Pokud se vám líbil poněkud rozporuplně přijímaný snímek Atomic Blonde: Bez lítosti z roku 2017, tak byste si určitě neměli nechat ujít nadcházející německou akční komedii Netflixu jménem Kleo, která vyjde příští měsíc. Na oficiální trailer se můžete podívat výše. Příběh se zaměří na milou, příjemnou, ale také trochu cáklou a nebezpečnou mladou ženu jménem Kleo Straub (Jella Haase). Kleo působí jako profesionální zabiják ve službách Stasi, tajné služby a rozvědky NDR. V roce 1987 tak dostane za úkol zabít významného businessmana ze západního Berlína. Někdo z vedení na ni ale evidentně ušil boudu, protože následně ji ta samá služba z neznámého důvodu zatkne a pošle do chládku. 

Ale jelikož už se blížil konec osmdesátek a zlaté časy komoušů v Evropě konečně přicházely ke konci, Kleo nezůstala ve vězení dlouho. Po pádu Berlínské zdi se tak po dvou letech dostává na svobodu. A začne hladovět po pomstě. Brzy nato si ale začne uvědomovat skutečný rozměr a složitost tajemného spiknutí, kvůli kterému byla uvržena do vězení. Zdá se totiž, že do celé komplikované věci se zapletla i ruská KGB. To ji ale nezastaví v tom, aby získala na všechny své otázky odpovědi. A zabila všechny, kteří jsou za její utrpení zodpovědní. Do cesty se jí ale postaví západoberlínský policista jménem Sven (Dimitrij Schaad), který ono pronásledování zkomplikuje. 

Tvůrci a hlavními scenáristy je trio Hanno Hackfort, Richard Kropf a Bob Konrad, které je například také zodpovědné za krimi seriál 4 bloky z roku 2017. Dále si v komediálně akční sérii zahrají například Julius Feldmeier, Vladimir Burlakov, Thandi Sebe, Yun Huang, Marta Sroka a Alessija Lause.

Oficiální premiéra je stanovená na 19. 8. 2022.