Zobrazit vše ve dne 25. 8. 2020
TOP 5 Epizoda S1E26

Nejhloupější katastrofické filmy

Katastrofy celosvětových rozměrů jsou něco tak děsivého, že nás to do jisté míry fascinuje. Možná proto vzniká tak velké množství katastrofických filmů. My vám teď přinášíme TOP 5 nejhloupějších.

Tajný odkaz z teaseru na nového Batmana rozlúštili fanúšikovia

Na akcii DC FanDome sme konečne videli prvý teaser na očakávaný film Batman s Robertom Pattinsonom v hlavnej roli. Video však obsahovalo tajný kód od Riddlera, a ten už bol rozlúštený.

Burn the Witch anime ze světa Bleache má trailer

Crunchyroll vypustil trailer na anime Burn the Witch z pera Tite Kuba, autora Bleache. Dočkáme se ho již 3. října/októbra.

Sci-fi seriál Raised by Wolves má ďalšiu upútavku

Raised by Wolves od Ridleyho Scotta a Aarona Guzikowski bude rozprávať príbeh o androidoch vychovávajúcich ľudské deti. Konflikt druhov však na seba nenechá dlho čakať...

Batman: Dlouhý Halloween a Justice Society dostanou animák

DC se v poslední době rozjelo nejen s hranými filmy, ale i s animáky. Teď připravuje adaptaci dalšího kultovního komiksu. A jako „bonus“ ještě Justice Society: World War II.

Na World of Warcraft: Shadowlands připraví fanoušky animovaný seriál

Animovaný seriál Afterlives představí některé důležité postavy příběhu, který na hráče World of Warcraft čeká v rozsáhlé expanzi Shadowlands. Blizzard na seriál láká skrz trailer.

Nolanov špionážny Tenet má svoj finálny trailer

Piatok 21. augusta/srpna nám priniesol finálny trailer na Tenet, film od režiséra Christophera Nolana. Viac ako tri minuty dlhý akciou prešpikovaný trailer láka divákov do kín.

Animovaný seriál Dragon's Dogma se drží příběhu hry

Podívejte se na první trailer z animovaného seriálu Dragon's Dogma od Netflixu. Anime se drží příběhu původní hry, kterou na svět přivedl Capcom v roce 2012, ale neměla moc dobré prodeje.

Druhá komiksová kniha Earthworm Jima na Kickstarteru

Herní designér Douglas TenNapel právě spustil na Kickstarteru kampaň, ve které vybírá finance na vydání druhé komiksové knihy s příběhy videoherního hrdiny Earthworm Jima.

Dráma Chemical Hearts prináša traumu aj tínedžerskú romancu

Chemical Hearts rozpráva príbeh dvoch mladých ľudí, ktorí okrem sa tradičného zmätku z dospievania vyrovnávajú aj s traumou.