Ve filmovém pokračování seriálu Avatar: Legenda o Aangovi už asi hlasy původních herců neuslyšíme

Tvůrci slavného seriálu Avatar: Legenda o Aangovi připravují pokračování v podobě animovaného filmu, jehož se dočkáme v roce 2025. Zdá se ale, že původní herecké obsazení v něm už neuslyšíme.

Zaklínač: Spin-off o Potkanech nabral na palubu všechny hlavní herce a seriálovou režisérku

Netflix to bude zkoušet s dalším spin-offem k seriálovému Zaklínači. Tentokrát se zaměří na skupinku lapků jménem Potkani, které mohou znát čtenáři knih. Spin-off už nabral na palubu hlavní herce.

Clark Kent, Lois Lane a Lex Luthor. Kteří herci krouží kolem hlavních rolí v novém Supermanovi?

Očekávaný snímek Superman: Legacy, který si vzal pod palec režisér James Gunn, se pomalu odlepuje od země. Už zde totiž máme první herecké kandidáty, kteří by mohli ve snímku ztvárnit primární role.

Proběhlo soudní řízení s Jonathanem Majorsem. Herec čelí jednoletému trestu vězení

Problematický herec Jonathan Majors, který se měl stát velkou hvězdou MCU, se nedávno virtuálně zúčastnil soudního řízení. Pokud bude herec shledán vinným, může si odsedět celý jeden rok ve vězení.

Disney vyhodil herce Davida z remaku Lilo a Stitche kvůli jeho internetovým příspěvkům

Tak se zdá, že Kahiau Machado si v remaku slavného animovaného filmu Lilo a Stitch nakonec nezahraje. Disney objevil některé jeho příspěvky na Facebooku a Spotify, ze kterých úplně neměl radost.

Falešný poplach. Cobra Bubbles se v hraném remaku filmu Lilo a Stitch objeví, už máme i herce

Tak se zase můžeme všichni uklidnit. Cobra Bubbles, populární postava z animáku Lilo a Stitch, se v chystaném hraném remaku nakonec přece jenom objeví. Na palubě už máme i jeho představitele.

V novém Upírovi Nosferatu si zahraje Aaron Taylor-Johnson. Herec se pochlubil fotkou z Prahy

Ve snímku Nosferatu, který si vzal pod palec talentovaný režisér Robert Eggers, se objeví i Aaron Taylor-Johnson, hvězda z filmů Kick-Ass a Bullet Train. Zatím však nevíme, koho přesně ztvární.

Bruce Willis na tom není dobře. Slavný herec trpí frontotemporální demencí

Rodina Bruce Willise nedávno zveřejnila smutné prohlášení, které jednoznačně zabolí každého fanouška slavného herce. Willisův stav se totiž zhoršil, přičemž mu nedávno byla diagnostikována demence.

Ridley Scott začal s hledáním hlavních herců pro Gladiátora 2

Slavný režisér Ridley Scott se rychlým tempem připravuje na natáčení svého dalšího filmu, kterým bude pokračování legendárního Gladiátora. Momentálně se proto poohlíží po hercích do hlavních rolí.

Spin-off Johna Wicka přivítal do svých řad slavného irského herce

V chystaném spin-offu Johna Wicka jménem Ballerina, který se momentálně natáčí, se objeví i irský herec Gabriel Byrne, hvězda z filmů jako Excalibur, Obvyklí podezřelí a Millerova křižovatka.

TOP 5 Epizoda S1E138

Herci, kteří hráli role psané pro někoho jiného

Stává se, že tvůrci mají od počátku projektu na mysli konkrétního herce, ale v procesu realizace se okolnosti rychle mění. Když se nepovede sehnat zamýšlenou tvář, může nastat sháňka po náhradníkovi.

