Čtvrtý Kapitán Amerika nabírá na palubu hvězdu z filmu Alita: Bojový Anděl

V chystaném MCU snímku Captain America: New World Order uvidíme i hvězdu z povedeného snímku Alita: Bojový Anděl, kterou je herečka Rosa Salazar. Zahrát by si měla padoušku jménem Diamondback.

John Wick se skutečně dočká pátého dílu. V plánu jsou i další filmové a seriálové spin-offy

Tak to vypadá, že Johna Wicka 5 se nakonec doopravdy dočkáme. Ovšem spolu s ním v budoucnu dorazí ještě další filmové a seriálové spin-offy, které budou slavné zabijácké univerzum dále rozšiřovat.

V komedii Nic ve zlým se Jennifer Lawrence pokusí udělat z nesmělého panice muže

Studio Sony vydalo nový oficiální trailer na komedii Nic ve zlým, v němž na Jennifer Lawrence čeká zajímavý úkol. Musí připravit introverta Percyho na vysokoškolský život. To však nebude vůbec snadné.

Dolph Lundgren se připojuje k seriálovému spin-offu Zaklínače v klíčové roli

K dalšímu spin-offu Zaklínače od Netflixu, který se zaměří na zbojnickou bandu Potkanů, se připojuje slavný herec Dolph Lundgren. Zatím ale není známo, koho si zahraje. Mohl by to být Leo Bonhart?

Celou druhou řadu seriálu Citadel zrežíruje jeden z bratrů Russoových

Seriál Citadel od Amazonu nedávno představil světu finálovou epizodu první řady. A jelikož měla skvělou sledovanost, společnost potvrdila, že v přípravě je i řada druhá. Tu zrežíruje Joe Russo.

Natáčení marvelovky Thunderbolts se kvůli stávce scenáristů odkládá na neurčito

Marvelovka Thunderbolts se stala novou obětí momentální stávky scenáristů. Natáčení chystaného MCU filmu tak bylo odloženo na neurčito. Podobně dopadl i chystaný marvelovský seriál Wonder Man.

Poslední film Quentina Tarantina má být o vulgárním kritikovi, který psal pro pornografický časopis

Konečně máme nějaké bližší informace o tom, co nám vlastně poslední film legendárního režiséra Quentina Tarantina nabídne. Snímek The Movie Critic by měl vstoupit do fáze předprodukce v létě.

James Cameron začal psát nového Terminátora. Kvůli umělé inteligenci ale nikam nespěchá

Slavný režisér James Cameron nedávno odhalil, že už nějaký ten pátek píše scénář k novému filmu o Terminátorovi. S jeho dokončením ale nespěchá, zatím bedlivě sleduje vývoj umělé inteligence.

V novém traileru na Barbie se titulní panenka vydá za dobrodružstvím do skutečného světa

Studio Warner Bros. Discovery nám nadělilo další plnohodnotný trailer na komedii Barbie, ve kterém se hlavní role zhostí Margot Robbie. Ta opustí svůj růžovoučký domov a zamíří do skutečného světa.

V seriálu Hijack se Idris Elba jako zkušený vyjednavač pokusí zachránit cestující uneseného letadla

Služba Apple TV+ se pochlubila trailerem na seriál Hijack, ve kterém se v hlavní roli vyjednavače objeví herec Idris Elba. Podaří se mu zachránit letadlo, které unesla neznámá banda ozbrojenců?

Animovaní Transformeři s hvězdným obsazením se nakonec trochu opozdí

Po téměř 40 letech se dočkáme nového animovaného celovečeráku o Transformerech s hvězdným obsazením. Nyní se ale zdá, že si na ně budeme muset ještě nějaký ten čas počkat. A to necelé dva měsíce.

V akčním thrilleru The Flood bude muset šerifka a skupina vězňů čelit hladovým aligátorům

Studio Saban Films se pochlubilo prvním oficiálním trailerem na akční thriller jménem The Flood, ve kterém s sebou masivní povodně přinesou haldu masožravých aligátorů. A malinkatí rozhodně nejsou.