Zobrazit vše ve dne 14. 9. 2021

HBO Max připravuje spin-off o slavném nepříteli Batmana

Na očekáváný film o Batmanovi by měl navázat spin-off seriál z produkce HBO Max, který se zaměří na padoucha Tučňáka. Bude ale hodně záležet na tom, jak si nadcházející DC film povede.

Netflix představuje novou fantasy, ve které jsou kouzla, elfové, orkové a… novověké Japonsko?

Netflix se v říjnu pochlubí novým anime snímkem, na který se pojí i čtyři roky starý fantasy film Bright od Davida Ayera. Opět nebude nouzi o orky a elfy, ovšem tentokrát se podíváme do Japonska.

Jaké to je žít se čtyřmi pablby? Nový sitcom od tvůrců Jak jsem poznal vaši matku vám dá odpověď

Mít za spolubydlící bandu hloupých individuí sice může být někdy frustrující, ale zároveň to může být i docela švanda. V říjnu nás o tom přesvědčí nový seriál Pretty Smart.

Severská kriminální série Kaštánek dostává oficiální trailer, k divákům dorazí koncem září

Netflix přichází s oficiálním trailerem chystané krimi série Kaštánek, která zanedlouho rozšíří žánrové řady oblíbeného severského noiru. Jedná se o adaptaci debutového románu Sørena Sveistrupa.

Máš někoho doma. Bez obav, to je jen název nové vyvražďovačky, která si bere inspiraci z hororů 80. let

Netflix vydal trailer na svůj další horor, ve kterém bude tentokrát hlavní hrozbou maskovaný vrahoun s nožem. Jako za starých dobrých časů Vřískotu tak budou přicházet o život především školáci.

Tento týden s Na tahu (13.9. - 19.9.)

Konečně nás čeká klidný týden! Ve čtvrtek Věčné duše, v sobotu komunitní Lamy na tahu a v neděli epické zakončení Arily! Nebude toho mnoho, ale bude to stát za to!

Prequel Predátora hlásí dotočeno! Ale jeho název fanoušky mate

Další film o Predátorovi je na obzoru! Tentokrát se ale bude jednat o prequel, který si bude hodně brát z prvního dílu s Arnoldem Schwarzeneggerem. Akorát s tím názvem je to ještě takové nejisté.