V mysteriózním dramatu Číslo 10 se divadelní herec vydá do německých lesů, kde byl jako malý nalezen

Už příští měsíc k nám dorazí nový film od Alexe van Warmerdama, který tentokrát ponese název Číslo 10. Vyprávět bude o čtyřicátníkovi, který se v Německu pokusí odhalit pravdu o své vlastní minulosti.

Warner Bros. Discovery zvažuje přeobsazení. Nahradí Ezru Millera v roli Flashe slavný britský herec?

Ezra Miller sice už nezlobí, ale to neznamená, že je z nejhoršího venku. Stále mu hrozí vězení. Možná právě proto se začaly šířit zvěsti o tom, že ho Warner Bros. v roli Flashe nahradí někým jiným.

Ezra Miller opět v obleku Flashe. Herec se vrací na plac kvůli přetáčkám

Éra vykoupení Ezry Millera i nadále pokračuje. Nedávno vyšlo najevo, že herec se vrátil na plac Flashe, aby mohl podstoupit přetáčky. Pokud vše půjde dobře, snímku bychom se mohli dočkat příští léto.

Významný producent vyvrací zvěsti o tom, že příštího Jamese Bonda musí hrát mladý herec

V rámci oslav 60. výročí bondovské série promluvil producent Michael G. Wilson, který odhalil, že příští verzi agenta 007 nemusí nutně hrát mladý herec. Rozhodně by ale měl mít už třicítku za sebou.

Seriáloví herci popsali hlavní trojici postav ze zaklínačského prequelu Blood Origin

Už za tři měsíce bude na Netflixu premiérovat prequel seriálového Zaklínače, který ponese název Blood Origin. Hlavní herecké obsazení tak promluvilo o tom, kým vlastně je primární trio protagonistů.

V hororu Devil's Workshop se mladý herec zaplete do hrůzných a krvavých tajů démonologie

Studio Lionsgate nám nedávno nadělilo trailer na film Devil's Workshop, který bude vyprávět příběh herce jménem Clayton. Ten se rozhodne zabrouzdat do tajů démonologie, což se ukáže být velkou chybou.

Režisérka Amerického psycha označila Ezru Millera za jednoho z největších herců, s jakým kdy pracovala

Na momentálně běžícím filmovém festivale v Torontu premiéroval snímek Dali Land, ve kterém jednu z hlavních rolí ztvárnil také Ezra Miller. A režisérka Marry Harron si herce nemůže vynachválit.

Tom Hardy a Idris Elba ze hry? Producenti údajně chtějí v roli příštího Jamese Bonda mladého herce

Oznámení o tom, kdo si zahraje příštího agenta 007, se tento rok jistojistě nedočkáme. Ale na povrch vyplavaly určité zvěsti o tom, že producenti celé série údajně hledají pro roli mladého herce.

The Gray Man sice přináší velké herce, ale mizerný zážitek

Před nedávnem na Netflix konečně dorazil jeho zatím nejdražší projekt, film Gray Man. Očekávání tedy byla velká. Výsledek však působí přinejlepším průměrně.

Herec Sharlto Copley potvrdil, že na pokračování sci-fi District 9 se stále pracuje

Neill Blomkamp a Sharlto Copley pracují na scénáři k pokračování sci-fi snímku District 9, který diváky ohromil v roce 2009. Copley doufá, že pokud vše půjde dobře, natáčet by se mohlo už příští rok.

Herec z Letopisů Narnie se v traileru na Raven´s Hollow představuje jako Edgar Allan Poe

Služba Shudder nám příští měsíc nadělí atmosférický horůrek jménem Raven's Hollow, ve kterém se hlavní postavou stane Edgar Allan Poe. Ztvární ho William Moseley, představitel Petra z Letopisů Narnie.

Ve věku 80 let zemřel herec David Warner, tvář a hlas filmových, seriálových a herních záporáků

Před pár dny filmový svět opustil charismatický britský herec David Warner, který především proslul díky rolím záporákům. Herec zemřel na rakovinu, která mu byla diagnostikována před rokem a půl.

