovací platforma Hulu představila oficiální trailer na chystaný dokument Kid 90, ve kterém se herečka Soleil Moon Frye vrací nejen do svého dětství, jež oplývalo rostoucí slávou.

Na Netflix mieri Jupiter's Legacy od autora Kingsman a Kick-Ass

Po komiksoch Kingsman: The Secret Service a Kick-Ass autora Marka Millara sa na obrazovky dostane aj ďalší jeho komiks. Tentokrát pôjde o superhrdinský Jupiter's Legacy

Epická fantasy sága již příští rok u nás

Nakladatelství Argo oznámilo nový titul pro příští rok. Jedná se o jednu z nejpopulárnějších novodobých fantasy sérií The Burning od Evana Wintera! Čekají nás hned dva díly ze čtyř.