Predátor: Kořist se stal nejsledovanějším filmem v historii služby Hulu

Nový zubatý emzák i nadále válí. Podle nedávné tiskové zprávy od Disneyho vyšlo totiž najevo, že snímek Predátor: Kořist se stal vůbec tím nejsledovanějším filmem, jaký služba Hulu kdy vysílala.

Napínavý souboj Predátora s indiány dnes premiéruje! Podívejte se na krátké zákulisní video o filmu

Očekávaný den nadešel. Snímek Prey, ve kterém se Predátor postaví proti kmeni udatných Komančů, dnes konečně premiéruje na Hulu. Studio 20th Century se tak rozhodlo ještě vydat krátké zákulisní video.

Reboot Predátora se stane prvním filmem, který bude mít kompletní dabing v komančštině

Pokud vám vadilo, že v nejnovějším traileru na reboot Predátora jménem Prey mluvili indiáni anglicky, tak pro vás máme dobrou zprávu. Služba Hulu se totiž rozhodla obohatit snímek komančským dabingem.

Prey: V plnohodnotném traileru se Predátor stane nezvaným hostem v zemi Komančů

Tak nám služba Hulu konečně vydala pořádný plnohodnotný trailer na snímek Prey, který bude rebootem legendárního Predátora. Ve snímku se hrozivý mimozemšťan tentokrát utká s kmenem odvážných Komančů.

První trailer na reboot Predátora láká na nelítostný boj mezi indiány a mimozemským zabijákem

Snímek Prey, který bude rebootem celé série o Predátorovi, má první krátký trailer. Film bude vyprávět o mladé indiánce z kmene Komančů, která se bude muset postavit hrozivému a ozbrojenému emzákovi.

Nový Predátor se bude odehrávat na začátku 18. století na indiánských Velkých planinách

Během letošního léta k nám dorazí další díl z filmové série o Predátorovi, který bude zároveň pokusem o reboot. Hrozivý a ozbrojený emzák bude tentokrát bojovat s americkými indiány z 18. století.

Jsem milovníkem především strategických a RPG her s prvky historie, magie či mytologie. V oblibě mám taky seriály,…