Ve věku 94 let zemřel herec Joe Turkel, hvězda z filmů Osvícení a Blade Runner

Herec Joe Turkel před několika dny zemřel v kalifornské nemocnici ve věku 94 let. Proslavil se nejenom jako přízrak barmana v hororu Osvícení, ale také jako tvůrce replikantů v Blade Runnerovi.

Při nedodržení dohody o mlčenlivosti čekají herce studia Marvel těžké časy

Herci musí před zahájením spolupráce se studiem podepsat dohodu o mlčenlivosti, aby nedošlo k úniku informací, které nemají spatřit světlo světa. Jak však studio Marvel trestá porušení této smlouvy?

Mnoho fanoušků má jasno, který herec by měl ztvárnit milovaného padoucha v remaku Herkula

Hádes v kresleném Herkulovi je mnohými považován nejenom za jednoho z nejlepších, ale i nejvtipnějších Disneyho padouchů. A mnozí fanoušci už proto mají jasno, kdo by ho v hrané verzi měl ztvárnit.

Herec ze seriálu Riverdale se přiznal k vraždě vlastní matky a plánování atentátu na kanadského premiéra

Čtyřiadvacetiletý herec Ryan Grantham, který se například objevil v populárním seriálu Riverdale, se přiznal z toho, že zabil svou vlastní matku. Následně chtěl také zavraždit kanadského premiéra.

Zemřel herec a dabér Dalimil Klapka, hlas poručíka Columba a Franka z Mafie

Ve věku 89 let nás po dlouhém boji s rakovinou opustil jeden z nejpopulárnějších a nejvšestrannějších dabérů. Dalimil Klapka se zapsal do povědomí diváků a hráčů i jako děda Simpson nebo Leo Galante.

John DiMaggio za návrat do Futuramy přidáno nedostal. Herec si neodpustil rýpnout do Disneyho

Příští rok se dočkáme nové série Futuramy, ovšem nějakou dobu nebylo jisté, zda v ní uslyšíme i hlas Johna DiMaggia. Herec měl totiž určité podmínky, které ovšem nakonec patrně nebyly zcela splněny.

Ve věku 82 let zemřel slavný český herec Josef Abrhám

Herec Jan Kačer oznámil deníku Blesk velice smutnou zprávu. V pondělí vpodvečer zemřel ve svých 82 letech slavný český herec Josef Abrhám, který se už nějakou dobu potýkal se zdravotními problémy.

V černé komedii The Kill Room si zahrají dvorní herci Quentina Tarantina

V černé komedii jménem The Kill Room se mají hlavních rolí ujmout Uma Thurman a Samuel L. Jackson, kteří si po dlouhé době konečně zahrají zase spolu. Přidat se k nim má i herec Joe Manganiello.

Konec kariéry Willa Smithe? Herec se toho údajně nesmírně obává

O letošních Oscarech se mluví dodnes. Ale zejména kvůli facce, kterou Will Smith vlepil komikovi Chrisu Rockovi za jeho žert. Tato událost má však bohužel své nepěkné následky, kterým nyní Smith čelí.

Ve věku 71 let zemřel americký herec William Hurt

Slavný oscarový herec William Hurt ve věku 71 let zemřel na rakovinu prostaty. Herec s rakovinou bojoval už od roku 2018. Mezi jeho nejslavnější filmy patří Žár těla, Polibek pavoučí ženy a Smoke.

Herec slavného padoucha z Breaking Bad povede nový krimi seriál The Driver na AMC

Herec Giancarlo Esposito se především proslavil pro svou roli Guse Fringa v seriálu Breaking Bad od AMC. Brzy však bude s onou televizní stanicí znovu spolupracovat. A to pro krimi seriál The Driver.

Který herec by si mohl zahrát seriálového Krata? Fanoušci už mají jasno

Mnoho fanoušků už ví, který herec by se jim nejvíce líbil v roli tvrďáka Krata v připravované seriálové adaptaci God of War. Momentálním favoritem je údajně představitel Draxe z Strážců Galaxie.

