Netflix zdražuje: ceny porostou v Kanadě a USA

Streamovací služba Netflix právě zvýšila měsíční cenu všech plánů předplatného v USA a Kanadě. Streamovacímu gigantovi jde především o generování většího příjmu z pomaleji rostoucí základny zákazníků.

James Gunn fanoušky upozorňuje, že třetí Strážci Galaxie nebudou tím, co čekají

Produkce třetích Strážců Galaxie i nadále pokračuje dál. Režisér a scénárista James Gunn však fanoušky upozornil na to, že finální díl trilogie se bude od těch ostatních dílů v určitém ohledu lišit.

Režisér Robert Rodriguez připravuje seriál o ženské verzi Zorra

Zorro mstitel se během své stoleté existence dočkal hned několika podob a zpracování. Nyní nás čeká jedno poměrně netradiční. V novém připravovaném seriálu totiž maskovaného šermíře ztvární žena.

Nový MCU seriál Moon Knight představuje první trailer

Letos na jaře se dočkáme dalšího MCU seriálu, který se tentokrát zaměří na postavu Moon Knighta v podání Oscara Isaaca. Marvel se teprve před několika hodinami pochlubil prvním oficiálním trailerem

,,Ať jde do pr**le,“ řekl o Hemsworthovi Robert Downey Jr. během prvního dne natáčení Avengers

V době natáčení prvních Avengerů byl Chris Hemsworth stále ještě poměrně neznámým hercem. Když se s ním ale během natáčení poté setkal Robert Downey Jr., rozhodl se jeho vzezření řádně okomentovat.

Týden novinek na Amazon Prime odhalí více obsahu k The Boys: Diabolical a Vox Machina

Amazon Prime Video oznámilo speciální týden věnovaný nadcházejícím animovaným pořadům pro dospělé, včetně animovaného spin-offu The Boys: Diabolical a RPG série The Legend of Vox Machina.

Autonehoda připravila o život kluka mladé dívky. Ta si nyní myslí, že k ní začal promlouvat ze záhrobí

Pod taktovkou studia Paramount se nám příští měsíc představí zcela nové romantické drama, které bude zároveň tajemnou duchařinou. Mladá dívka se v něm pokusí navázat kontakt se svým zesnulým přítelem.

Vřískot sesadil z trůnu Spider-Mana. Domácí box office v Severní Americe má nového krále

Spider-Man: Bez domova už po minulém víkendu nevládne americkým a kanadským kinům. Na jeho trůn totiž usedl pátý díl slavné hororové série Vřískot, který přes víkend dokázal vydělat přes 30 milionů.

Mimozemšťan s lidskou podobou přistane na Zemi s posláním, které sám nezná

Již letos nám studio Showtime představí seriálovou adaptaci slavného sci-fi románu od Waltera Tevise, která ponese název The Man Who Fell To Earth. Desetidílný seriál zatím ještě nemá datum premiéry.

Zkušený policista se vrací z důchodu, aby vyšetřil vraždu manželky slavného amerického herce

Herecké duo Charlie Hunnan a Mel Gibson se příští měsíc představí v komedii Last Looks, kde se bude vyšetřovat jeden zapeklitý případ vraždy. Je pachatelem skutečně slavný herec? Nebo je vše jinak?

Série Dexter: Nová krev se stala nejúspěšnějším projektem v historii studia Showtime

Před několika dny dojela do konce nová řada Dextera, která nese název Nová krev. A studio Showtime může začít otevírat šampaňské, již devátá řada se totiž stala jejich vůbec nejúspěšnějším projektem.

Batgirl: Leslie Grace sdílí první obrázek svého obleku z připravovaného filmu DC

Leslie Grace se podělila o obrázek v kostýmu Batgirl a vypadá, jako by vystoupila přímo z komiksové stránky. Jde o připravovaný DC film, který bude vyprávět příběh o původu této superhrdinky.