Zobrazit vše ve dne 24. 1. 2022

Nový Pinocchio od režiséra Hellboye představuje první teaser trailer

Netflix zveřejnil zcela první teaser trailer na připravovaného Pinocchia, kterého se ujal známý mexický režisér a scénárista Guillermo del Toro. Na snímek si ale počkáme, dorazí k nám za necelý rok.

Ztřeštění Králíci chystají filmovou invazi na Mars na Netflixu

Ubisoft oznámil, že tito otravní a ztřeštění Králíci se brzy dostanou nejen na obrazovky televizorů. Králíci útočí: Mise na Mars zamíří na streamovací službu Netflix.

Věčné kecy Epizoda S1E11

RoboRob

Znáte místo, kde pivo stále teče proudem, zábava nikdy nekončí a všechna voda se mění v alkohol? Je to skutečné místo, kde vládne bohyně Frndys, stvořená na severu.

Blednoucí vzpomínky vracejí Zaklínače k temným kořenům

Komiksová série Zaklínač opět změnila svého scenáristu a vězte, že se tentokrát jedná o změnu k lepšímu. Scenárista Bartosz Sztybor totiž v Blednoucích vzpomínkách vrátil Zaklínače tam, kam patří.

Vůdce sekty musí odčinit své „strašlivé“ hříchy. Hrál lakros a byl králem maturáku

Již příští měsíc se dočkáme poměrně trhlého snímku o členovi sekty, který musí očistit své jméno. Jeho partnerka se totiž dozví o jeho „strašlivé“ minulosti, která zahrnuje sport a společenskost.

Ahsoka: Připravovaný Star Wars seriál nabírá na palubu Mary Elizabeth Winstead

Pár jmen z nadcházejícího seriálu Ahsoka už nějakou dobu známe. Nyní se k nim připojuje další. V připravovaném Star Wars seriálu totiž v nejmenované roli uvidíme i herečku Mary Elizabeth Winstead.

Knižní novinky 17.1.–23.1.: Mnoho sci-fi a Velká válka

Nové i staré sci-fi, dobrodružný příběh o mladé pirátce a jeden z nejlepších komiksů o Velké válce. To vše u nás vyšlo během třetího týdne roku. Vítejte u prvních Knižních novinek roku 2022.

Transformers, Želvy Ninja a spin-off Tichého místa. Paramount mění termíny premiér svých filmů

Omicron ruší plány mnohých filmových studií. Výjimkou tak není ani Paramount, který se rozhodl pro změny u mnohých svých nadcházejících filmových projektů. Ne vždy se ale jednalo o změny k horšímu.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #47

Divoká noc Bogolo

Skupina se našim hrdinům rozpadá před nosem. Důležitým milníkem zejména pro Thomericana bylo zmizení Que T. Otázkou tedy je, kde se robotický člen skupiny nachází nyní.

Spider-Man: Bez domova se oficiálně stává šestým nejvýdělečnějším filmem všech dob

Třetí MCU Spider-Man s nabíráním nových a nových úspěchů rozhodně nehodlá ubrat na plynu. Teprve nedávno se mu podařila další neuvěřitelná věc, o které si jiné „sólo“ marvelovky mohou nechat jen zdát.