Hollywoodský herec Sean Penn natáčí na Ukrajině dokument o ruské invazi

Americký herec a režisér Sean Penn se nachází na Ukrajině. Natáčí zde dokumentární film o ruské invazi a vztazích mezi republikami.

TOP 5 Epizoda S1E100

Herci, kteří se pro svou roli narodili

Taky si někdy říkáte, že někteří herci snad ani nehrají, ale naprosto zosobňují svou postavu? Téměř jakoby se pro danou roli narodili a na celém širém světě není nikdo, kdo by tu prácu odvedl líp.

V přípravě je film o životě Boba Marleyho. Který herec ztvární slavnou reggae legendu?

Studio Paramount oznámilo, že připravuje hudební film, který se zaměří život reggae hvězdy Boba Marleyho. Chystaný snímek už zná nejenom své hlavní tvůrce, ale i herce, který slavného zpěváka ztvární.

Bláznivá střela se dočká nové verze. Který herec má nahradit legendárního Leslieho Nielsena?

Studio Paramount údajně připravuje reboot legendární trilogie Bláznivé střely, ve které se proslavil Leslie Nielson v podání Franka Drebina. Jaký herec by si (ne)schopného poručíka měl zahrát nyní?

Ve věku 68 let zemřel americký herec a komik Louie Anderson

Slavný americký komik a herec Louie Anderson prohrál svůj boj s B lymfomem, kvůli kterému byl před nějakou dobou hospitalizován v Las Vegas. Tvůrce seriálu Život s Louiem zemřel ve věku 68 let.

Zkušený policista se vrací z důchodu, aby vyšetřil vraždu manželky slavného amerického herce

Herecké duo Charlie Hunnan a Mel Gibson se příští měsíc představí v komedii Last Looks, kde se bude vyšetřovat jeden zapeklitý případ vraždy. Je pachatelem skutečně slavný herec? Nebo je vše jinak?

Ve věku 65 let zemřel americký herec Bob Saget

Ve věku 65 let zemřel Bob Saget, herec a komik, který se nejvíce proslavil rolí v oblíbeném sitcomu z 80. let Plný dům.

Natáčení, v němž šlo o život. Herci z válečného filmu Četa si museli projít nezáviděníhodným peklem

Pokud patříte mezi lidi, kteří by řekli, že herectví je po všech směrech jednoduchou a pohodlnou profesí, schválně se o svůj názor podělte s herci filmu Četa. Určitě vás s ním totiž pošlou do háje.

Zaklínač: Herci, kteří se objevili jak v seriálu, tak i v herní adaptaci

Druhá série seriálového Zaklínače je za námi, tudíž je čas na nějaké pikantní zajímavosti. Jedna taková se týká určitých herců, kteří působili nejen v seriálu, ale i ve slavných herních adaptací.

Herec Yahya Abdul-Mateen II si v prequelu na Mad Maxe nakonec nezahraje

Prequel na nadupanou jízdu jménem Mad Max: Zběsilá cesta, který se bude nazývat Furiosa, se pochlubí hvězdným obsazením. Nakonec v něm ale bude chybět budoucí představitel Morphea.

Jason Momoa jako Vrána. Podívejte se, jak měl slavný herec vypadat v temné roli Erica Dravena

Už v roce 2016 se připravoval novodobý reboot slavného snímku Vrána, ve kterém se v hlavní role měl představit Jason Momoa. Na jeho plánovaný zjev se nyní můžete sami podívat.

Ucházel se o roli Hana Sola. Dnes je známý herec rád, že ji nakonec nezískal

Sympaťák Christopher Walken má za sebou už celou řadu ikonických rolí. Jednu z nich ale mohla být i role Hana Sola ze Star Wars, ovšem nakonec ji nezískal. Herec to však považuje za štěstí.

