Nemají ani páru o tom, co jsou to Star Wars, říká o Kathleen Kennedy a J.J. Abramsovi bývalá Lucasova manželka

Lucasova manželka pracovala na původní trilogii Star Wars, která je pro fanoušky známé sci-fi série modlou. Vlídná slova k novodobé trilogii však rozhodně nemá.

Třetí Zombieland? Woody Harrelson je rozhodně pro

Herec Woody Harrelson by si velice rád zopakoval svou známou roli z filmové série Zombieland. Ovšem zda ke třetímu dílu skutečně dojde, to je zatím opravdu ještě nejisté.

Drsní poldové půjdou do akce i podruhé. Pokračování filmu Dokonalá loupež se začne natáčet příští rok

Drsný kriminální thriller byl v kinech nakonec poměrně úspěšný. Díky tomu se také dočká pokračování. Začne se však natáčet až příští rok.

Filmová adaptace divadelní hry, která se stala miláčkem kritiků na festivale v Torontu, má první trailer

Od režiséra Stephena Karama přichází skromné, ale i možná trochu strašidelné drama o třech generacích jedné rodiny, které se spolu sejdou na Den díkuvzdání. A my se konečně můžeme podívat na trailer.

Román Železný vlk představuje staroseverský příběh s mysteriózními prvky

Na český knižní trh se řítí další kniha z chladného Norska. Fantasy román Železný vlk od vyhlášené norské spisovatelky představuje staroseverský příběh o rodinném prokletí s prvky mysteriózna.

Star Wars: V seriálu o Obi-Wanovi se dočkáme ještě jednoho Jedie. Nebo snad Invizitora?

V dlouho očekávaném Star Wars seriále se objeví neznámý uživatel Síly. Ale na jaké straně bude stát?

České vydání komiksu Klece od Davea McKeana se blíží

Koncem tohoto měsíce se čeští fanoušci konečně dočkají komiksu Klece Davea McKeana. Letošní nejambicióznější české vydání čtenářům naservíruje náročné vyprávění s uhrančivou dvoubarevnou kresbou.

Polský kriminální thriller Hyacint se vydá po stopách komunistického zátahu proti homosexuálům

Netflix nedávno zveřejnil oficiální trailer kriminálního thrilleru Hyacint, který se zaměří na skutečný případ z 80. let minulého století, jehož cílem bylo vystopovat homosexuály v Polsku.

Série Paranormal Activity se vrací! Sedmý díl se pochlubil mrazivým trailerem

Po šesti letech se vrací známá hororová série, která se tentokrát bude snažit o řadu inovací, aby si získala zpátky přízeň fanoušků. Podaří se jí to?

Hlavní hrdina cestuje časem, aby mohl zachránit nikoliv svět, ale své manželství

Od tvůrce oscarového snímku 12 let v řetězech přichází romantická sci-fi, která je filmovou adaptací povídky Roberta Silverberga. Snímek se pochlubil svým prvním teaser trailerem.

Na tahu ve světě Arily: příběh končí!

Minulý týden proběhl druhý díl tahounského dobrodružství ve světě z knihy Arila: Stříbrné město od Sterakdaryho. Jaké bude vyvrcholení tohoto dobrodružství? Zachrání skupina ztraceného Splétače?

Thriller 7 Prisoners si bude brát velkou inspiraci ze slavného brazilského snímku Město bohů

Netflix nám za pár měsíců nadělí další thrillerovou nálož, která se tentokrát bude odehrávat v Brazílii. A podobnost s úspěšným filmem Město bohů je tu rozhodně znatelná.