Jeff Bridges se do úspěšného seriálu The Old Man vrátí i ve druhé řadě

Herecká legenda Jeff Bridges momentálně září ve zbrusu novém seriálu jménem The Old Man, který zatím sklízí samá pozitivní hodnocení. Možná právě kvůli tomu dostali tvůrci zelenou k výrobě druhé řady.

Postapokalyptický seriál SEE se pochlubil trailerem na finálovou třetí řadu

Seriál SEE letos představí svou třetí řadu, jež bude taktéž řadou poslední. Služba Apple TV+ proto vydala oficiální trailer, který ukáže útržky z finálové kapitoly příběhu v postapokalyptickém světě.

Tvůrci Mupetů pracují na loutkách k divadelní verzi filmu Můj soused Totoro

Slavná animovaná klasika od Hayaoa Miyazakiho se dočká divadelní adaptace. Na té pracuje nejenom slavný loutkář Basil Twist, ale také společnost Jima Hensona, slavného tvůrce legendárních Mupetů.

Godzilla a Kong se opět vrátí do velkolepého boje až v roce 2024

Dvě slavná a hrozivá monstra filmového průmyslu se znovu objeví ve společnému snímku. Na ten si ale nějaký ten pátek budeme muset počkat, přesněji se nám to čekání nakonec protáhne až do roku 2024.

Premiéra druhé části Duny se odkládá. Ale zas taková hrůza to není

Druhé části Duny se dočkáme o něco později, ale určitě není důvod se nad tím rozčilovat. Stále totiž platí, že se filmu dočkáme na podzim roku 2023. Akorát se to čekání o několik týdnů prodlouží.

Manželský pár bude v mysteriózním seriálu The Resort vyšetřovat tajuplné zmizení celé rodiny

Služba Peacock nám příští měsíc nadělí nový seriál jménem The Resort, který bude vyprávět o manželské dvojici na dovolené. Na klid a pohodu však mohou zapomenout, čeká je něco mnohem temnějšího.

Při nedodržení dohody o mlčenlivosti čekají herce studia Marvel těžké časy

Herci musí před zahájením spolupráce se studiem podepsat dohodu o mlčenlivosti, aby nedošlo k úniku informací, které nemají spatřit světlo světa. Jak však studio Marvel trestá porušení této smlouvy?

V krimi komedii See How They Run se dočkáme vyšetřování vraždy v Londýně padesátých let

Stýská se vám po povedeném snímku Na nože? Žádný strach, už brzy se dočkáme zbrusu nové krimi komedie jménem See How They Run, ve které budeme svědky zapeklitého vyšetřování podivuhodné vraždy.

George Clooney a Julia Roberts si po letech opět zahrají pár v komedii Vstupenka do ráje

Studio Universal si pro nás připravilo novou romantickou komedii jménem Vstupenka do ráje, ve které se v hlavních rolích objeví George Clooney a Julia Roberts. Ztvární tak rozvedený manželský pár.

Cameron Diaz se vrací z hereckého důchodu v příhodně pojmenovaném filmu od Netflixu

Slavná Cameron Diaz se už léta v žádném filmu neobjevila. To se ale konečně změní, protože atraktivní herečka si zahraje v nadcházející akční komedii od Netflixu, která ponese název Back in Action.

V traileru na temný thriller Resurrection se mladá matka musí vypořádat s mužem ze své minulosti

Studia IFC Films a Shudder nám nadělila další trailer na slušně vyhlížející thriller jménem Resurrection, ve kterém se mladé ženě vrátí do života muž z její minulosti. To ji nicméně vyděsí k smrti.

Pokračování filmu Krotitelé duchů: Odkaz zná oficiální datum premiéry

Jelikož si nedávné nové dobrodružství Krotitelů duchů vedlo v kinech opravdu skvěle, studio Sony dalo zelenou i následnému pokračování. A konečně už také víme, kdy přesně se druhého dílu dočkáme.