Známý herec nechce ztratit respekt u své ženy. Proto ji nedovolí podívat se na jeho nejhorší film

S povoláním filmového herce vždy přichází riziko, že si zahrajete ve filmu, ze kterého se vyklube naprostá katastrofa. A něco podobného zažil i George Clooney se svým ztvárněním Batmana.

Známý herec napsal scénář na remake Misery. Podle vlastní divné zkušenosti s fanoušky

Co miluje herec více než peníze? Komplimenty. Ale čeho je moc, toho je příliš. Své o tom ví i Jamie Foxx, který měl nepříjemné setkání s fanoušky, což ho přimělo napsat scénář na hororovou klasiku.

Nový filmový Superman bude černoch, hľadá sa režisér aj herec

Spoločnosť Warner Bros. chystá nový samostatný film o Supermanovi, tentoraz s hlavným hrdinom čiernej pleti. Zatiaľ nepoznáme ani režiséra a hľadá sa aj herec nového Muža z ocele.

Dijkstru v seriálovom Zaklínačovi si zrejme zahrá herec z hry

Stránka Redanian Intelligence získala zoznam nových hercov, ktorí sa objavia v druhej sérií seriálového Zaklínača. Do popredia vystupuje Alastair Parker, ktorého hlas sme mohli počuť už v hre.

Zomrel herec Hugh Keays-Byrne z filmovej série Mad Max

Hugh Keays-Byrne zomrel vo veku 73 a zanechal za sebou výraznú stopu v srdciach fanúšikov Šialeného Maxa.

Umrel prvý filmový Darth Vader, herec Dave Prowse

Vo veku 85 rokov opustil svet herec a bývalý vzpierač Dave Prowse. Najznámejší bol vďaka role Dartha Vadera v originálnej trilógií Star Wars, za svoj život však toho stihol oveľa viac.

Herec Jude Law sa vyjadril k "vyhadzovu" Johnnyho Deppa

Johnny Depp opustil filmovú sériu Fantastické zvery, no jeho herecký kolega a predstaviteľ Albusa Dumbledora/Brumbála Jude Law z toho nerobí veľkú drámu.

Svet opustil velikán československej fantastiky Ondrej Herec

Slovenský prekladateľ, editor, publicista, sociológ a predovšetkým velikán československej fantastiky Ondrej Herec náhle opustil svet vo veku 76 rokov.

Netflix Zaklínač má nového Eskela, stane sa ním švajčiarsky herec Basil Eidenbenz

Po nečakanom odchode Thue Rasmussena z role Eskela v druhej sérií Netflixovského Zaklínača musela produkcia rýchlo zháňať nového herca. Dlho sme nečakali, je ním švajčiarskyherec Basil Eidenbenz.

Michaela Myersa, Jasona Voorheesa a Leatherface hral jeden herec

Herec a kaskadér Tom Morga si v jedno obdobie zahral všetkých troch ikonických zástupcov slasher žánru. A tam pôsobivý zoznam jeho rolí nekončí.

Marvelovský Shang Chi, herec Simu Liu, trolí fanúšikov novým kostýmom

Herec Simu Liu, ktorý bol ešte minulý rok potvrdený ako Marvelovský superhrdina Shang-Chi, si vystrelil s fanúšikov na svojom twtteri, keď im ukázal prvý koncept svojho kostýmu.

Herec Komedianta z filmových Watchmenů doufá v comeback

Jeffrey Dean Morgan, herec, který hrál postavu Komedianta ve filmu Watchmen z roku 2009, vytáhl svojí starou masku a doufá v návrat v roce 2020.

Keď zaklínač číta Zaklínača. Herec Henry Cavill číta z prvej poviedkovej knihy

Zaklínač od Netflixu sa nezadržateľne blíži a marketingové oddelenie tejto streamovacej služby rozhodne nezaháľa. Najnovšie vypustili video v ktorom Henry Cavill číta z knihy Poslední přání.